Ki a McDonald's-szal Magyarországról!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Ki a McDonald's-szal Magyarországról! petíció automatikusan generált fórumtémája


Anonymous

#1

2012-03-28 19:14

Aláírtam, mert egyetértek vele. De azt azért tudni kell, hogy az orosz "kitiltás" az kamu, átverés volt.

McJárja

#2 Nem írom alá, mert...

2012-03-29 23:10

..nem értek egyet vele!Bárhol jársz az országban,mindenütt ugyanazt a minőséget kapod az egységekben.(Hogy ez most jó és egészséges-e,az már egy másik kérdés.)Tiszták az éttermeik!Meg lehet nézni,nincs lesz@rva a budi,nem lopták el a csapot,van papír,folyóvíz.A gyerekemet tisztába tudom tenni, meg tudom szoptatni(ha történetesen anya vagyok)Nincs körbeokádva a bejárat!Ugye ez nem baj?Ja.. elfelejtettem:piát nem mérnek így aztán sehol sem sajátítja ki a helyi-vagány-csávók bunkó galerije,nem válik a lokális szervezett, vagy szervezetlen maffiózópalánták törzshelyévé.Azaz GYEREKKEL IS BE LEHET MENNI!Parkoló majdnem mindenütt van, sok helyen játszótér is.Ízléses kialakítású,helyi sajátosságokra adoptált beltér.Kell egy ilyen igényes hálózat,persze én is jobban örülnék,ha ez magyar tulajdon lenne!Szeretem,hogy bárhol betérek egy ilyen étterembe,mindenütt ugyanazt a kínálatot,ugyanazt az ízt találom,ugyanolyan minőségben és áron.Nem lopják ki a szememet,nem akarnak rámsózni romlott ételmaradékot, bizonytalan eredetű húst (kutya?),mint a kínaiban.
Nem írom alá.Kell egy ilyen üzlethálózat,inkább tegyünk azért,hogy jobb legyen!