Peticiok.com

M2: ne az időt, hanem az aszfaltot húzzák!

IMG_92401.jpegKérem, támogassa Ön is aláírásával nyomásgyakorlásunkat!

A 2-es út országhatárig történő kiépítése évtizedek óta várat magára, ezzel számtalan probléma forrása.

Nyugat-Nógrádban lassan se vasút, se út, ígérgetés helyett most már azonnali, érdemi lépéseket várunk!

Petíció aláírása

Aláírásommal elfogadom, hogy Orosz Patrik láthatja az általam ezen az űrlapon megadott összes információt.


VAGY

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

E-mail-címét nem fogjuk interneten közzétenni.

Hozzájárulok ahhoz, hogy az ezen űrlapon megadott adatokat a következő célokból feldolgozzák: