Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

egy baloldali

#8801 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!

2012-03-12 16:49

#8799: demokrata - Re: Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!

Dunakeszink lakunk és itt a reptér is, majd keressen meg, ha aktuális lesz, addig meg vívja tovább a csörtét. Üdv.

demokrata

#8802

2012-03-12 17:39

Egy órája mást sem csinálok, csak olvasom a tegnap este óta beírt hozzászólásokat. Nem értem az embereket, nem értelek Benneteket sem. Filike olyan kedvesen írogatott, hogy jó volt olvasni, de ugyanez jellemző Szerénkére, Lukréciára Vidékire és még sorolhatnám. Amit mindenki aki kutyabarát írt, az arra utal, hogy még nem haltak ki az emberekből az érzések.
Én elfogadom azt is, hogy nem mindenki baloldali, jobboldalon is vannak rendes emberek, nekem is vannak jobbos barátaim. Soha, semmilyen körülmények között nem akarjuk meggyőzni a másikat arról, hogy kinek miért kéne a nézeteivel felhagyni. Soha nem jut eszünkbe a másikat ezért mocskolni. Ezért is érint mindig, újra érzékenyen, amikor a büdöskomcsizó megjelenik, ideböffen egyet és újra eltűnik, csak a baj, hogy nem örökre. Megjelenik és megint kihozza az emberekből a mérget és jön a vita. Sima provokáció, amivel nem kéne foglalkozni. Legyünk továbbra is békében itt a fórumon. Fili, most van kutyád?
demokrata

#8803 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!

2012-03-12 17:40

#8801: egy baloldali - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!

Ok, majd jelemtkezem. Laknak barátaim Dunakeszin,  sokszor hívnak vendégségbe, majd a kettőt összekötöm.

BLIKK

#8804 RETTENETES DUGÓ ALAKUL A BELVÁROSBAN!!!!!

2012-03-12 17:45

Lezárták a Szabadság hidat, mert egy filiszteusi kígyó felmászott a híd tetejére. Az okokat találgatják. A kiszivárgott hírek szerint ezzel a kígyóval gyakorlatozott a szélsőjobb a Március 15-ei millás tüntetés viperás támadására, de a szegény kis kígyónak nem fűlött a foga ehhez, ezért megszökött és felmászott a hídra, és ott tekergőzik, mint egy fasiszta féreg.

filiszteus

#8805 sötétben bujkáló rémhírterjesztő ellenforradalmár reszkess! Reszketek...

2012-03-12 17:50

#8800: Vilmos - Re: Re: Re: Re: Kedves Filiszteus Úr!

Látom már a féltékenység beszél belőled Vili. Ne aggódj, nem akarom elhódítani tőled az "egy baloldali" néven kedveskedő elv-és egyéb társadat.

"VEGYÜLJÉL A FAJTÁDDAL!!!!!

Tudod, én úgy vagyok vele, hogy nem látom alapból ellenségnek azt, akinek más a politikai meggyőződése. Ez inkább a bolsevikokra jellemző "aki nincs velünk, az ellenünk".

Van itt néhány értelmes ember, akikkel szót lehet érteni. Te nem tartozol közéjük, ezért le is zártam a diskurzust.

Fröcsögjél egész nyugodtan. nem fogok rá válaszolni a jövőben.

demokrata

#8806 Re: sötétben bujkáló rémhírterjesztő ellenforradalmár reszkess! Reszketek...

2012-03-12 17:55

#8805: filiszteus - sötétben bujkáló rémhírterjesztő ellenforradalmár reszkess! Reszketek...

Ne bántsátok egymást! Olyan jó volt a hét vége vita, veszekedés nélkül! Még az anyósomat is el bírtam viselni, pedig azt nem könnyű.

Szerénke

#8807 Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 17:55

#8802: demokrata - itt a piros, hol a piros?

Filike eltűnt és, ahogy olvasom a híreket, egy darabig nem is fog előkerülni. Gondoltad volna? Szegényke, nekem nagyon hiányzik. Federer is nyert a kis amerikai ellen, 20 éves, nem is olyan "kicsi". Ez a büdöskomcsizós meg egy sz.rkeverő, de én nem fogom hagyni szapulni magam a semmiért, és Benneteket sem.

filiszteus

#8808 Re:

2012-03-12 17:57

#8802: demokrata -

Tavaly március óta nincs. Az említett okból, meg a gyerekek elég keveset vannak itthon és az egész törődés a kutyussal ránk maradna.

