Diana Gabaldon: Outlander 3. rész kiadása

Rena

#1

2014-06-17 12:41

És mikor lehet megtudni, hogy sikeres volt-e a petíció avagy sem? Tehát meddig nézi a kiadó, mire úgy dönt, hogy "oké"!?
Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#2 Re:

2014-06-25 19:05

#1: Rena -

Sajnos ezt nem tudni. Azt mondták folyamatosan figyelik. Néha-néha próbálok még érdeklődni felőle, legutóbb azt a választ kaptam, hogy dolgoznak rajta, de nem tudom ez mit jelent... Szóval várunk türelmesen a kecsegtető válaszra.


Vendég

#3

2014-07-09 07:54

Kedves Outlander Olvasók! Nagy élménnyel olvastam az első két részt és azóta hiába vártam a következők magyar kiadását. Kényszerűségből azonban elolvastam angolul a következő köteteket és most már nagyon készülök a 8.-ra is. Mondhatom, hogy egyre jobb a könyv és nagyon sajnálatos, hogy erre ennyit kell várni! Remélem hamarosan magyarul is újraolvashatom! makay.edit@gmail.com

Ezt a hozzászólást a petíció szerzője eltávolította (Részletek)

2014-07-29 10:34


csirkeedi

#5 Re: Re:

2014-09-18 08:31

#2: Kalmár Fruzsina - Re:  

 Kedves Fruzsina!

 

Valóban jó lenne, ha a kiadók nem évekkel később adnák ki a sorozatok következő részeit. Nagyon rossz, hogy már Németországban is kiadták a 7. részt, míg mi epekedve reménykedünk még csak a 3. kötetért :(

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#6 Re: Re: Re:

2014-09-20 23:46

#5: csirkeedi - Re: Re:  

  Jó hírrel szolgálhatok. :) A Kiadótól legutóbb azt a választ kaptuk, hogy jövő tavasszal megjelenik a 3. rész. Bár ez még mindig messze el van maradva a külföldi kiadásoktól, de azt hiszem már ennek is örülhetünk! :) Addig is vígasztalódjunk a már meglévő könyvek újraolvasásával és élvezzük a belőle készült sorozatot. :D

zsuzs

#7 köszönet

2014-09-23 15:09

Kedves Fruzsina

Köszönöm, hogy szíveden viseled könyv sorsát. Én is nagyon várom a folytatást és bár szomorúan, de tudomásul kell vennem, hogy még sokat kell rá várni. Azért sem értem a kiadót, mert eég kevés arany pöttyös könyvet adnak ki, szerintem.

dióka

#8 Re: Re: Re: Re:

2014-10-01 18:51

#6: Kalmár Fruzsina - Re: Re: Re:  

 Nem tudom, ki nézi könyvből készült sorozatot, de szerintem mindenképpen érdemes, fantasztikusan jó. Nem értem a kiadót, hogy ezt miért nem "lovagolja" meg, ilyen ütemben a 8. részt 2030-ban fogja kiadni.... Ehhez képest számtalan no-name könyvet lefordítanak.

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#9 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-02 09:04

#8: dióka - Re: Re: Re: Re:  

 Szerintem is fantasztikusan jó lett a sorozat... :D Imádom Samet, tökéletes Jamie.. És hát azt hiszem márciusig/áprilisig még vagy ezerszer újranézem a részeket, illetve decemberben beiktatom a könyvek újraolvasását is. :D

Legkedvencebb könyveim! :D

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#10 Re: köszönet

2014-10-02 09:07

#7: zsuzs - köszönet 

 Imádom a sorozatot, úgyhogy nem ülhettem tétlenül. :D

Még ha várni is kell rá, de legalább érkezik. És csak remélni tudom, hogy most a mini tvsorozat megjelenésével egyre többen fogják olvasni és ez felgyorsítja a következő részek kiadását. :) 

vscotina

#11

2014-10-02 16:43

Szervusztok!

Ma értesültem ennek a könyvnek a létezéséről, és mondhatom teljes mellszélességgel támogatom a magyar verzió megjelenését. A lányom eredetiben olvassa és nézi az angol sorozatot, és felsőfokon beszélt róla. Már most beleszeretős a könyv témája és helyszíne miatt.. Mihamarabb szeretném a folytatásokat is olvasni!!!


Vendég

#12

2014-10-12 08:59

Klassz. Tényleg jó volna, ha utolérnénk a külföldi kiadási tempót. A 8-9. (?) könyvet írja a szerző a 12 részesre tervezett sorozatból. Ha tavasszal a könyvfesztiválra jönne ki a 3. rész, akár indulhatna is a petíció, hogy karácsonyra a 4. is készen legyen ;)

parafa

#13

2014-10-14 09:40

Remek ötlet ez a petíció, hátha a kiadó egy kicsit előbbre hozza a kiadást, mondjuk karácsonyra.

Aki elkezdte nézni a sorozatot és elolvasta az első két könyvet, az bizony nagyon várja a folytatást. Az is borzasztó, hogy a sorozat 2. részére is jövő áprilisig kell várni. Úgy tűnik Ők is nagyon akarják követni a könyvek eseményeit, talán megvárják, hogy a főhősök 20 évet öregedjenek :))

Szóval kedves kiadó gondolja át ezt még egyszer. Ne kelljen már minden könyvre éveket várni.

