Segítsetek Boginak személyiségi joga érvényesítéséhez!

Borka Anikó

#1

2014-03-19 13:58

A nyílvánosság erejével!
nevaria67
Vendég

#2

2014-03-19 14:17

Kérem azokat, akik még nem éltek át hasonló kálváriát, hogy NE LEGYENEK KÖZÖMBÖSEK csupán azért, mert még soha nem kerültek ilyen helyzetbe, s talán ezért nem értik, nem érzik át a történetet!

UGYANIS MOST EGY ÁRTATLAN GYERMEKRŐL VAN SZÓ!
AKI BÉKESSÉGET, S NEM HADSZINTÉRT SZERETNE VÉGRE!

Akik aláírják ezt az "anyai KÖNYÖRGÉST, SEGÉLYKIÁLTÁST", azok aláírásukkal egyszer s mind FELHÍVHATJÁK A FIGYELMET ARRA, HOGY JELENLEGI GYERMEKVÉDELMI RENDSZERÜNK REFORMOKÉRT KIÁLT!

Ez sajnos NYILT TITOK ma már!
Kiemelkedő szakmai hátterű, lelkiismeretes, elhivatott gyermekvédelmi, gyermekjogi szakemberek is ELISMERTÉK, HOGY E ROSSZUL MŰKÖDŐ RENDSZER már számos PROBLÉMÁT HOZOTT FELSZÍNRE, azonban kompetenciák híján TEHETETLENEK VOLTAK ABBAN, HOGY HATÉKONY MEGOLDÁSOK SZÜLETHESSENEK VÉGRE az érintettek de ELSŐSORBAN A GYERMEKEK ÉRDEKÉBEN!

Aláírásunkkal tehát a GYERMEKEK ÉRDEKEINEK HATÉKONYABB VÉDELMÉRE HÍVHATJUK FEL A DÖNTÉSHOZÓK FIGYELMÉT!

Aláírásommal így egyben A GYERMEKEK ÉRDEKEIT is TÁMOGATOM!


Vendég

#3

2014-03-19 16:36

Szörnyű a kislány helyzete, szorítok az anyukának, hogy minél előbb rendeződjön mindez, bár ahova jutott a dolog, nem sok esélyt látok arra, hogy a másik felet rá lehessen venni a normális emberi viselkedésre. Borzasztó, hogy a bürokrácia ilyen sokáig húzza ezt az áldatlan állapotot. Lényegében hozzájárulnak a gyermekbántalmazáshoz. Egyébként nem is értem. Az, hogy az anyától önkényesen távol tartják, önmagában gyermekbántalmazás, tehát a hatóságnak azonnali intézkedést kellene hoznia.

Vendég

#4

2014-03-19 16:49

Sajnos egyre több esetben fordul elő, hogy egyik szülő - olykor mondvacsinált ürüggyel - kirekeszti a másik szülőt a gyermek életéből, sértve annak alapvető emberi jogát, a mindkét szülővel való rendszeres találkozást. Sajnos, ehhez az érintett hatóságok - gyámügy, bíróság - is valamilyen ürüggyel - sokszor épp a törvényesség álcája mögé bújva - közreműködnek. Véget kell vetni ennek a gyakorlatnak!
kekvirag
Vendég

#5

2014-03-19 18:59

Bogiért,,


Vendég

#6

2014-03-20 07:45

Azért ilyet nem lehet csinálni! Az elvált szülőnek is jár a láthatás. Bírósághoz kell fordulni a megítélése érdekében.

Vendég

#7

2014-03-20 12:30

Elképesztő és érthetetlen amit, művelnek az unokámmal. Immár 10 hónapja folyik a kálvária. A helyi szervekről csak annyit: senki nem tud ..... Természetesnek veszik az erőszakos apa és hozzátartózóinak méltatlan hozzáállását. Bízom abban, hogy hamarosan megoldódik a probléma a nyilvánosság erejével!