Persze, ha az ember egy ilyen képet meglát, akkor azért elgyengül benne az ellenállás:

http://kepfeltoltes.hu/120312/kisvizsla_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

demokrata

#8809 Re: Re:

2012-03-12 18:15

#8808: filiszteus - Re:

Ha azt mondom, hogy tündéri, azzal nem mondtam semmit. A vizsla kölyöknél bájosabb kutya talán nincs is. Az valami tünemény, amikor pár hetesen többszörösen beleférnének a saját bőrükbe.

Velünk szemben van egy házaspár. sok, különféle állatot tartanak, hatalmas élmény még így kívülállónak is. Van egy jólnevelt komondor, 2 éves. Lett egy fekete-fehér foltos macskaméretű kutyakölyök, amelyik a hidegben felmászik a komondor hátára, ott forog körbe, egy szabályos kört már kitakarított a fehér bundából. A komondor békésen tűri. Van 30 birka, most kezdenek születni a kicsik, eddig 5 született. Az első -20 fokban, a kicsi túlélte, az anyja ráment. Cumisüvegből etették, kecsketejet hoztak neki, hogy tápláló legyen. Egy napra fel kellett menni a tulajéknak Pestre, reggel átvitték a barit a 3. szomszédba a cumisüveggel meg a napi tejadagjával, nehogy gond legyen. Este hazavitték. A komondor féltékeny a barira, amit valahol kutyaszemszögből értek is, mert állandóan ölben van és simogatják, amit eddig csak ő kapott. Múlt hét óta már a nyájjal is ismerkedik, de még mindig sokat van ölben. A komondor fogta a bárányt, a hátsó kerítésnél kikísérte, átkísérte oda, ahol vendégeskedett egy napot, bekopogott az ajtón és mikor kinyitották, ő elszaladt, a bárányt otthagyta. Nesztek, itt van és hazaszaladt. A szomszéd úgy hozta ölben haza. Múlt héten érkezett még két hucul ló is. Na, hogy azok mit művelnek a birkákkal, órákig el tudnám nézni. Az apró bárányok a lábuk között szaladgálnak, a lovak meg rájuk nyerítenek, akkor kezdődik a menekülés, csak úgy dobog az egész nyáj. Nem lehet unatkozni, elhiheted. Az egész falu nagyon élvezi, szerintem nyárra lesz itt a gyerekek körében állatsimogatás is. Minden évben van nálunk református tábor gyerekeknek, meg fazekas tábor is, szóval nyaranta sok a gyerek errefelé, ami jó.

Hát most meséltem kicsit az igazi élvezetes vidéki életről. Janikovszki Éva szegény, ha élne, milyen szép mesét faragna belőle. Csukás István is élvezné, azt hiszem. Lehet, hogy megkeresem NET-en és elmesélem neki.

Szerénke

#8810 Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 18:21

#8809: demokrata - Re: Re: - állatkert

Két tündéri kismacska nem kell nekik (baloldaliak)?

demokrata

#8811 Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 18:33

#8810: Szerénke - Re: DEMOKRATÁNAK!!!

A kutyák elkergetik, nem is mernek a kerítésen belül menni.

Vilmos

#8812 Re: ROSSZ A SZEMED IS!!!!!

2012-03-12 19:07

#8805: filiszteus!  - DEHOGY A FÉLTÉKENYSÉG BESZÉL BELŐLEM, A VÉDELMEZÉS.

HAHAHA!!!!!  MIÉRT, AZ HISZED, HOGY A  KIS VIZSLÁKKAL MÁR TE LENNÉL A NYERŐ BENŐ?????  TÉVEDNI EMBERI DOLOG, T. JOBBOLDALI ESZMÉKET VALLÓ NÁCI IVADÉK.  NEM KELL VÁLASZOLNOD, NEM VÁGYOM RÁ!!!!!

Szerénke

#8813 Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 19:27

#8811: demokrata - Re: Re:   - viperácskák

És kígyók sem kellenek nekik?

demokrata

#8814 Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 20:14

Lukrécia

#8815 Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 20:45

#8813: Szerénke - Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

Szerénke, láttad azt a vizslakölköt, amit Fili feltett? Állandóan azt nézem, ha nekem egy olyanom lenne!!!

filiszteus

#8816 Re: Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-12 21:09

#8815: Lukrécia - Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

Elég borsos ára van egy jó vérvonalú vizslakölyöknek. Utána néztünk, itthon 100 000,-Ft-ért, külföldre 1000euro-ért adja a tenyésztő.Ez is az egyik ok, hogy jelenleg nincs kutyánk. Most a szomszéd keverék kutyáját dögönyözöm a kerítésen át. Ha meglát rohan oda és sugja ki a fejét a kerítésen.

