Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

a niknevem XXX

#11626 Jó éjcakát.

2012-07-24 04:59

Miér kell bizonyitani annyira aztat, ha valaki bünös?? Hát nem elég az, hogy bünös és tessék lesitelni. Mostan akkor mi van, mert arrol volt szó, hogy a Gyurcsány megyen a börtönbe. Meg gondolták, hogy még se nem megyen. Ez a Zorbán mit össze hazudozik.  Aztat monták, hogy lesitelik a Gyurcsányt. Ezért szavaztunk rájuk, hogy dögöjjön meg!!!!! A radai roseb szavaz rája máskor. Inkáb a jobbikra, mer azok meg mostan igérik aztat. Ki ez a Gyurcsány, hogy mindenki sitre akarja vágni?? Gondótam, hogy valami konferenciám lehet és jobbis, ha siten van, mer minden tehént el lop előlem.
De azér aztat jó, hogy megtuttam, mer edig nem tuttam, hogy az ügyészségnek kell bizonyitottnak találni, hogy nem követett el büncselekményt a Gyurcsány. Ez új szabályzat lehet, mert amikor engem akartak sitre vágni, akkor még forditva vót.  Akkor még az ügyészségnek aztat kellett bizonyitani, hogy el loptam a Jóskájék tehenyét és nem pedig aztat, hogy nem loptam el. Pedig azt könyebb lett vóna nekik, mert én is asszontam. Mink már nem értcsük eztet a zegészt.
Szerintem itt valami büzlik!!!!! Ezér is nem tuttam jól alunyi, mert rohattul büzlik valami. Az aszony asszondja, hogy a lábam és, hogy dögöljek le.
Ha valaki tud jogilag felvilágositani, aztat köszönöm nagyon szépen előre is.  Mer mifelénk ez nem mindegy. Ha az ügyészségnek mátul asztat kell bizonyitani, hogy nem lopok, akkor szinkronizálni fogok velük, mer én is mindég asszondom és erre mifelénk mindenki aszondja és igy nyugotabban lophatnánk és békébe éldögélhetnénk.

DK

#11627 Re: Jó reggelt!

2012-07-24 10:28

#11626: a niknevem XXX - Jó éjcakát.

Kedves 3 X-es!!

Ne vegyétek be a jobbik félrebeszélését! A törvény értelmében továbbra is az ügyésznek azt kell bizonyítani, hogy lopsz és nem azt, hogy nem lopsz.

Gondolom, Te, mint analfabéta, ezt azonnal megérted!

Üdv.

 

a nikneven XXX

#11628 Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 11:08

#11627: DK - Re: Jó reggelt!

Kedves DK!!!!!  Tuttam!!!!!  Ez a jobbik csak félre akart vóna vezetni minket.

Köszönöm szépen a ki meritő válaszát. Tehát minden ugy van az ügyészségen ahogy eddigis vót.

 

A DK-ra fogok x-elni!!!!!  Hajrá DK!!!!!

a niknevem XXX

#11630 Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 11:17

#11629: - Re: Re: Re: Jó reggelt!

Na lássa!!!!! Ez az az EMBER, akire akarunk x-elni, a jobbikra meg ezt huzzuk be ++++++++++++ !!!!!

Amért  még a 3 csapást nem tutta meg mondani, azér le van tojva a jobbik!!!!!

Lukrécia

#11631 Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 12:10

#11629: - Re: Re: Re: Jó reggelt! 

 zt a videót minden hónapban elsütöd 1-2-szer. Örülök, hogy ennyire tetszik, hisz anyád is köztünk lépdel, ezért a jövőben talán magadban nézegesd. Irígy vagy Gyurcsányra, ekkora tiszteletet te az életben nem fogsz megkapni senkitől, azt ki kell érdemelni, mint azt a jelzőt is, amellyel másodszol illetlek: TRÓGER.

XXX

#11633 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 12:44

#11632: - Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

Má ne haraguggyon, de a kisunokám megnyerte a vásárhelyi szépe dijat mútkor. Nem értünk időbe oda és versenyen kivül a kisjány győzött.

Mijen ez a jobbik, hogy le bányázza a kettős álampógárt?????????????? Csak azéé, mer nem tuggyák neki megmondani a 3 csapás törvényt?  Hogy kinek kell bizonyitani, hogy loptam, ha az ügyésznek aztat kell bizonyitani, hogy nem loptam. Régeben az ügyésznek kelett bizonyitani aztat, hogy loptam. Most fordult a kocka???????? Netán nekem kel bizonyitanom, hogy loptam vagy, hogy az ügyész lopott????????????


Vendég

#11634 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 19:36

#11633: XXX - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt! 

 Milyen verseny az, amelyiken versenyen kívül győznek? Csak úgy mellékesen: nem iskolába kéne járni a kisunokának?

XXX

#11635 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-24 20:18

#11634: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

Mi van maga a gyámügytő van?????  Mert lekéstük a versenyt és versenyen kivülröl a kisjány 2 közül az első let.

