Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Unortodox

#11526

2012-07-20 07:40

Szerintem Gyurcsányt exportáljuk Kanadába. Hátha megszeretik és ottmarad.
Hátha a miskolci Havas lakótelepről van ügyvéd ismerőse, akinek jótevője volt a fészekrakó program keretében.
Unortodox

#11527 Re: georgine

2012-07-20 07:44

#22: - georgine

Bazeg. Az nem lesz jó!

Hogy építünk akkor börtönöket PPP-ben? Hogy húzzuk le a magyar államot napi 50 millióval 500 éven keresztül?

Optimista

#11528 Re: Re: Re: Re: Szívküldi...

2012-07-20 08:35

#11510: MHGY (V) - Re: Re: Re: Szívküldi...

No problem! Tán beteg voltál, amikor a kisbetűket tanították az iskolában?

Ha már magyarul nem sikerült megtanulnod, próbáld meg az angolt Az egyszerűbb.

Meg, ha nincs munkád és nem szeretsz kertészkedni, legalább lekötöd magad valamivel.

A Zúnióba mindenkinek angolul kell beszélni! Nem tudtad? Megtanulsz angolul és elmégy MNB szakértőnek a

Kálmán Olgához! Keresel sok money-t! Én csak jót akarok.


Vendég

#11532 Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 14:01

HI-HI-HI-HA-HA-HA

#11533 Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 14:25

#11532: - Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

Ja, és mindezt cca. pár száz millióért???  "Kacagnom kell, ez nem igaz!!!"


Vendég

#11534 Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 14:28

MHGY (V)

#11535 Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 17:34

#11534: - Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

SZERINTEM IS!!!!!!!!!!  HURRÁ DK ÉS GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!

LUKRÉCIA MEGYÜNK HOZZÁD NE TÖRŐDJ SEMMIVEL!!!!!!!!!!!!!!!  ERRE INNI KELL A NEMJÓJÁT!!!!!!!

NEM IS ÉRDEKEL SENKI SEMMI - ITT AZ ELSŐ GYŐZELEM !!!!!!!!!!!!!   HURRÁ!!!!!!!!!!!!!!

 

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#11536 Re: Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 19:43

#11535: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

AZ UTOLSÓ KORTY LEGYEN,AMI LEMEGY A TORKODON!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Vendég

#11537 Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 21:03

Lukrécia

#11538 Re: Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 21:05

#11535: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen... 

 Sör behűtve. Gyertek, az idő is jó marad, legalábbis mifelénk.


Vendég

#11539 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Megszüntették a nyomozást GYF ellen...

2012-07-20 21:06


Vendég

#11540 A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 01:25

az ügyészeknek csak füttyent egyet Orbán, ahogy ez itt már sokan elmondták.

Ravasz az az alcsúti cigánytörpe focista, nagyon ravasz... Orbán azt füttyentette az ügyészségnek, hogy szüntessék meg a Gyurcsány elleni eljárás.! Ez pedig csakis azért lehet, mert Gyurcsány is Orbán embere. Mi jöhet még ezután ebben a totális fasiszta diktatúrában?


Vendég

#11541 Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 08:49

#11540: - A magyarországi totális diktatúrában 

 Te jó ég, ilyen baromságot hogy írhatsz le? Te sem gondolod komolyan, hogy Gyurcsány a törpe embere?

Lukrécia

#11542

2012-07-21 11:46

Helló, Szerike!

Képzeld el, előbb hívott Vili, hogy egy óra múlva itt lesznek. Remélem, van már géped, csak időd nincs levelezni, nem látlak a fórumon sem.

Azért is örülök Viliéknek, mert az egyik haverom reggel korán beállított egy kb. 2 kilós ponttyal, éjjel fogta. Hozott hozzá még 5 db. keszeget, majd kérésemre fejbekólintotta szegény halat. Az csak nézett a gülü szemével, olyan lelkiismeretfurdallásom volt. Ezek után nekiálltam pucolni, tiszta vérfürdőt rendeztem a kertben. Most lettem túl a nagyja melón. Bánhatod, hogy nem vagy velünk, még bepótolhatod.

Most elköszönök, készítem a tűzrevalót, mert bográcsban főzünk.

Szeréna Kovács (Judit Pető)

#11543 Re: Végén csattan az ostor!!!

2012-07-21 13:06

#11542: Lukrécia -

Hali!

Nem beszéltünk össze, de nálunk is halászlé lesz, a lány 60 éves nagymamája főzi. Én nem azt akartam főzni, de majd csak rájövök, hogy nem minden úgy van, ahogy én akarom. Egyébként a gyerekek ötlete volt, kivételesen nem rossz ötlet.

Nektek jó szórakozást, ezt most kihagyom, mert az idő is olyan felemás, mint a kedvem.

Kiugrunk a tanyára, megnézni, hogy megvan-e még? Bár a két nagynéném már szólt volna, ha gáz lenne. Tudod, eccer volt, hogy nem volt meg, mert az előző kisházba belecsapott a villám és csak a fémlábtörlő maradt épen. Az faház volt, belül az egész lambériázva, közte hungarocell..., aki látta a tűzet, 3 napig nem tudott megszólalni.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! (Nahát, hogy én milyen hűséges típus vagyok!) Majd meg is kérem Lujzát, hogy tegye fel ide a képeimet, hogy mind az összes 8-10 embernek szembetűnő legyen. Sajnos, én nem tom' feltenni, mert én sok mindent nem tudok, pl. azt sem, hogy a picasára hogy kerültek??? - én nektek szándékoztam volna küldeni, de, akit érdekel, ott is megtekintheti!

 

Ui.:  Fletó gyanúsítása csődöt mondott, akárcsak a fidesz!!!

Sz.

#11544 Sz e r e t e t t e l tőlem Nektek!!!

2012-07-21 13:31

Sz.

#11545 Tárgy: szóf.sás...

2012-07-21 13:46

Nem is meséltem Nektek: megkérdeztem a gyermeket, hogy nagyon sz@rul nézek ki? - azt mondta, hogy eléggé..., és a képeimen még helyes voltam? - azt mondta, hogy ott igen. Ez most arról jutott eszembe, hogy az előbb meg azt mondta, hogy agyilag teljesen le vók épülve.
Erről meg az jutott eszembe, hogy a kollégám 2 éves kislányát elvittem a büfébe, még annak idején... Amikor visszamentünk, mindenki körbeállta őt, én meg kérdeztem tőle, hogy, na, milyen vagyok? - azt mondta a pici lány: ajanyos...  Erre a főnököm közölte a kislány apjával, hogy milyen igénytelen lányod van Neked?
Lehet, hogy az én gyermekem meg túl igényes???

Na, egyelőre ennyi.

De azért hűségemet nem adom fel: Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!


Vendég

#11546 Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:24

"Te sem gondolod komolyan"

Miért is ne?  Gyurcsány hívei is komolyan gondolták, hogy "Magyarországon újra félelemben kell élni és a regnáló miniszterelnök az igazságszolgáltatást használja fel politikai ellenfelei eltávolítására".


Vendég

#11547 Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:31

#11546: - Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Mit, hogyan mi Orbán? Kérek magyarázatot, nehéz a felfogásom, vagy gyenge a hozzászólás. Tisztázzuk.


Vendég

#11548 Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:35

#11547: - Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

Tényleg nehéz a felfogásod.

Korábban sokan elmondták itt, hogy Orbán füttyentett az ügyészségnek, hogy ugyan gyanusítsák már meg ezt a ma született bárány ártatlanságú Gyurcsányt, most meg nyilván füttyentett nekik, hogy szüntessék meg az eljárást ellene.

nyugger

#11549 Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:39

#11546: - Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 Átírtad az előbbi hsz-edet, az sem volt igaz, ez sem sikeredett igazira. Nem csak Gyurcsány hívei, hanem sajnos az ország egyre nagyobb többsége érzi saját bőrén a diktatúra minden jegyét és semmit nem tudnak tenni ellene. Én tennék, ha tudnék, de sosem voltam politikus alkat, így nyugger koromban már végképp nem megy. Így marad nekem az aggódás, hogy az unokáim ne faragjanak jobban rá, mint én. Sajnos nem tudom, hogy meddig van még az ennél lejjebb.


Vendég

#11550 Re: Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában

2012-07-21 15:39

#11548: - Re: Re: Re: Re: A magyarországi totális diktatúrában 

 És nem így van? Váltsál szemüveget.