Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#11576 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 03:52

#11574: - Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Ha  "bűncselekmény hiánya" miatt szüntették volna meg az eljárást akkor az azt jelentette volna, hogy Gyurcsányt tisztázták a gyanú alól.  De nem azért szüntették meg, hanem (elegendő) bizonyíték hiánya miatt. Ebben az esetben is eltüntette a nyomokat, mint a másolt diplomamunkája esetében vagy a Nomentana-ügyben, a színlelt lízingszerződéssel visszabérelt kormányüdülő és a Szalay utcai ingatlan esetében, stb.

ötletelő
Vendég

#11577 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 09:31

#11576: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Ennyire nem lehetsz elvakult még jobboldalon sem.

Orbán és az általa kézivezérelt slepp úgysem fogja soha bevallani azt, amit mindenki tud, csak fél beszélni róla. Minden megszervez az erre kiképzett apparátus.

Elmesélek egy régi, igaz történetet: volt nekem egy főnököm a 70-80-as években. A háború után az öreg 3 évet a Gulagon törtött semmiért. Egy haszna volt, megtanult oroszul, aminek hasznát vette. Hátránya, hogy elvesztette a nagylábujját, mert lefagyott és az egészsége is kissé megroggyant a 3 évben. Na, ő mesélte egyszer, hogy saját szemével látta a Szovjetúnióban, hogy egy nőt elkapott a titkosszolgálat. Amikor földre teperték, akkor dugott az egyik ürge valamit a táskájába, amit aztán látványosan megtaláltak nála és már vitték is. Na, én ilyennek érzem a kínlódást, amit a Gyurcsány ellen folyamatosan el akarnak követni, így jön a szövek, hogy nem bizonyítható. Hát persze, hogy nem, amit nem követett el, az nem is bizonyítható, hacsak egyszer nem történik meg a szovjet példám, amit még gyakorolniuk kell. Ezzel nem akartam ötletet adni, van azoknak maguktól is elég.

 


Vendég

#11578 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:00

#11576: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Ez megint tévedes!!! Miniszterelnök Urat "tisztázták a gyanú alól", mert megszűntették a nyomozást ellene, ez jelenti azt. Ő már tiszta, mint a ma született bárány, hiszen a bizonyítottság hiánya azt jelenti, hogy Ő, mint GYF, nem követett el bűncselekményt.  (Na, itt érdekes, hogy - szerinted - eltűntette a bizonyítékokat. Ha ez a helyzet, akkor megint csak az a kérdésem, hogy vették a bátorságot, hogy bizonyíték nélkül meggyanúsítsanak valakit?)

A bűncselekmény hiánya egyébként azt jelenti, hogy maga a bűncselekmény sem történt meg. Mint volt írtam, itt történt bűncselekmény - legalábbis a gyanú szerint -, csak ahhoz GYF-nek már semmi köze nincs.

Remélem érthető, de, sajnos, én nem tudok jól magyarázni, mert türelmetlen vagyok hozzá.


Vendég

#11579 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:01

#11577: ötletelő - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Nem vagyok elvakult. (Az te vagy, Gyurcsány-rajongó).  Az igazságot mondtam.


Vendég

#11580 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:05

#11578: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Nem "bűncselekmény hiánya" miatt szüntették volna meg az eljárást, hanem (elegendő) bizonyíték hiánya miatt.  Ez azt jelenti, hogy nem bizonyították, hogy nem követte el a bűncselekményt.

Mindenki tudja, hogy valószínűleg elkövette, csak sikerült ebben az esetben is eltüntetnie a nyomokat, mint más korábbi ügyekben.


Vendég

#11581 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:12

#11580: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Légy szíves, próbáld megérteni! Azt mondom, hogy bűncselekmény történt, persze  a gyanú szerint. Tehát, ebben az esetben nem lehetett bűncselekmény hiányában megszűntetni a nyomozást, mindössze annyi, hogy GYF ártatlan, tehát" törölték a gyanúsítottak listájáról".