Vendég

#8

2014-03-23 16:17

Felháboritó ami ebben a családban történt!!!!!

Vendég

#9

2014-03-25 06:22

Felháborító ami itt történik!

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-03-25 06:32


Dalavits Tünde

#11 Re:

2014-03-25 07:49

 

"Kedves Vendég!" Ha már ilyen SUNYI MÓDON, AZAZ NÉVTELENÜL MERTED CSAK MAGAD "FELVÁLLALNI", VALÓSZÍNŰLEG SÁROS VAGY EBBEN AZ ÜGYBEN!!! A nyilvánosság elengedhetetlen, munkahelyeden szíveskedj összepakolni és jelentkezni egy utcaseprő programban, talán oda felvesznek! Majd magyagyarázd el a GYERMEKNEK, hogy te is PSZICHIKAI BÁNTALMAZÓ ÉS KIREKESZTŐ VAGY!!! MINDEN BIZONYÍTÉK NÁLAM ÉS A MEGFELELŐ HELYEN, TEHÁT MEGKÉRDŐJELEZHETETLEN MINDEN TÉNY, VALAMINT KÉSZÜLT PSZICHOLÓGIAI SZAKVÉLEMÉNY ÉS ALKALMAS VAGYOK! ÜDV.: CSAK EGY ANYA (ui.: találkozunk a megfelelő helyen!!!)

 

 

 

 


Vendég

#12

2014-03-25 07:55

Kedves Anonymous! Tünde?

Mivel nekem veled szemben van munkám köszönöm a megjegyzést.Talán munkát kellene keresned, vagy talán megtanulni főzni...
És mitől is vagyok én pszichikai bántalmazó????
Tünde szegény édesapja ha még élne szégyelné magát a lánya helyett, mert ő az sem tudja mi az...

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-03-25 08:03


Dalavits Tünde

#14 Re:

2014-03-25 08:05

#12: -

Ha néhai édesapám élne (nyugodjon békében) már rég a börtönben senyvednél!!! Sajnálom, hogy végtelenül buta szürkeállományod nem tudja értelmezni a szavak jelentőségét, kicsit még olvasgass könyveket stb. emlékezz vissza az eseményekre és mindenre!!! Köszönöm van munkám és jobban főzök, mint te valaha életedben!!! Most már evidens, hogy találkozunk a bíróságon, beidézésed elengedhetetlen! SOHA NEM ADOM FEL ISMERHETNÉL!!! VÁLASZAIDNAK ÉS MEGJEGYZÉSEDNEK KÖSZÖNHETŐEN MÉGISCSAK BEVÁLLALOM A SAJTÓKAT ÉS A TV RIPORTOKAT!!! KÖSZÖNÖM A DÖNTÉSEM MEGERŐSÍTÉSÉT!!!

 


Vendég

#15 Re: Re:

2014-03-25 08:07

#11: - Re:

A bizonyíték nálad van és a megfelelő helyen... és ha este 19:25-ig nem érsz haza minden anyag el lesz küldve a FBI-nak.

Majd ha kideríted ki vagyok akkor majd invitálhatsz a "megfelelő helyre"....

 


Vendég

#16 Re: Re:

2014-03-25 08:12

#14: - Re:

Annyit segítek hogy a kislány apja  asszem dolgozik, ergó én nem ő vagyok. Így most kit is akarsz beidézni?

Szerencsésnek mondhatom magam, mert nem ismerlek csak tudom ki vagy...ennyi....

 

Dalavits Tünde

#17 Re: Re: Re:

2014-03-25 08:21

#15: - Re: Re:

TUDOM KI VAGY, VALAMINT ENGEM NEM LEHET MEGFÉLEMLÍTENI, SE ZSAROLNI, MERT AZ IGAZSÁG NÁLAM! NEM PISILTAM ÖSSZE MAGAM AKKOR SEM, AMIKOR MEG LETTEM FENYEGETVE, HOGY ADDIG NEM NYUGSZIK A "BONCZ ÉS HADI KLÁN----->AMÍG SÍRBA NEM TESZNEK!!!!