Na de nemám ez a elterelés, mer az eredeti koncepciós eljárásos kérdésem a jog kapcsán van. Hogy a 3 csapás óta má az ügyésznek kel bizonyitani hogy nem lopok. Régen forditva vót, akor aztat kelett bizonyitania, hogy el loptam a Jóskájék tehenjét.

Ketős álompógár vatyok ungarise utlevélel együt. Szavazok is, de csak ara, aki megtudja végre mondani, hogy a 3 csapásban má az ügyésznek aztat kel bizonyitni, hogy nem loptam el a Jóska tehénjét, mer én is amondó vagyok és akor csak hisz nekünk az alkotmánybiróság????? Nehéz nagyon it borsod-szabolcs-sopron megyébe egy ketős álompógárnak a megélés, azér akarok a zanyaországi jogbó felkészülni teljesre.

MHGYF

#11636 Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 08:51

Ép testben, ép lélek = Gyurcsány Ferenc!!!

M.H.GY.
Vendég

#11637 Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 11:40

#11636: MHGYF - Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 

Én meg ép testben épp hogy élek (ilyen vihar után)

MHGY (V)

#11638 Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 14:12

#11637: M.H.GY. - Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

SZIASZTOK!!!!!!! NÁLUNK IS VOLT VIHAR MEGZÖRGETTE A REDŐNYÖKET, DE MÁS NEM TÖRTÉNT.

LÁTOM ÉPEK ÉS SZÉPEK VAGYTOK MINDKETTEN!!!!!! VOLTAM EGY KICSIT A MÁSIKON, MERT NEM SZIVESEN JÖVÖK IDE. MOST PEDIG MÁR INDULOK A MUNKÁBA.

PUSZI NEKTEK TŐLEM INNEN ODA!!!!!!!!!!!

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!


Vendég

#11639 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 16:08

http://csikoska.kepeslap.com/images/19316/cowkiss_thumb.gif...

#11638: MHGY (V) - Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Csókollak,Macsókám!

Filiszteus

#11640 Re: Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

2012-07-25 16:11

#11631: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: Jó reggelt!

kedves Lukrécia!

Röviden: hónapok óta, mióta Szerénke megkért rá, nem írtam a fórumokra és azelőtt is mindig csak Filiszteus aláírással

Üdvözlettel

 

Filiszteus

szerelem

#11641 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 17:19

#11639: - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Te a fiúkat szereted vagy a lányokat, esetleg vegyesen???  Azért érdekel, mert nagyon szép szád van és imádok csókolózni.


Vendég

#11642 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 20:31

#11641: szerelem - Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Én is, de veled nem szeretnék... Bye....

szerelem
Vendég

#11643 Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-25 21:00

#11642: - Re: Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Kivel szeretnél, csaknem Vilmossal? Az nem fog összejönni, mert Ő velem szeretne!

MHGY (V)

#11644 Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 11:05

#11643: szerelem - Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

NA JÓL VAN AZÉRT LEGALÁBB TE NE BOHÓCKODJ VELEM!!!!!!!!!!!  EZ A BARBÁR MÁR NEM IZGAT MIT MOND MÁR MEG SZOKTAM. DÉLIG VAGYOK A MÁSIKON!!!!!!!! GYERE ODA LÉGYSZIVES!!!!!!!!

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!


Vendég

#11645 Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 12:15

http://www.haziallat.hu/kecskek-juhok/juh-avagy-az-onmukodo-funyiro/1592/1/juh-f...

#11644: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

HOL VAGY  APUCIKÁNK???


Vendég

#11646 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 15:04

#11645: - Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Majdnem olyan aranyosak, mint az enyémek.

még demokratább MHGY

#11647 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 16:15

#11646: - Re: Re: Re: Re: Re:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Sziasztok!!  Méghogy Vilmos az apjuk ezeknek a barikáknak?? Ez a lukat nem látott ember?? Tegnap éppen álmodozott, amikor kérdeztem tőle, hogy tudod hogyan élveznek a nők 2012-ben??  Azt mondja nem tudja. Gondolkodjatok!! Pedig már julius vége van.

Jányok puszika mindenhova!! Vilmos pedig csak álmodozzon!! Itt vagyok én.

 

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!

 

M.H.GY.
Vendég

#11648 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 16:28

#11647: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Én nem bánranám Vilmost a helyedben! Hét végén itt volt nálam a barátjával, 2 üveg sör után nem úgy mesélt, mint aki arra büszke, hogy tudja, a fütyije pisilésre való.  Jókat nevettünk, nem tűnt a fiú képzetlennek. Persze elméletben és gyakorlatban minden másképp van. Elméletileg elmondja, gyakorlatilag átalussza. Ilyen is van. Vilmos egy jó barát, ne bántsd!

L.


Vendég

#11649 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 16:55

L.

#11650 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

2012-07-26 18:03

#11649: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! 

 Most melyik kutya ugat? Össze vok zavarodva. Mondd meg!

Azt bizton tudom, hogy Vilmos múlt hét végén másról sem tudott beszélni, csak rólad, meg hogy milyen finom volt a halászlé.