Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Megértő

#8526 Re: Re: Re: TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 13:09

kedves honfitárs

#8527 Re: NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 13:42

#8522: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos!  - az Uniót is vonjuk be a felderítésbe...

Biztos Úr (vagy nem biztos?), kérem, én arra gyanakszom, hogy  Gyurcsány Ferencet, amiért proli volt, mindig mindenhol, minden jóval tömték, tudja, mint a libát.  Ezt kéne felkutatni, hogy kik tömték, mert az Unió ezt tiltja és mellénk állna, a tömő felderítésében, és több szem többet lát (ezért a szemüveget én is irigylem!).

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8528 Re: Re: Re: Re: TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 13:47

#8526: Megértő - Re: Re: Re: ne kukizzon mán annyit...

Drága (végre egy) Megértőnk!  Ne akadályozza, legyen oly jó, a vagyonosodási vizsgálatunkat a kukacoskodásaival, mert a sok léhűtő még megsértődik, így is alig haladunk.  Azonban, ha tud valamit a Gyurcsány-vagyon eredetéről, azt szívesen vesszük, maradjunk annyiban, hogy "sokat" megérne nekünk.  Üdv.: Gyula

Ragyás Tóni szelleme

#8529 Re: Re: Re: Re: Re: TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 14:02

#8528: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - Re: Re: - meg lesz elégedve!!!

Kedves Gyula, vazze!  Mi, egy kisebb maffia csoport tagjai vagyunk, akik előtt minden titok nyílt, mint tegnap a hóvirág.  Ön védett minket és a hóvirágot, mint "szárügyvéd" anno, a felrobbanásos ügyekben, valószínűleg emlékszik rám:  Ragyás Tóni vók. (A pattanásos arcú.)  Szolgálatainkat, így, a túlvilágról is, kiemelt díjazás ellenében végezzük. Úgy gondolom, hogy, amit Ön felmarkol a kormánytól, azt akár risztelhetjük is. Önnek eztán sem lesz semmi dolga, mindössze jelöljön ki egy kapcsolattartót, oszt' a többit bizza ránk, garantált a SIKER!!!  Csá, vazze.

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8530 M É L Á Z G A T Á S . . .

2012-03-06 14:13

NA, VÉGRE, ÚGY LÁTOM BEINDULT A GÉPEZET.  A FŐ GOND AZ, HOGY A FIZETÉSEMBŐL MI MARAD NEKEM???  NEM AZÉRT VÓK ÉN DR.PESTI GYULA, HOGY A SZOMSZÉDBA MENJEK TIPPADÁSÉRT, LEGALÁBBIS, HA PÉNZRŐL VAN SZÓ.  MÉG A TEGNAPI NAPON BENYÚJTOM A MÁSODÁLLÁSI IGÉNYEMET, MONDJUK ÁLLAMTITKÁR LESZEK.  NO, ENNYI...

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8531 Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 15:06

#8508: filiszteus, a nemjóját!!! Te nem gyűlölöd Gyurcsányt, pedig úgy gondolod, sok kárt okozott az országnak???

Kedves Filiszteus! (...ha annyira így akarod szólíttatni magadat, Fülöpke.)  Próbálj meg némi gyűlöletet magadra erőltetni, Gyurcsány Ferenccel szemben, mert azt a sok kárt, amit okozott az országnak azt - Te tudod talán a legjobban - el kell árulnod, hogy én is tudjam.  Úgye megértesz, és felsorolod legalább a TOP 10-et!!!   Az enyhítő körülményeket (hányatott gyermekkor, szegénység stb.) egyenlőre hagyjuk, - addig, amíg azt sem tudjuk, hogy mennyi kárt okozott,  és, ha véletlenelül nem okozott,  bele sem merek gondolni???!!!  A felderítés végeztével, majd megyünk Balatonra, hogy a sebzett lelked gyorsan begyógyuljon, ezt megígérem.

Gyurcsányhívő

#8532 Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 17:53

#8531: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

Doktor úr!

Sok munkát ad Önnek Andó Tünde? Szájer úr felesége is belépett a jellemtelenek táborába, pedig róla eddig nem lehetett hallani. Szakmailag mindenki elismeri, emberileg most bizonyított. Nem kellett volna. Ön ne legyen ezeknek a csatlósa.

Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8533 Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 19:07

#8532: Gyurcsányhívő - Re: Re: "ne legyen ezeknek a csatlósa"

T.  Gyurcsányhívő !!!  Én ezennel befejeztem a tevékenységemet. De, ha még eccer meghallom, hogy valaki pofffázik Gyurcsány Ferencre, személyesen én fogom lefejelni, és a pitbull terrieremmel széttépetni a szájaszélét.  Még ilyent, egyetlen használható nyomot nem sikerült felkutatnom az elmúlt 2 év alatt.  Ezek a vádaskodók, egy valódi csorda, amíg együtt vannak mindent tudnak, utána meg átmennek kisnyusziba, úgyhogy "takaroggyanak" a jó büdös Húsvét szigetekre. Egyetlen nyomorult maffiózó-szellem igért információkat, de az is elillant, mint egy puki. Meg én is, astala vista.