 

Dalavits Tünde

#18 Re: Re: Re:

2014-03-25 08:25

#16: - Re: Re:

A GYERMEK APJA IDŐNKÉNT DOLGOZIK CSAK, RENDRE A HIVATALOKBA MÁSZKÁL ÉS FELJELENTGETÉSEKET GYÁRTAT! A helyesíráson kicsit még dolgozz!!! Tudom ki vagy az egyik .....


Vendég

#19 Re: Re: Re: Re:

2014-03-25 08:38

#18: - Re: Re: Re:

Annyit azért elárulok nincs semmi közöm az említett családokhoz....egyikhez sem.

Csurgói vagyok, itt élek, itt dolgozom , családi állapotom nős, 44 éves

Mivel itt lakom ismerem a történetet....és sajnálom ezt mondani de szerintem nálad valami baj van fent.

Továbbra sem javult a helyesírásod.....(tudod, a piros hullámos vonal)....

 

Dalavits Tünde

#20 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-03-25 10:26

#19: - Re: Re: Re: Re: Ha "állítólag" nem ismered a családokat és a körülményeket, mire fel kommentálsz??? Nem most jöttem le a falvédőről!!! Ha unatkozol olvass mást és fejezd be megalapozatlan véleményed! A fenti irományodból kitűnik, hogy kicsinyes és szánalmas vagy valamint nem vagy család centrikus. Egyértelmű számomra az is, hogy a fenti negatív lereagálásokat nem egy fő írta. Megjegyzem: a stílusból egyértelműen kitűnik, hogy ki írta, miért is írta, valamint kit pártfogol. SEMMINEMŰ TOVÁBBI MEGJEGYZÉST NEM TŰRÖK EL EGY ÁRTATLAN KISLÁNYT TESZTEK TÖNKRE!!! MINŐSÍTHETETLEN, KEGYETLEN MAGATARTÁSOTOKKAL!!!!!!!!!!!!!

 

 

Dalavits Tünde

#21 Re:

2014-03-25 10:42

#1: Borka Anikó -

Így van Anikó! Ha nem értenek a szóból, majd a nyilvánosság lereagálja.

Dalavits Tünde

#22 Re:

2014-03-25 10:46

#2: nevaria67 -

Valikám! Hozzáálásod és mindig őszinte és megértő véleményed köszönöm! "NYILT TITOK" valóban, hogy a gyermekvédelmi rendszer hazánkban nem működik.

 


Vendég

#23

2014-03-25 10:48

A semmi közöm a családokhoz azt jelenti nem vagyok családtag elnézést a fogalmazási hibáért.
Nekem is van családom,szeretem, tisztelem őket. Ellenben veled nem vagyok ellátva skizoid hajlammal, ez itt most azt jelenti hogy eddig mindent egyedül írtam mert ellenben veled el vagyok látva értelemmel.
Mellékesen megjegyezném TE teszed tönkre a saját lányodat....senki más...na erre igazán büszke lehetsz....majd ezt a levelezést is mond el mindenkinek csak ne fordítsd ki a tartalmát...

Dalavits Tünde

#24 Re:

2014-03-25 10:52

#23: -

ELÉG VOLT A RÁGALOMBÓL!!! INDULJ ÉS LÁSD EL A CSALÁDOD, MÁS CSALÁDJÁRÓL PEDIG SZÁLLJ LE AZONNAL A LELKI TERRORT, PEDIG MELYET EDDIG ALKALMAZOTT AZ ÁLTALAD MEGBECSÜLT CSALÁD, MEGSZOKTAM ÉS ÁLLOM A SARAT!!!!


Vendég

#25

2014-03-25 10:57

Milyen rágalomból? Ez sajnos a valóság, csak már nem tudod megkülönböztetni a valóságot az irreleváns fantazmagóriától. Ennyi...
Csak sajnálni tudlak.