Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#11551 Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:52

#11549: nyugger - Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Persze, ezt mondom én is. Totális diktatúra van, az alcsúti törpecigány diktátor egyszerűen csak füttyent az ügyészségnek és azok mindjárt eljárást indítanak a demokrácia legnagyobb bajnoka ellen.  Orbán második füttyentésére pedig megszüntetik.  Igazán ravasz diktatúra ez, legyünk résen, mi nagyon demokraták! Miért tette ezt Orbán? Nagyon gyanús, hogy Gyurcsány is a diktatúra beépített embere.

Öreg

#11552

2012-07-21 16:17

Kedves Feri!

Neked már mindegy mit mond az ügyészség. Mindent elkövettél azért, hogy politikai hulla legyél. Sajnállak, mert többet érdemeltél volna.
Azt javaslom, hogy menny, játssz a gyerekeiddel vagy az unokáiddal. (Nem tudom van-e.) Vidd el a feleségedet kirándulni. Sétáltasd a kutyádat(ha van), úgy, mint más magyar emberek teszik. Hagyd a politikát másra. Keressetek új arcokat, akik még nem járatták le magukat.


GYF

#11553 Re: HURRÁ DK!!!

2012-07-21 16:44

#11552: Öreg -

Kedves Öreg!

 

Köszönöm szépen, de engem nem kell sajnálnod!  Még előttem van a jövő, 14 esztendeig dolgoznom kell és dolgozni is fogok. Mindent elkövetek, hogy gatyába rázzam a Magyar Köztársaságot! Hisz OV és lelkes csapata olyan káoszt teremtett, hogy a nyugdíjaskoromig hátralévő 14 évet valószínűleg meg kell fejelnem még jó pár évvel, hogy arra a szintre "emeljem az országot, ahogy Gordon átadta nekik".  A svájci frank 182 Ft-on volt akkor és, ha nem lép közbe Svájc, akkor már 300 Ft felett lenne az árfolyam. A többit tudjátok?!

 

HURRÁ DK!!!

GYF

#11554 Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 17:02

#11551: - Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Lári-fári, kedves Vendég!

Akinek egy cseppnyi ész szorult a buksijába és figyelemmel kísérte az eseményeket, annak tisztában kellene lennie azzal, hogy mire ment ki OV játéka? Sajnálatos dolog azonban, hogy mégis vannak olyanok, akik elhiszik, hogy a meggyanúsításomnak volt valós alapja és az ügyészség azért szüntette meg a nyomozást, mert OV azt parancsolta. Bár két csecsemővel beszélgettem az előbb a ház előtt, akik éppen az első mondatomban foglaltakat gügyögték el nekem. Szerintük is, pontosan arra ment ki a játék, ami a második mondatomban foglaltatik.

HURRÁ DK!!!

 

Dr.

#11555 Végén csattan az ostor...

2012-07-21 17:13

Nem fogják fel, hogy az egész meghurcolás amiatt történt, hogy az önálló gondolkodásra képtelen zembereket megvezessék, mert az embereket nem tudják.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Vendég

#11556 Re: Végén csattan az ostor...

2012-07-21 17:24

#11555: Dr. - Végén csattan az ostor... 

 Az értelmesebbje felfogja, csak még nyilvánosan nem akarja szégyenében elismerni, hogy megvezették. Nem kicsit, nagyon.

nyugger

#11557 Re:

2012-07-21 17:28

#11552: Öreg -  

 Keves Öreg!

Mi van a Te fejedben? 2 marék koleszterin, semmi más. Ilyen mondatokat gondolkodó ember nem ír le! Játszál te az unokáiddal, amíg még tudsz és hagy Ferit dolgozni, ezt érdemli az ország jóérzésű és családjának jót akaró része. Gondolkozz el ezen.

Demokrata

#11558 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 17:29

#11554: GYF - Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Kedves Feri! Várunk vissza! Nem kicsit, nagyon!

Öreg

#11559 Re: Re:

2012-07-21 18:01

#11557: nyugger - Re:

Kedves Nyugger!

Tudom, hogy az országért való aggódás vezérel. De azért légy szíves tisztelj meg bennünket azzal, hogy a helyesírásodra odafigyelsz! A "hagy Ferit dolgozni részre"gondolok.

