Tiltakozunk a súlyos betegek kórházból való eltávolítása ellen!

Tiltakozunk a súlyos betegek kórházból való eltávolítása ellen! / Közlemények / köszönet és kérés / Hozzászólások


Vendég

#1

2020-04-19 06:13

Most olvastam a Face-on: "Mária Körözsi Látjuk, halljuk, de nem akarjuk elhinni, hogy ilyen megtörténhet. Pénteken úgy szállították haza a 92 éves édesanyámat az orosházi kórházból, hogy előtte nem jelezték a betegszállítók, hogy mikor indulnak vele Gábortelepre a lakásához. Mivel én kb. 30 km-re lakok hozzá idö kell mire odaérek. Szerencsére a szomszédok észrevették és azonnal szóltak nekem. Egszál kórházi hálóingbe hozták haza. Nem tudom ha nincs szomszéd, leültették volna az utcán, majd lett volna vele valami ?? Siralmas, szívet szorongatóak ezek az intézkedések. Arról már nem is beszélek, hogy a személyes dolgait - köntös, törülközö, botja amire támayzkodik, stb - nem hozták vele. Nem találok szavakat. Nem jellemzö rám, hogy írni szoktam volna a facén, de ez nem maradt meg bennem Tudja meg ország-világ, hogy mi történik nálunk, bár azt hiszem ezt nagyon sokan megtapasztalták már.

Vendég

#2

2020-04-19 06:40

Nem tudok személyeset - hálistennek - csak amiket olvastam. Béna fiú, gyomorszondával etetett férfiember, daganatos beteg kemoval, stb.

Vendég

#3

2020-04-19 16:01

Nincs közvetlen hozzátartozóm akit érintett ez a dolog. Csak olvastam és hallottam róla. Felháborítónak tartom. Azért írtam alá.

Vendég

#4

2020-04-19 16:50

Személyes élményem nincs, a magyar RTL híreiből és más orgánumokból ismerjük a helyzetet.

Vendég

#5

2020-04-19 22:35

Sajnos nekem nincs történetem, csak videón és az Rtl klub TV Híradójába láttam. Még a facebookon. És mivel nem mozdulok ki itthonról így nem is hallok a környezetembe.

Anonymous

#6

2020-04-20 14:21

Személyes éríntettségem nincs! Több ismerős is keres háziápolót a fb-on.

Vendég

#7

2020-04-23 05:04

Varga Margaréta