Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni! petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#176 Re: Re:

2013-02-13 11:47

#163: SoLyi - Re:

Menj te a sóhivatalba okostojás!


Vendég

#177 Re: Re:

2013-02-13 13:17

#155: Jocó - Re:

Szándékosan irtam nagybetüvel barátom!!!


Vendég

#178

2013-02-13 15:03

Egyet értek hogy jogtaln tartom én is ezt az eljárást
SoLyi

#179

2013-02-13 15:57

Most komolyan ennyien nem tudnak írni?
guest

#180

2013-02-13 17:31

Tudod semmi nem kötelező.

Vagy szerinted mi történne ha senki nem lenne olyan hülye hogy megcsináltatja az új vizsgát?
Szerinted kirúgnának minden biztonsági őrt? Peersze valószínűleg... lol

Nem történne semmi.
Csak azt lehet rákényszeríteni az emberekre amit a többség enged hogy rákényszerítsenek.
ÉN nem csináltatok új vizsgát mert nem vagyok idióta, ha a többiek hülyék az nem az én dolgom.

Ne vizsgázzatok újra, ne lépjetek be kamarába, ne engedjetek az igazságtalanságnak szabad utat!
SoLyi

#181

2013-02-13 17:40

Én ebből nem értek semmit! :D Nem a vagyonőr csináltatja meg a vizsgáját! Azt vele csináltatják meg! :D Vagy nem?

Vendég

#182 Gárdony

2013-02-13 19:45

Kedves barátaim fogjunk össze és ne engedjünk ennek az éhetetlen Fideszes bandának.A magyar közlönyben írja a pintér hogy ha valaki meg bukik a vizsgán újból vizsgázhat ha befizeti ismételten a 12000 forintot.Tehát egy értelmű hogy a pénzről szól az egész buli és nem a meg tisztulásról és a vagyonőröket meg illető munka bérről.Nem beszélve a hamis munka szerződésekről a nyolc és négy órás bejelentet órákkal kapcsolatosan az adó hivatal fele.A rendőrökből katonatisztekből és stb.......ből alakított vagyonvédelmi cégek.A sok alvállalkozó és a melósnak csak az alma csutkája marad.B.Gábor

Vendég

#183

2013-02-13 21:32

Alap esetben nyugodt ember vagyok de kezd a tököm tele lenni ezzel a hazug és képmutato kormányal és a az ugymond fizetett naplopokkal akik ülnek a tisztelt házban és unalmukban már nem tudják miböl csináljanak pénzt hát tessék itt van megszületett sikerült hurááá
Rocky

#184

2013-02-13 23:00

Minek vizsgázzunk le ismét? Munkalehetőség nincs (egy hirdetésre, amiben 1-2 főt keresnek 1500-2000 ember jelentkezik!), jogi fellépési lehetőségünk gyakorlatilag nulla (szabálysértési határt 50 ezer Ft-ra emelték, cigány bűnelkövetőket el sem ítélik, stb.)...
Ha ismerem a frissített Btk-t, az több munkalehetőséget ad vagy az be fogja juttatni a cigány elkövetőt több év letöltendőre?? A nagy fenét!
Számunkra értelmetlen ez a képzés, mert elhelyezkedni nem tudunk vele, a munkánknak meg kb. annyi értelme lett, mint a jegytépő embernek a mozi bejáratánál... Régebben a portás bácsitól jobban tartottak a dolgozók, mint manapság bárki a biztonsági őrtől!

Vendég

#185

2013-02-14 08:44

Én biztos hogy nem vizsgázok újra. Inkáb azt ellenörizék hogy ne négy meg hat órásba jelentsenek be bennünket a cégek.Azt a péntzt meg kérjük vissza amit évekig befizettünk kamaratagság cimszó alatt jogtalanul.Az igazolvány cserélgetésröl nem is beszélve. Egyébként a kötelezö kamaratagságot is az unio törölte el és nem a kamara jószántábol. Ti SE MENYETEK EL VIZSGÁZNI CSAK IGY TUDUNK VALAMIT ELÉRNI!!!

