Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Quoted post

Papamacy

#747 Álláskeresés

2013-07-30 15:18

Ma jártam állásinterjún a Bitto KFT-nél. 24/48-as szolgálat,ami nekem nagyon jó lenne. Még a 450-es órabér is elfogadható. Abszolút kezdő vagyok,friss vagyonőrivel. Ahogy itt olvasgatok,túl sok jót nem hallottam róluk. Örülnék a tapasztalatból szóló véleményeknek. Legyen az pzitív vagy negatív. Köszönöm

Válaszok


Vendég

#748 Re: Álláskeresés

2013-07-31 14:44:31

#747: Papamacy - Álláskeresés

Szia!Eléggé elkeserítő ez hogy 450 es órabért kapsz és kapunk,hétvégén,ünnepnep és mindenkor!!!Aljas szemét dolog az is hogy nekünk semmiféle juttatás nem jár és soha nem is járt.

Csak egyszer sikerülne az összes vagyonőr kollégának összefognia,és fellázadni ezek ellen a mocsokságok ellen,máris jobban élhetnénk.Mire van ez a sok szemét semmittevő alvállalkozó???Arra hogy lehúzzon maximálisan bennünket!Bejelent? igen de csak ilyen 4 órába vagy legjobb esetben is minimálbérrel.Egy nap fizetett szabadságunk nincs,ha beteg leszel éhenhalsz mert akkora lesz a táppénzed mennyisége amit kaphatsz.

Rohadék gusztustalan állapot ez,de MI vagyonőrök tehetünk erről mert mindent eltűrünk mint a birkák!!!!