Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szerénke

/ #8680 Re: Re: Re: Re: Re: Jó lesz?

2012-03-10 17:24

#8679: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Jó lesz? - majd elválik...

Jaj, Filike, én nem foglalkozom különösebben az asztrológiával, csak akkor izgatott jobban, amikor szerelmes voltam. Valamikor 90-ben tudtam meg, hogy vízöntő vagyok, akkor árusították a horoszkóp kiskönyveket a Deák téren, én meg ott dolgoztam, laktam, oszt' vettem. De viszont serdülőkorom óta az összes szerelmem ikrek vagy vízöntő volt (kivétel az az egy bikuci), és a mostani, aki nyilas. A vízöntőhöz a vízöntő, ikrek, mérleg és a nyilas illik. Azért ez érdekes, nem?, még, ha véletlen is. (A sárkány évében születtem és a bikuci is, na meg a jelenlegi nyilas is.)  - A 90-es években laktak a kecómban kínaiak, jó barátságban voltunk, akkoriban kezdődött ez a horoszkópos őrület. Duncsiztunk róla és csak huhogtak, amikor megtudták, hogy sárkány vók. Mondták, hogy náluk a sárkány az atyaúristen. - Mindegy, én egy komolytalan, bohém, de nem bolond és nem rosszindulatú ember voltam, vagyok, akit, becsszóra, nagyon szerettek mindenütt, az összes osztályfőnököm kedvence voltam, mindig, mindenhonnan, még a munkahelyeimről is önszántamból léptem ki, pedig nagyon szemtelenke vótam, mégsem akartak elengedni, ahelyett, hogy örültek volna.  - Amikor láttam, hogy causescu meg a lázár is vizöntő, hááát, gondoltam átlépek egy másik jegybe. Ennyi.  - Filike, én nem keveredtem igazi, elmélyült barátságba sem, csak vizöntő, ikrek, mérleg és több nyilassal. A jelenlegi két legjobb barátnőm egyike mérleg, a másik nyilas.  - Előítélet nincs, ennyire buta nem vagyok, és ennyire azért nem izgat ez az egész asztrológia baromság, hiszen már szerelem sincs. - Ja, és én még nem csalódtam soha senkiben, pedig túlzottan is barátságos vagyok.  Más: Na, egye fene, képzeld el, hogy a mi családunk szinte annyi felé szavazott, ahányan vagyunk, és tudomásul vettük. Van olyan családtagom is, aki ugyanazt elmondta nekem, amit Te, az eltűnt állami vagyonról... Ennyi. Kösz.