Sz.

#11560 LUKRÉCIÁNAK!!!

2012-07-21 18:05

Mi van, kész a halászlé? Vilmos még józan?
Ez a mi halászlénk nem volt olyan, mint, amikor az ember összekapja magát és k finomra elkészíti, de megettük.
Viszont küldtek még panírozott halszeleteket is, azt majd most sütöm ki.
A földön nincs ilyen, nekem megint itt kóricál a torkomban egy halszálka, soha nem úszom meg.

MHGYF

Sz.

#11561 Re: Re: Re:

2012-07-21 18:07

#11559: Öreg - Re: Re:

Ott nincs a helyesírással gond!!! A tiedben van vessző hiba!!!

nyugger
Vendég

#11562 Re: Re: Re:

2012-07-21 18:11

#11559: Öreg - Re: Re:  

 Kedves Öreg! Nyugger létemre semmi baj nincs a helyesírásommal, annál inkább a 20 éves klaviatúrámmal. Ha nem figyelek oda, akkor a nehezebben leüthető betűk  ki is maradnak, mint pl. az általad is kifogásolt "d" betű a hagyd-ból. Ez a hiba részemről akkor szokott bekövetkezni, amikor nagyon sietek elküldeni egy levelet és nem olvasom előtte át, mint ebben az esetben is. A jövőben megpróbálok jobban odafigyelni. Az vesse rám az első követ, aki még nem esett ebbe a hibába. Te most rám vetetted, majd figyelek. Azt viszont fenntartom, hogy nem helyesírási, hanem figyelmetlenségi hiba volt. Örülök, hogy neked nincsenek ilyen gondjaid.

Lukrécia

#11563 Re: LUKRÉCIÁNAK!!!

2012-07-21 18:19

#11560: Sz. - LUKRÉCIÁNAK!!! 

 Hú, de jó volt, nem vallottam szégyent megint a főztömmel. Még csuszát is csináltam, de az már nem fért belénk, marad vacsorára. Sajnálhatod, hogy nem jöttél, hangulat a tetőfokon. Nem bánnám, ha Feri is itt lenne.

Mindhalálig Feri

Öreg

#11564 Re: Re: Re: Re:

2012-07-21 18:20

#11561: Sz. - Re: Re: Re:

Csak kifelejtett egy betűt? Talán ideges volt?

nyugger

#11565 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-07-21 18:21

#11564: Öreg - Re: Re: Re: Re:  

 Olvasol is, vagy csak vagdalkozol? Jobb kétszer elmondani, mint egyszer sem, ezért elmondom még egyszer: az öreg klaviatúrámon némelyik betű, mint pl. a "d" nehezebben üthető le, ha nem figyelek, kimarad. Én a "d betűnél nem figyeltem, de te az egész beírásomnál. A többit tűzd a kalapod és a "d" betű mellé. Tanulj meg olvasni.

Mitől lennék ideges? Nincs front! Te pedig nem hozol ki a sodromból!

Baráti szeretettel és jó helyesírással

nyugger

#11566 Re: Re: Re: Re:

2012-07-21 18:27

#11561: Sz. - Re: Re: Re:  

 Miért gondolom, hogy a nevezett "Öreg" a Filike? Azért, mert a kekeckedése kísértetiesen hasonlít Filikééhez?

Jó jobbikos, fideszes módra az ő hibája nem hiba. Tudod??????!!!!!!!!!!

Sz.

#11567 Re: Re: Re:

2012-07-21 18:47

#11566: nyugger - Re: Re: Re: Re:

Nem tudom. Esetleg azért, mert párhuzamot vontál?

Sz.

#11568 Re: Re: LUKRÉCIÁNAK!!!

2012-07-21 19:05

#11563: Lukrécia - Re: LUKRÉCIÁNAK!!!

Láttam egy cuki kiskutyulit... nekünk is volt valamikor vizslánk.