Magánvélemény: Bizonyíték nélkül meggyanúsítani valakit, enyhén szólva is azt jelenti, hogy lejáratni akarják!!!!!

Már pedig, Miniszterelnök Urat, bizonyítékok nélkül gyanúsították meg, ez éppen most bizonyosodott be.

 

 

ötletelő

#11582 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:25

#11580: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Mint tudott, nem követte el. A koholt vádak alapján kéne néhány embert leültetni, nem pedig a semmi miatt. A "valószínűleg" nem bűncselekmény, amíg be nem bizonyosodik a vádló igaza.

Emlékszem, egyszer nagytudású Dr.Balsay fröcsögte a parlamentben valakire, vakószínűleg pont Gyurcsányra, hogy érzi, hogy bűnt követett el. Nem tudja bizuonyítani, de érzi. Én akkor leírtam, hogy nem tudom bizonyítani, de érzem, hogy Balsai valószínűleg egy nagy farok...

Hát ennyit a valószínűleg és a bizonyítottság közötti különbségről.


Vendég

#11583 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:27

#11581: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Nem akarja megérteni, ezt is szemináriumon tanítják. Fújja a magáét, a bizonyítottan semmit, mint a mantrát.


Vendég

#11584 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:38

#11582: ötletelő - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Igen, Balsai szájából hangzott el az, hogy érzi, hogy Gyurcsány bűncselekményt követett el.

Én is érzek 1-2 dolgot, szinte minden ismerősömmel kapcsolatban... - Na és, kit érdekel??? - Engem!!!

- És ki az az engem?  - Senki!!!   Ezt legalább be tudom bizonyítani.

 

ötletelő

#11585 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:57

#11584: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Ezért a gondolatmenetedért kapsz tőlem egy virtuális vállonveregetést.

Lukrécia

#11586

2012-07-22 12:22

Helló, Szerényke!
Két korty Metaxa között szeretettel gondolunk rád és bánhatod, hogy nem vagy velünk. Este eső volt, ma kellemesen kint lehet lenni a szabadban. Pihenőre vesszük a mai napot, éjjel soká kilengtünk. Jó a hangulat, csak te hiányzol. Ma maradékot eszünk, ha marad halászlé, küldök Vilivel. Puszi
Sz.

#11587 Re: Jó ebédhez szól a nóta...

2012-07-22 13:49

#11586: Lukrécia -

http://mulatos.network.hu/video/3__2_egyuttes/32_egyuttes_kis_csonakom

 

Itt is jó idő van, csak félek a tücskök-bogaraktól.

 

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!

Sz.

#11588 Nesze Nektek...

2012-07-22 14:22

http://www.youtube.com/watch?v=s_CUmWai7jk

"A fagyi visszanyalt Vityának!"

MHGYF!!!
még demokratább MHGY

#11590 Re:

2012-07-22 16:07

#11586: Lukrécia -

Sziasztok!! Örülök, hogy ilyen jól el vagytok!! Már kezdek féltény lenni, majd a jövő héten én is leruccanok arra a vidékre és meglátogatlak természetesen.

Olvasom itt a gyanusítás megszüntetésről szóló kommenteket, nem tudom, hogy ki az, aki leírta a tényeket történteket, de teljesen egyetértek vele és a család is, mert a lányomék itt voltak. A fiam is jön haza szabira már nagyon várom őt és rá is fér, mert rengeteg órát repül.

Örüljünk Orbán melléfogásának és reménykedjünk, hogy minden szép és jó lesz.

Vilmos te pedig viselkedj, mert hátba verlek!!