Megmondom őszintén, van olyan könyv sorozat, amelyet azért hagytam abba, mert hosszú éveket kell várni a következő részekre,  egyszerűen nincs időm kivárni. (60 felé járok)

Rengeteg jó könyv van, és egy idő után bármennyire is tetszik valami, arra már nincs energiám, hogy újra és újra elővegyem őket, hiszen várnak rám a még felfedezetlen gyöngyszemek.

Ezt a hozzászólást a szerzője eltávolította (Részletek)

2014-10-14 15:12


zsuzs

#15 megjelenés

2014-11-14 16:45

Kedves Fruzsina!

Nem tudom figyeled-e a Könyvmolyképzős megjelenéseket, de szomorúan láttam, hogy már 2015 március 31-re is van várható megjelenés, nem is egy, szerintem a Könyvfesztiválra, de az Outlander 3. része még mindig nincs köztük.

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#16 Re: megjelenés

2014-11-20 23:03

#15: zsuzs - megjelenés 

 Sajnos csak arra tudunk támaszkodni, amilyen információt eljuttatnak hozzánk! Legutóbb tavaszi megjelenést ígértek, így egyelőre várunk türelmesen. Nem ez az egyetlen könyv, ami utolsó pillanatban került csak fel a honlapra. :) Legyünk bizakodóak! Én úgy vettem észre a sorozatnak hála egyre többen érdeklődnek iránta. :) 


Vendég

#17

2014-11-21 20:29

Kardomba dőlök! Ne már! Ennél nekem konkrétabb kell, mit a türelmes várakozás. Így is túl sok spoilerbe futottam már a 8. könyvig.  A tavsz éltetett, de így most nem. Angolul fogom folytatni, de akkor már nem veszem meg magyarul. Most, hogy a sorozat ekkora ismertséget hozott a történetnek, egyben lehetne eladni az eddig megjelent köteteket halomszámra. Pláne karácsony előtt.

Az írónő ért hozzá, hogy a könyv végén már a következőt akarja az olvasó, és amilyen aljas volt a második eleje, meg a vége ...

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#18 Re:

2014-11-21 23:03

#17: -  

 Én még nem kaptam azóta visszajelzést, hogy mégse érkezne tavasszal. Lehet érdeklődni bárkinek náluk, én már nem tudok többet tenni az ügyben, sajnos semmi közöm a Kiadóhoz. =/ De úgy gondolom nem jelent semmit, hogy még nem került fel a honlapra, tavaszig még van jó pár hónap, és nem rövid könyvekről van szó, idő kell a fordításhoz is. Esetleg írj nekik egy e-mailt, hátha válaszolnak rá. :) 

Jessycicus :(

#19 Re: Re:

2014-11-24 12:01

#18: Kalmár Fruzsina - Re:  

 Én írtam neki mailt, de nem válszolnak! 

Jessycicus

#20 Re: Re: Re:

2014-12-15 08:55

#19: Jessycicus :( - Re: Re:  

 Örülünk, hogy érdekli a sorozat folytatása, mert ez azt jelenti, hogy tetszettek az eddigi kötetek. 

Diana Gabaldon: Voyager című könyve az Outlander sorozat 3. része. Már dolgozik rajta a fordító, 2015-ben tervezzük a megjelentetését, de sajnos jelenleg ennél pontosabb dátumot nem tudunk mondani.

Ha olyan stádiumba jutunk a könyvvel, hogy már pontosabban látjuk a megjelenését, akkor a márkaboltunkban előjegyezhetővé tesszük, és az „Előkészületben” lévő könyvek között megtalálja.

Ezt válaszolta a kiadó! Remélem sietnek és már a 4. könyvet is elkezdhetik! :)

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#21 Re: Re: Re: Re:

2014-12-19 22:39

#20: Jessycicus - Re: Re: Re:  

 Na szuper. :) Köszi, hogy bemásoltad a választ. :)


Vendég

#22 Re: Re: Re: Re:

2015-03-03 06:49

#6: Kalmár Fruzsina - Re: Re: Re:  

 Kedves Fruzsina,

 

van esetleg valami újabb infom a megjelenéssel kapcsolatban? 2015 tavasza van, de a várható megjelenések között, sajnos nem láttam.

 

Üdv

D.

Kalmár Fruzsina
A petíció szerzője

#23 Re: Re: Re: Re: Re:

2015-03-07 17:24

#22: - Re: Re: Re: Re:  

 Kedves D.!

A héten írtam ezzel kapcsolatban e-mailt a kiadónak, de pontos időpontot továbbra se tudtak mondani. Jelenleg a fordítónál van a könyv, ha elkészülnek vele, akkor előrendelhetővé teszik az oldalon. Sajnos ennél pontosabb információkkal nem tudok szolgálni. :) 

 


Vendég

#24

2015-03-25 10:20

Elolvastam az Outlander első két könyvét,és a Tv sorozat eddig bemutatott 8 részét is láttam.
Nagyon tetszett és érdekel a többi könyv is,szeretném ha az összes (nyolc) könyv megjelenne magyarul!!! Szívesen olvasnám ,jó lenne ha nem kellene ennyit várni a többi kötetre!!!

Vendég

#25

2015-04-12 18:20

Olvastam az első két kötetet és alig várom a folytatást!