A FIDESZ LEVÁLTÁSA

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A FIDESZ LEVÁLTÁSA petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#1

2014-12-05 10:31

A segélyekből élésről meg már le lehetne szokni! Irány dolgozni!

Amúgy a kormány tényleg mehetne a fenébe...

gondolkozz mielöbb hozzászolsaz valamihez

#2 Re:

2014-12-06 14:34

#1: -  

 orülj hogy nem vagy rokkant mert én amunka miat rokkantam meg de kiváncsi vagyok hogy enyi évesen élsz-e még mert lehetrokant járadék se lesz

 

1-sel értek egyet!

#3 Re: Re:

2014-12-08 10:32

#2: gondolkozz mielöbb hozzászolsaz valamihez - Re:  

 Szerintem egy szót sem szólt a rokkantakról, tanulj már meg olvasni (meg helyesen írni sem ártana)!

Valószínűleg arra a rétegre gondolt, akinek büdös a munka és generációk óta arra rendezkedett be, hogy az adózók tartsák el őket a szekérderék gyerekkel együtt, akik szintén az ingyenélésre képeznek ki. Na ők tuti nem rokkantak bele a munkába!

Az észrevétel pedig teljesen jogos a hozzászóló részéről! 

1-sel értek egyet!

#4

2014-12-08 10:34

Egyébként azt egész petíció kritikán aluli és megalapozatlan, mert csak követelés követelés hátán, aminek 99 %-a megvalósíthatatlan, mert nincs rá forrás. A helyesírásról meg már ne is beszéljünk...

Egyetlen ponttal értek egyet: a kormánynak ideje lemondani.


Vendég

#5 Ennél igénytelenebb petíciót még nem láttam!

2014-12-08 13:59

Ez az egész firkálmány köszönő viszonyban sincs a magyar helyesírással! Igénytelen, légbőlkapott, átgondolatlan.

Ép eszű ember ehhez nem adja a nevét!


Vendég

#6 Re: Ennél igénytelenebb petíciót még nem láttam!

2014-12-12 11:30

Eszt kő' csinyáni jéé?

#7 A #5-nél van a pont!

2015-02-19 21:53

Hölgyeim és Uraim!

A "Móunika show" különkiadását látják, ezúttal foghíjak nélkül. Adásunkat feliratoztuk, hogy fogyatékkal élő embertársaink is megtapasztalják a műsor színvonalát. 

Rövid reklám után visszajövünk, az "Őzike show" Braille-írásos kísérleti változatával !

Ne feledjék jeligénket!

"Nincs az a szint, ami alá ne tudnánk még süllyedni!"