Vendég

#186

2013-02-14 09:03

Egyébként meg a kamara tehet arrol hogy mindenféle gyenge elméjü dolgozik a szakmában. Ugyanis a munkaügyi központok beiskolázták a mindenféle hülyét gondolván majd csak talál munkát, ezért tartunk itt. Na itt kellett volna belépni a kamarának és valamijen módon megszelektálni az embereket, de nem foglalkoztak vele önekik pont ez volt a jó hogy minél többen fizesék a kamaratagságot. Sajnos vissza nyalt a fagyi!!!!

Vendég

#187

2013-02-14 09:23

Nem vagyok a képzés ellen, szeretem ha folyamatosan fejleszthetem tudásom, de inkább egyedül álló édesanyámnak adnám a "felesleges" pénzem, s nem másoknak akiknek már amúgyis sok van... Egyszer már fizettünk a vizsáért, közjegyzőnek, "rendőrségnek", 5 évente megismételjük ezt a folyamatot, a közjegyző helyett ugyan a "fedhetetlenségit" váltjuk ki,de az is pénzbe kerül... Régen nem úgy volt, hogy ha jogszabályt módositottak akkor biztositották "ingyen" a képzést?-mert nem a mi hibánkból kellett módositani??? Nem mindig a hibás- vétkes fél fizet???? Hol itt az igazság???

Vendég

#188

2013-02-14 11:34

Akkor éreztem volna hogy a kamarának van létjogosultsága ha a mindenkori kormányzattal karöltve hajlandóak lettek volna törvényben rögzíteni a minimális válalási díjakat ágazatonként értsd/őrzés,értékszállítás.stb/ ennek fügvényében tényleg elindulhatott volna a szakma megtisztulása és lenne presztizse a vagyonvédelemnek, de mindnyájan tisztában vagyun azzal hogy ez kiknek érdeke,és KIKNEK NEM!

Vendég

#189

2013-02-14 12:14

Anno ,,98-ban azzal a csellel alakult a kamara,hogy ne legyen feketemunka és tisztességesen meglegyünk fizetve.
Egyébként nem kellene ennyire szabadon engedni a vagyonör tanfolyamokat.Már ott lehetne szelektálni
force

#190

2013-02-14 16:29

A kamara honlapján nem lehet belépni regisztráció után sem a fórumba, így nem lehet véleményt nyilvánítani ezzel az egész felháborító üggyel kapcsolatban. Még véletlenül sem lehet belinkelni az ilyen közös célt támogató honlapokat. Bebiztosították magukat az élősködők!

Vendég

#191

2013-02-14 19:30

Igazatok van,csak az a baj, hogy sokan félnek hogy kirúgják a munkahelyükről. Pl: én is 3éve hogy megszereztem a szakképesítést és most újból vizsgázzak le majd 12.000Ft-ért és a férjem is?! Táppénz,szabadság stb..az ablakba? Andi

Vendég

#192

2013-02-14 20:40

Nem ujravizsgáztatás kell,folyamatos szintfentartó oktatás,mondjuk az elmaradt lövészetek alkalmával,ahogy az volt annó.
De mivel minden cég spórol(biztos van kivéte)így ezek a lövészetek és oktatások elmaradnak.

Vendég

#193

2013-02-14 22:17

Aki ezt a trv.elfogadtatta és nagyot kaszál az nem más mint a mostani belügyminiszter, A kamara megszünéséval az ingyen élő paraziták csak így tudnak pénzhez jutni. mivel már nem kényszeríthetik az alul finanszírozott vagyonőrt hogy abból a kevésből is tömjék az Ő zsebüket,honnan veszik a bátorságot hogy egy megszerzett szakmát csak úgy elvegyenek az emberektől vagy lassan odas jutunk, hogy a megszerzett diplomát újra kell kezdeni egyet vegyen tudomásul minden nagy okos a megszerzett tudást az emberektől nem lehet elvenni. Lehet hogy az a szegény vagyonőr többet tud mint aki ílyen szemtelenségre képes

Vendég

#194

2013-02-15 08:52

Valóban csak a vezetők zsebét tömnék !!!
Ha egyszer megszerezte a BIZONYÍTVÁNYT
akkor vizsgázott is érte !!
Innentől kezdve minden szakmunkás és egyetemi végzettséget bezárólag mindenkinek újra kellene vizsgázni !!
Vagy a vezetőkre ez nem vonatkozik !!!????
guns

#195

2013-02-15 13:06

Nemenjetek vizsgázni mi sem fogunk a kollégákkal rohadjanak meg.