Sajnos kevés tenyésztőnél van nagytermetű, erős testalkatú vizsla. Pár éve a nyeszlett, kistermetű vizsla volt a trend.


Vendég

#8817 Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti undorítóan förtelmes, MSZP-s vagy gyurcsányista bélférgek?

2012-03-12 21:19

#8782: Szerénke - Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti undorítóan förtelmes, MSZP-s vagy gyurcsányista bélférgek?

Igazán szívesen beléd tömném a kutyádnak azt az adagját, te büdöskomcsi (azaz MSZP-s vagy gyurcsányista) tetű. Esetleg több hetit egyszerre, hogy szépen meg is fulladj tőle, te ocsmány szoci nyugger.


Vendég

#8818 Re: ne süllyedjünk egy bizonyos szint alá

2012-03-12 21:24

#8785: filiszteus - ne süllyedjünk egy bizonyos szint alá

Már azzal lesüllyedsz egy bizonyos szint alá, hogy ezeket a Gyurcsány-fanokat, szoci nyuggereket emberszámba veszed... ui. csak látszólag azok.

filiszteus

#8819 ellenségeskedéssel semmire sem jut ez az ország

2012-03-12 23:49

#8818: - Re: ne süllyedjünk egy bizonyos szint alá

Tudsz róla, hogy a Jobbik szavazóinak nem kis része MSZ(m)P-ben csalódott állampolgár? Szóval talán kár ellenséget látni olyanokban, akik jelenleg más politikai oldalhoz húznak.

Szerénke

#8820 Re: LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-13 01:46

#8815: Lukrécia - Re: Re:  "láttad azt a vizslakölköt, amit F. feltett?"

Szia Lukrécia!  Láttam és nagyon hasonlít F.-re. De ne nézegesd állandóan, mert még elvakult leszel.  Inkább szóljál neki, Csillag Lilla szerint két Szűz összeillik. Egy próbát megér, nagy veszteség nem érhet már Benneteket. A Ti korotokban a szűzesség ide vagy oda, nem mindegy. Szép álmokat!     Ui.: Zajlanak a tenisz mérkőzések percről percre, éppen Surolta rikogatott föl álmomból, most brékelt. Még gyorsan megnézem a többi eredményt, oszt' jóccakát.

Szerénke

#8821 Re: Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti nemnormális öngyilkosjelölt kígyók??

2012-03-13 02:08

#8817: - Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti undorítóan förtelmes fasiszta viperák?

Szoci nyugger az anyád p.csája, én egy elképesztően undorító és lusta munkanélküli vagyok. A kutya adagját pedig mondtam, hogy megtarthatod, nem olyan sok az.


Vendég

#8822 Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti förtelmesen undorító MSZP-s és gyurcsányista bélférgek??

2012-03-13 04:19

#8821: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti förtelmesen undorító MSZP-s és gyurcsányista bélférgek??

No, hát akkor végre-valahára egyértünk abban, hogy  elképesztően undorító vagy, te igazán ocsmány szoci nyugger féreg, ez aztán tényleg nagyon örvendetes.



Vendég

#8823 Re: ellenségeskedéssel semmire sem jut ez az ország

2012-03-13 04:20

#8819: filiszteus - ellenségeskedéssel semmire sem jut ez az ország

Igen, tudok róla. Nincs is jó véleményem a Jobbikról. Ez az ocsmány MSZP-s és Gyurcsány-fan söpredék itt viszont tényleg ellenség, semmi esetre sem csak ellenfél.

demokrata Antónia

#8824 Re: Re: ellenségeskedéssel semmire sem jut ez az ország

2012-03-13 06:37

#8823: - Re: ellenségeskedéssel semmire sem jut ez az ország

Ellenség itt te vagy, akit senki nem hívott ide, viszont időről időre idedugja a pofáját. Közöttünk van egy óriási különbség, én soha nem megyek oda, ahová nem hívnak, ha véletlen odatévednék,  szélsebesen távozom. Ezt melegen ajánlom neked. Bunkó.

chemotox

#8825 Re: Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti förtelmesen undorító MSZP-s és gyurcsányista bélférgek??

2012-03-13 07:31

#8822: - Re: Re: Re: Még mindig tekergőztők, ti förtelmesen undorító MSZP-s és gyurcsányista bélférgek??

Menj a fürdőszobádba (ha van neked olyan), állj a tükör elé és köpd szemen magad, te rohadék féreg