Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#11580 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:05

#11578: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Nem "bűncselekmény hiánya" miatt szüntették volna meg az eljárást, hanem (elegendő) bizonyíték hiánya miatt.  Ez azt jelenti, hogy nem bizonyították, hogy nem követte el a bűncselekményt.

Mindenki tudja, hogy valószínűleg elkövette, csak sikerült ebben az esetben is eltüntetnie a nyomokat, mint más korábbi ügyekben.

Válaszok


Vendég

#11581 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:12:02

#11580: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Légy szíves, próbáld megérteni! Azt mondom, hogy bűncselekmény történt, persze  a gyanú szerint. Tehát, ebben az esetben nem lehetett bűncselekmény hiányában megszűntetni a nyomozást, mindössze annyi, hogy GYF ártatlan, tehát" törölték a gyanúsítottak listájáról".

Magánvélemény: Bizonyíték nélkül meggyanúsítani valakit, enyhén szólva is azt jelenti, hogy lejáratni akarják!!!!!

Már pedig, Miniszterelnök Urat, bizonyítékok nélkül gyanúsították meg, ez éppen most bizonyosodott be.

 

 

ötletelő

#11582 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 11:25:16

#11580: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Mint tudott, nem követte el. A koholt vádak alapján kéne néhány embert leültetni, nem pedig a semmi miatt. A "valószínűleg" nem bűncselekmény, amíg be nem bizonyosodik a vádló igaza.

Emlékszem, egyszer nagytudású Dr.Balsay fröcsögte a parlamentben valakire, vakószínűleg pont Gyurcsányra, hogy érzi, hogy bűnt követett el. Nem tudja bizuonyítani, de érzi. Én akkor leírtam, hogy nem tudom bizonyítani, de érzem, hogy Balsai valószínűleg egy nagy farok...

Hát ennyit a valószínűleg és a bizonyítottság közötti különbségről.