Vendég

#196

2013-02-15 15:09

A felelősség kizárása

A Személy– és vagyonőr Képzési– és Vizsgaportál elektronikus rendszer használatával Ön elismeri, hogy azt csak és kizárólag saját felelősségére teszi - a Kabinet Kft. nem vállal semmilyen felelősséget az Ön számítógépén vagy egyéb vonatkozásban keletkezett / elszenvedett károkért a Személy– és vagyonőr Képzési– és Vizsgaportál elektronikus rendszer használatával kapcsolatban. A Kabinet Kft. kizár minden felelősséget, amely a program letöltéséből, esetleges hibájából illetve az Ön számítógépén futó programmal való összeegyeztethetetlensége, vagy bármely internetes vírus miatt következik be. A Kabinet Kft. mindent megtesz annak érdekében, hogy a weboldalakhoz való hozzáférés folyamatos vagy hibamentes legyen, de ez teljes mértékben nem garantálható. A Személy– és vagyonőr Képzési– és Vizsgaportál elektronikus rendszer, illetve az ott elérhető információk, dokumentációk, vagy más írott anyagok hozzáféréséből, illetve azok közvetett vagy közvetlen felhasználásából, a Személy– és vagyonőr Képzési– és Vizsgaportál elektronikus rendszer használatra alkalmatlan állapotából, vagy a nem megfelelő működésből, hiányosságból, esetleges üzemzavarból, vagy félreérhetőségből eredő károkért és/vagy veszteségért való felelősséget a Kabinet Kft. kifejezetten kizárja.

A szolgáltatás karbantartása

A Kabinet Kft. jogosult a Személy– és vagyonőr Képzési– és Vizsgaportál elektronikus rendszer karbantartása érdekében a szolgáltatást szüneteltetni minden előzetes tájékoztatás vagy értesítés nélkül. A Felhasználó tudomásul veszi, hogy a folyamatos üzemeltetés kivételes esetekben a Kabinet Kft. előzetes tudta és szándéka ellenére is megszakadhat. Ilyenkor a Kabinet Kft. mindent megtesz annak érdekében, hogy a szolgáltatás mielőbb újra elérhető legyen, de időbeli garanciát nem vállal a helyreállítás tekintetében. A Felhasználónak tudomása van arról, hogy az Interneten az adattovábbítás illetve annak sebessége számos tényező függvénye.EZ KORREKT!!!!!!!vagyis ha valamiért nem működik az oldal nem vizsgázok!!!!!

Vendég

#197

2013-02-15 19:36

Összefogással, felelősséggel egy felelősségteljes és társadalmilag is megbecsült munkáért!

Vendég

#198

2013-02-15 20:52

Ez valóban csak lehúzás, nem pedig valós továbbképzés.Túl sok az ingyenélő a kamaránál, és a felettük ülő.
Zsó
Vendég

#199

2013-02-15 23:29

Az egész kezdeményezés átgondolatlan maszlag...Van aki hónapokig vizsgázott mire vagyonőr lett, és 130 ezreket kifizetett érte, van aki ezt megúszta pár héttel és 30-40 ezerért. Hol van itt az egyenlőség? Arról nem beszélve, h ne a vagyonőröket szívassuk, hanem a foglalkoztatókat, alvállalkozókat, akik "nem fizetnek táppénzt, szabadságot, és bejelentenek létminimummal". Ezek miatt van sok léhűtő és képzetlen ember. Mert lehetetlenné teszik a megélhetést...Dolgozunk mint az állat napi 12 órákat ébérért, és még azt sem kapjuk meg ami jogilag járna. Inkább ezeket kellene kiszűrni, ezzel foglalkozni. Ne rólunk húzzák le a bőrt ..


Vendég

#200

2013-02-16 08:49

Hát remélem nem lessz belôle semmi!!! Mármint ebbôl a pénzbeszedésbôl!!! De a kormánynak inkább azt kellene vizsgálni hogy lehet hogy a Személy és Vagyonôrök legalább 80-90 százaléka nem keresi meg a nettó minimál órabért!!! És ne csak a Bpesti viszonylatokat nézzék!!! Le lehet jönni Egerbe 350- és 410-Ft körül mozog a nettó minimál órabér 460-Ft-körül van azt pedig ne is említsük hogy nincs utánunk semmi fizetve és semilyen utalványt,bérletpénzt,és semmilyen pótlékot nem kapunk!