Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Sz.

#11476 Re: Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL!!!!!!!

2012-07-17 22:11

#11469: - Re: Re:  A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL!!!!!!!

Vazze, hát nem inkább te vagy a perverz???

Nem mondod, hogy mindent a szádba kell rágni???  Egy jó kefélés helyett holmi vasdarabok meg a cérnemetélt jut eszedbe???  - E S Z E D B E ? ? ?  Very good!   - Bááár, aki ismer, mint én, a cérnametélten nem lepődik meg.

 


Vendég

#11477 Re: Re: Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL!!!!!!!

2012-07-17 22:55

Sz.

#11478 Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

2012-07-18 00:02

#11475: - "Fingle bells..."

Nagy gratula a fórum tatájának, a kora esti szextornájához, amely rövid volt ugyan, de legalább nem tartott sokáig...

A kisgörénynek végre sikerállt felmásznia a házi telefánijára és egy igazán különleges, szurkálós szexet adtak elő - a saját örömük helyett - a kedves fórumtársak szórakoztatására.

Az előadás, a SIKÍTS QRVA felkiáltással ért végett, kb. 2 perc múlva.  Majd a kisgörény - a  nagy készülődés miatt belé szorult - egésznapi feszültségén, a Fingle bells c. kis dalocskával próbált könnyíteni magán, a toaletten.

Köszöntsük őket vastapssal és reménykedjünk velük együtt, hogy legközelebb nagyobb siker koronázza a szexuális életüket!

Mi viszont jól szórakoztunk és az imádott szlogenjükkel köszönjük meg nekik:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!


Vendég

#11479 Fingle bells

2012-07-18 00:17

#11478: Sz. - Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

Sz. Ez minek a rövidítése? Sz@r? Ez nívósabb volt mint a tegnap esti kaki kati. Remélem faltad......,legalább a sűrűjét,kis perverz. Hagytál a többi MHGY trágyafalónak is?????

Na jóccakát nagygörény.

Sz.

#11480 Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

2012-07-18 00:22

#11478: Sz. - Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

Talán az sem véletlen, hogy a mai nap legnagyobb érdeklődéssel kísért műsora, "A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL"  c. alatt zajlott...

TATA, a nap fénypontja volt, aminek ékes bizonyítéka, az ADONISZ elnevezésű fotója miatt érkezett rengeteg hozzászólás...

A szervezők ezúton mondanak köszönetet minden kedves résztvevőnek, akik nélkül ez a - kiemelkedően magas színvonalú - műsor nem jöhetett volna létre, amelyet máris 7 (hét) Oscarra jelöltek!!!

HURRÁ, DK!!!  KÖSZÖNJÜK, DK!!!  MINDHALÁLIG DK ÉS GYURCSÁNY FERENC!!!

Jó reggelt, Magyar Köztársaság!!!

Nektek, kedves Barátaim, pedig jó éjszakát!

Sz.

#11481 Re: Fingle bells előadójának!!!

2012-07-18 00:36

#11479: -

Az Sz., mint rövidítés, jelentése igen változatos, hiszen attól függ, hogy kit takar?  Pl., ha téged, akkor sajnos, valóban sz@r.

Na, jóccakát, kisgörény!!!  De ezt ne vedd lenézésnek, nézünk mi még föl rád, mert kicsikből lesznek a nagyok és, hát  olyan közelről még nem is láttalak...

MHGYF!!!

Lujza

#11482 Re: Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

2012-07-18 02:32

#11480: Sz. - Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

Szia Baba!!!

Azért ne tarolj le minden dicsőséget előlem!!!  Hiszen ez a műsor, a közreműködésem nélkül nem jöhetett volna létre.

Apának is tetszett, szerinte tuti a 7, azaz hét Oscar díj.

Csókolunk Benneteket!!!

Lukréciát, Vilmost és a Demokratát külön pusszantjuk!!!

Szépséges éjszakát Mindannyitoknak!!!

 

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

 

MHGY (V)

#11483 Re: Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

2012-07-18 03:11

#11480: Sz. - Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

SZIASZTOK!!!!!!!!  NA BEMUTATKOZTUNK VAGYIS MUTATKOZTATOK RENDESEN A TATÁNAK!!!!!! AZT HISZEM KÖPNI-NYELNI NEM TUDOTT, DE LÁTOM AZÉRT KULÁZNI IGEN. Ő A NAGYKÉPÜ, AKI KISEBB MINDEGYIKÜNKNÉL!!!!!!!!

 

LUJZA KÖSZIKE!!!!! AZ ÁLVIDÉKIT ÜDVÖZLÖM.  TATA PEDIG MEGÉRDEMELNE TÖBBET IS, DE MAJD MEGLÁTJUK??????

SZÉP ÁLMOKAT NEKTEK, ÖREG TÉGED HÍVLAK HOLNAPUTÁN.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!