 

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Lukrécia

#11591 Re: Re:

2012-07-22 16:19

#11590: még demokratább MHGY - Re:  

 Miért bántod Vilit, olyan jól viselkedik, mint egy ma született bárány. Most is lement a kert végébe beszélgetni Violával meg Fülessel. Egymás szavába bégetnek, nagyon aranyosak. Látnod kéne. Nagyon jó volt a hét végi buli, nem is baj, hogy nem volt kánikula,én ezt jobban szeretem.  Majd ha egyedül leszek, felhívlak, mesélek. Addig is:

Mindhalálig Feri


Vendég

#11592 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 17:18

#11581: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Bűncselekmény biztosan történt.  Annyi történt, hogy nem kerül Gyurcsány a vádlottak padjára ebben az ügyben, mert az ügyészség nem tudott elegendő bizonyítékot összegyűjteni ellene (mert ebben az ügyben is sikeresen tüntette el a nyomokat, mint pl. a visszalízingelési ügyeknél).  Gyurcsány tisztázásáról akkor lehetne beszélni, ha "bűncselekmény hiányában" szüntették volna meg az eljárást. De nem, "bizonyítékok hiányában" szüntették meg.

A vádlottak padjára kerül viszont 5 vagy 6 ember (nem emlékszem pontosan hányan) és Gyurcsányt biztosan be fogják idézni tanúnak. Ha meg ott hazugságon kapják, akkor indul ellene az újabb büntetőeljárás.

papagájmentesítő

#11593 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 17:42

#11592: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Megalakíthatod a fórumos papagájkommandót. Akárki vagy, Filike, vagy valaki más, értelmesen nem lehet veled beszélni, hisz meggyőzhetetlen vagy. a 11581-ben a fórumtársunk értelmesen, egyértelműen leírta a véleményét. Jó papagáj módjára mondod a magadét, holott tudod, hogy nem neked van igazad. Ilyenkor szoktam azt mondani, hogy nem érdemes folytatni a diskurzust. Igaz, mondhatod, hogy mit ugatok bele mások beszélgetésébe, de valószínűleg az is te vagy, aki azt szokta mondani, hogy ez egy nyílt fórum. Igen, ez egy nyílt fórum, így elmondom, hogy veled nem lehet értelmesen társalogni, szerinted egy igazság van, az a tiéd. Viszlát!


Vendég

#11594 Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 18:33

#11593: papagájmentesítő - Re: Re: Re:  A magyarországi totális diktatúrában

Jól látod a dolgokat!

Ez a kit érdekel, hogy ki, pedig nem érti, hogy nincs kis bizonyíték meg nagy bizonyíték.

Ez nem f@sz, hanem bizonyíték, ami van, vagy nincs.

Azt hiszem, nálam most érkezett el a pont.

Jó éjt!


Vendég

#11595 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 18:41

#11593: papagájmentesítő - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Én még értelmesebben és még egyértelműbben írtam le a véleményemet.  Jól tudod, hogy nekem van igazad. Sőt azt is tudom, hogy a hozzád hasonló agyatlan, betájolt Gyurcsány-rajongókkal nem érdemes diskurzust folytatni. Viszlát!

papagájmentesítő

#11597 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 18:51

#11595: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 E szabad tűnni, bár igazat írtál :"nekem van igazad" Így igaz, igazam van.

Addios


Vendég

#11598 Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 18:52

#11596: - Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Mit csinálunk éjjel, ha most alszunk? Én várok még, csak értelmetlen vitába nem szállok be.


Vendég

#11599 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 19:03

#11597: papagájmentesítő - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Igen, nekem van igazam:  Tehát nem "bűncselekmény hiánya" miatt szüntették  meg az eljárást Gyurcsány ellene, hanem (elegendő) bizonyíték hiánya miatt.  Ez annyit jelenti, hogy nem bizonyították be, hogy nem követte el a bűncselekményt.

Mindenki tudja és teljesen világos, hogy valószínűleg elkövette, de sikerült ebben az esetben is eltüntetnie a nyomokat,  mint a volt sógorától lopott szakdolgozatát.


Vendég

#11600 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 19:05

#11599: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Te tényleg papagáj vagy. Vagy kakadu? Őrült kakadu? Végülis: azi is papagáj, csak az nagyobb és színesebb a többi fajnál. Színes viszont egyáltalán nem vagy. Akkor nem is vagy kakadu? Mindegy, mi vagy, mindenesetre unalmas vagy, úgyhogy ég veled, madárkám.