Diana Gabaldon: Outlander 3. rész kiadása


Vendég

#51 Re: Re:

2016-03-31 13:53

#50: Virág - Re:  

 Egyetértek, én sem veszem többé a könyveiket. Már csak azért sem, mert ismét át lettünk verve, hiszen a mai napon vége a márciusnak. Lehet, hogy március, csak éppen 2017 ?

Menjenek a nénikéjükbe !!!!!

Visaly

#52

2016-04-11 19:40

Sziasztok! 

Nekem egyik ismerősöm nyomdában dolgozik és a múlt héten mondta a jó hírt, hogy  elkezdték nyomtatni a könyvet, de még a bekötésig nem jutott el. Két könyvként fog megjelenni a 3. rész.Ő is nagy fan, úgyhogy szólni fog, ha már  kötik.

 

Nem tudom, hogy mennyi idő mire kiszállítják, meg mekkora reklámot csinálnak neki, de szerintem 3 hét és a polcokon lehet. Biztosan az új évad szinkronos változatának megjelenéséhez igazítják. 

 

Remélem örültök az infónak , mert én nagyon! és ne csüggedjetek, addig is itt a sorozat!

Árpibácsi

#53 Re: Re: Re: Re:

2016-04-23 13:16

#6: Kalmár Fruzsina - Re: Re: Re:  

 Már igencsak benne vagyunk a "tavaszban" és a tavalyra ígért Voyagerről semmi hír!

Addig nem veszek (sem én, sem közeli ismerőseim)azérintett kiadótól ("könyvmolyképző") semmit, amíg nem tartja be az ígéreteit!

 Árpibácsi

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#54 Re: Re: Re: Re: Re:

2016-04-24 15:20

#53: Árpibácsi - Re: Re: Re: Re:  

 Az utóbbi időben már nem igazán figyeltem a petíciót, mert már 1,5 éve el lett küldve a Kiadónak, több e-maillel is bombáztam őket, de nem sokat értem el vele. 

A lényeg, hogy a héten megjelent végre a 3. rész. Sokat gondolkodtam rajta, hogy most megrendeljem-e tőlük vagy majd akciósabban valamelyik nagyobb értékesítőtől, de végül úgy döntöttem, hogy ha a 4. részt szeretném olvasni, akkor muszáj leszek inkább többet kifizetni érte, és magától a kiadótól megrendelni, hogy legyen nyoma annak, mennyire vártuk. :)

Én a magam részéről végeztem. :) Jövőhéten érkezik a könyvem, utána már csak remélni tudom, hogy a többi részre nem kell ennyit várni. :) 

vendég

#55

2016-04-24 16:39

Na végre ! Én is megveszem, de csak ezt. Csalódtam a Könyvkiadóban.


Vendég

#56

2016-06-13 11:52

Állítólag már a fordítónál van a 4. rész, és 2017. tavaszán meg szeretnék jelentetni. Reméljük, hogy tényleg így lesz. :)


Vendég

#57

2016-08-01 20:54

Reméljük tényleg jön, és most betartják az igéretüket.

 


Vendég

#58 Re: Re: Re:

2016-09-26 08:36

#5: csirkeedi - Re: Re:  

 Minden sorozattal ezt csinálják. Van amikor csak az első részt adják ki, vagy kiadnak 2 vagy három részt és utána semmi. Egyszerűen nem értem, a fordítók dolgoznak lassan, vagy a könyvkiadók elveszítik az érdeklődést.

Igaz, hogy ha a neten találok rá valamire elolvasom, de ha jó a könyv, akkor meg is veszem a boltban, (tisztában vagyok vele, hogy a kiadók az eladásból élnek és azért is, mert szeretem a könyvet a kezemben tartani és jó néha újra olvasni) de ha nincs meg az összes része, akkor minek.

Az Amazonon próbáltam megvenni a 4. részt, de azt írják, hogy nem lehet megvásárolni a mi országunkból.