Egyszer egy tanár úr, aki vadász is volt, behozott az irodánkba egy vizslát, hogy vigyázzunk rá 1-2 órát. A fentebb nevezett főnököm, az akkori szerelmem, elvolt vele az irodájában. Ő is vadászott, szerette a blökiket. De Ő a környék hajléktalanját is szerette, nagyon is, milliomos létére. De a tanár úr b@szott jönni érte és haza kellett neki vinnie, nem elég, hogy egész nap pisiltetni hordta ki a Vörösmarty térre. Ez egy elég komoly kinézetű ember volt (már meghalt), pórázon vezette haza a vizslát. Mi is bepisiltünk a röhögéstől. Ráadásul, itt Budán, csak lakásuk volt, a házuk meg Velencén, odavitte el. Másnap megint ballagott be a kutyussal. Egyszer csak telefonált a tanár úr, hogy, majd hívjuk fel, ha Gyuri ebédelni megy és akkor odaoson a kutyáért.

A tanár úr, ezek után, egy darabig nem merészkedett a környékünkre sem.

MHGYF!

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2012-07-21 19:47



Vendég

#11570 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 23:14

#11554: GYF - Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Az itteni gyurcsányisták szerint az ügyészség OV parancsára gyanusították meg ezt az ártatlan báránykát, a demokrácia felkent bajnokát. Akkor meg nyilván OV parancsára szüntették is meg a gyanusítást.


Vendég

#11571 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 00:15

#11570: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Úgye, nem mondod komolyan, hogy nem érted?

9,5 hónapig gyanúsított volt Gyurcsány Ferenc, ez a lejáratás magasiskolája. Talán ki kellene nyalni a hátsóját, hogy megbocsásson. Valakit bizonyíték nélkül meggyanúsítani??????? Ki hallott még ilyen dolgot???? Ez volt OV  forgatókönyve, melynek célja az a bizonyos lejáratás volt.


Vendég

#11572 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 00:24

#11571: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

A rendelkezésre álló adatok elegendőek voltak Gyurcsány meggyanusításához. Az ügyészség most meg úgy döntött, hogy ezek az adatok nem elegendőek a vádemeléshez.  Nem bűncselekmény elkövetésének hiányában, hanem elegendő bizonyíték hiányában szüntették meg ellene az eljárást. Tanúként viszont szerepelni fog azoknak a tárgyalásán, akik ellen viszont vádat emelnek.    Jó lesz vigyáznia, mert csak a vádlott nem köteles igazat mondani a bíróságon, a tanúnak viszont az igazat  és csakis az igazat kell mondania. Ha a tanú hazudik, akkor az bűncselekmény.


Vendég

#11573 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 00:41

#11570: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Nem hagy nyugodni a gondolat, miszerint annyi bűn9d neked is van, mint Gyurcsánynak.


Vendég

#11574 Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 02:20

#11572: - Re: Re: Re: Re:  A magyarországi totális diktatúrában

Ezt tisztázzuk, hogy ne purcanjunk ki hülyén!

1. bűncselekmény hiánya

2. bizonyíték hiánya

Ez így helyes, nincs elegendő... Vagy van, vagy nincs bizonyíték.

Meggyanúsítani nem nagy kunszt valakit, mindössze elég egy másik valaki, aki elmondja, hogy hallott róla valamit... Ez akár történhet úgy is, hogy titkos adatgyűjtés során leírják, hogy hallottak ezt-azt.  Ezért nem merték letartóztatni, mert többe került volna a leves, mint a hús. Fizethettek volna egy miniszterelnöknek milliárdot, amikor a veszélyeztetett kárérték nincs annyi.

9,5 hónapig meg sem hallgatták Miniszterelnök Urat, tehát "többjük" nem lett, mint volt 2011. okt. 3-án...

Éppen ebből derült ki, hogy nem volt  akkor sem "semmijük", amikor meggyanúsították, mert most sincs semmijük...

 

Az 1. és 2. közötti különbség az, hogy történt bűncselekmény, vagy nem történt bűncselekmény.

A jelen állás, hogy történt bűncselekmény, persze a gyanú szerint, ami láthatunk, hogy mit jelent?

De, hogy ebbe miért kellett Miniszterelnök Urat belekeverni, azért erről most már mindenkinek kell, hogy legyen legalább halvány fogalma...

Még nekem is van, pedig az már nem semmi...


Vendég

#11575 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-22 03:39

#11574: - Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Ahogy ezt levezetted, nem tűnsz balgának, sőt.... Ezt még az elvakult jobbikosoknak is meg kéne érteni, el kéne fogadni, de mint tudjuk....