L.

#11484 Éjszakai töprengés

2012-07-18 04:03

Hát Szerike, ebben a langyos, csendes éjszakában nem bírok aludni, így ideólálkodtam a géphez és végigolvastam a sok förmedvényt, ami tegnap íródott. Nem lehet rá büszke a megalkotója, de nyilván nem is az volt a célja vele.

Olvasom a kommenteket és folyamatosan le vagyok döbbenve, hogy valakinek ennyire elmenjen a józan ítélőképessége. Egyszerűen képtelenség ezzel az alakkal normális beszélgetést folytatni. Ha valami nem a szája íze szerint történik, már dől belőle a szar és még ez tartja magát kultúrembernek. Nem az. Nagyon nem az.

A mai napom egész napos rohangászás lesz, csak délután kerülök gépközelbe, akkor jelentkezni fogok.

Pihenj sokat, ezzel a halszeművel ne foglalkozz, nem érdemli meg.

Természetesen MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!

MHGY (V)

#11485 ÉBREDÉSKOR IS!!!!!!

2012-07-18 11:47

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!

Sz.

#11486 Re: Re: A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

2012-07-18 13:04

#11482: Lujza - Re:  A HOZZÁSZÓLÁSOKAT VÁRJUK A FÓRUM TATÁJÁRÓL...

Szia Babuci!

Ne vesszünk már össze egy tatán! - Már megköszöntem a közreműködésedet, 1x, 2x...  Bár, a forgatókönyvíró és a rendező én voltam, Te pedig a rendezőasszisztens, de való igaz, hogy Nélküled nem történhetett volna meg, ami megtörtént...

Még, ha egy kicsit bánt is, majd a 7, azaz hét Oscar díj kárpótol!

Én is puszillak Benneteket! - Látom, azért csak megmondtad Apának, de jobb, ha Tőled tudja meg.

Most pedig szépséges napot kívánok Mindenkinek, a kedvenc idézetemmel:  Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

 

Sz.

#11487 Re: Éjszakai töprengésre...

2012-07-18 13:17

#11484: L. - Nappali válasz...

Szép napot, Lukika!

A langyos, csendes éjszakában utána alukázni kell, nem ólálkodni...

Különben, tata, nem is akar normálisan beszélgetni, pedig még Filiszteusként mutatott rá hajlandóságot. Kár érte, mert... maradjunk annyiban, hogy ŐT KÁR ÉRTE...

Azon én is csodálkozom, hogyan vélhette kultúrembernek magát? Pedig, de sokszor leírta! Majdnem meg is tévesztett, 1x, 2x...  De, szerencsére, résen voltunk!  - Egyébként, minden ocsmányság, trágárság kezdeményezője, vagy kiprovokálója ő volt. Ez van.  - Abban azért biztos vók, hogy ő veszített, méghozzá sokkal többet.

 

MHGYF!!!

Lukrécia

#11488 Re: Re: Éjszakai töprengésre...

2012-07-18 16:43

#11487: Sz. - Re: Éjszakai töprengésre... 

 Szia, Szeri, megkerültem.  Már megint elutaztak az unokáim egy hétre, úgyhogy a kedvem ma nem tökéletes. Még szerencse, hogy ez a pondró ma nem irkál ide mindenféle sértegetéseket, azt ma biztosan nem tudnám tolerálni. ----jó ez így, kell néha pihenőnap is. 

Képzeld, éjjel (hajnalban) visszaaludtam, olyan vad álmaim voltak, hogy azt el sem tudom mondani. Majd egyszer, ma nem. A fiammal álmodtam, ami részint jó, részint tönkreteszi a másnapomat-pl. a mait. Ilyenkor nem biztos, hogy jó belémkötni, lehet, hogy ezt érzik is mások. Hát körülöttem ez van, majd egyenesbe jövök.

Veled mi van, Te sem sűrűn írtál!!! bántott valaki, vagy csak neked is rossz a kedved?

Sz.

#11489 Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 17:48

http://www.youtube.com/watch?v=4AuC7w6uCgg&feature=related

Nekem meg rossz gépem van..., pontosabban, nem mindig van gépem.

L.

#11490 Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 17:54

L.

#11493 Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 19:21

#11492: "pondró" - Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek... 

 Hú, ez meghaladja az igényemet....


Vendég

#11495 Re: Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 19:57

http://blog.performia.hu/wp-content/uploads/2011/09/vigyor1.jpg...

#11494: Sz. - Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

Úgy gondolod?????

Sz.

#11496 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 20:11


Vendég

#11497 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 20:18


Vendég

#11499 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 20:32

Sz.

#11500 Re: Re: Re: Re: Szeretettel a rosszkedvűeknek...

2012-07-18 20:54