Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#11578 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:00

#11576: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Ez megint tévedes!!! Miniszterelnök Urat "tisztázták a gyanú alól", mert megszűntették a nyomozást ellene, ez jelenti azt. Ő már tiszta, mint a ma született bárány, hiszen a bizonyítottság hiánya azt jelenti, hogy Ő, mint GYF, nem követett el bűncselekményt.  (Na, itt érdekes, hogy - szerinted - eltűntette a bizonyítékokat. Ha ez a helyzet, akkor megint csak az a kérdésem, hogy vették a bátorságot, hogy bizonyíték nélkül meggyanúsítsanak valakit?)

A bűncselekmény hiánya egyébként azt jelenti, hogy maga a bűncselekmény sem történt meg. Mint volt írtam, itt történt bűncselekmény - legalábbis a gyanú szerint -, csak ahhoz GYF-nek már semmi köze nincs.

Remélem érthető, de, sajnos, én nem tudok jól magyarázni, mert türelmetlen vagyok hozzá.

Válaszok


Vendég

#11580 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:05:11

#11578: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Nem "bűncselekmény hiánya" miatt szüntették volna meg az eljárást, hanem (elegendő) bizonyíték hiánya miatt.  Ez azt jelenti, hogy nem bizonyították, hogy nem követte el a bűncselekményt.

Mindenki tudja, hogy valószínűleg elkövette, csak sikerült ebben az esetben is eltüntetnie a nyomokat, mint más korábbi ügyekben.