Nagy-Gaudi

#8534 Hajrá Mr. Intelligencia !!!

2012-03-06 19:17

"SZARHÁZI !!!!! TAKAROGGYÁ' KI !!!!!"  (Gaudi = intelligencia magasiskolája)

Gyurcsányhívő

#8535 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 19:30

#8533: Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

Doktor úr!

Ön tanult ember létére ilyen embereknek hisz, mint ez a FILISZTEUS, aki tele szájjal hirdeti, hogy Gyurcsány nem normális? Ön Budai Gyulát milyen kategóriába sorolja? Lehetne itt vitázni, vagy csak polemizálni naphosszat, az eredmény mindig ugyanaz: Gyurcsány nem lopott, nem csalt. Néha a szövegelésébe hiba csúszott, kicsit teátrálisra sikeredett, de az vesse rá az első követ. Majd ha a jobboldalon a politikusok ennyire lesznek feddhetetlenek, akkor pofázhatnak.

Anti-Gaudi

#8536 Re: Hajrá Mr. Intelligencia !!!

2012-03-06 19:31

#8534: Nagy-Gaudi - Hajrá Mr. Intelligencia !!!

Dr.Gaudi egy nagy rakás sz... Szegény gyerekei...

antifasiszta

#8537 Re: Re: Hajrá Mr. Intelligencia !!!

2012-03-06 19:37

nyugger

#8538

2012-03-06 20:03

Filike!
Zagyva György Gyula mai parlamenti fellépése tetszett? Nekem nem!
nyugger

#8539 Re: Re: Re: Hajrá Mr. Intelligencia !!!

2012-03-06 20:05

#8537: antifasiszta - Re: Re: Hajrá Mr. Intelligencia !!!

Bzony, szegény magyarok! Meg kell nézni Zagyva György Gyula jobbikos politikus mai parlamenti színjátékát! Még Rétvári Bence FIDESZ-es képviselőnek is sok volt.

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#8540 KIK EZEK, VAGY INKÁBB: MIK EZEK???

2012-03-06 22:30

Erre szavaztatok, most szagoljátok a büdös bunkókat, Gaudit és társait.  Én már nem sokáig maradok itthon, hála Istennek.  Lövöldözés... még az is megtörténhet... Alja népség!!!!!

ki hitte volna?

#8541 Re: Re: Hajrá Mr. Intelligencia !!!

2012-03-06 22:42

#8536:  dr. Gaudi-Bunkó Tahó ügyvéd úr, jobbikos országgyülési képviselő, igazságügyminiszter-jelölt.  Re: - Ez igen!!!

Hallom, hogy ez a Gaudi-féleség is sz@rjancsiházi lakos, legalábbis nagyon hangoztatta e szót a T. Házban.  Nofene.  - Milyen büszkék lehetnek a híveik, ott a föld alatt.

egy nyitott szemmel járó

#8542 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 22:47

#8535: Gyurcsányhívő - Re: Re: Re:  - újabb doktori disszertáció védés...

Kedves Gyurcsányhívő!  A jobboldali politikusok ma doktoráltak éppen a Parlamentben, lassan befogják Schmitt Paja bát, hírhedt példaképűket.

filiszteus

#8543 Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 23:37

#8531: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

Kedves Vizsgálóbiztos Úr!

Ilyen magas állami beosztás mellett illene tisztában lennie a helyesírás szabályaival: egyenlőre az egészen mást jelent, mint egyelőre.

Azt hiszem nem szükséges pontokba szedni gyurcsányi ténykedését. Elég a saját vallomását meghallgatni.

hallgattál volna...

#8545 Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-07 02:27

#8543: filiszteus, AKINEK A HELYESÍRÁSA SEM HIBÁTLAN, PEDIG NAGYON KAPAR...

AZT HISZEM, NEM SZÜKSÉGES PONTOKBA SZEDNI GYURCSÁNYI TÉNYKEDÉSÉT,  mert  AZT HISZEM, HOGY NEM SZÜKSÉGES PONTOKBA SZEDNI GYURCSÁNYI TÉNYKEDÉSÉT. BÁR NEM ÁRTANA, LEGALÁBB MI IS MEGTUDNÁNK.  JÓCCAKÁT!

Gyurcsányhívő

#8546

2012-03-07 03:54

Nem bírtok aludni? Filiszteus, Dr.Pesti és a többiek! Inkább aludnátok, mint vagdalkoznátok. Dr.Pesti! úgysem bírod meggyőzni Filiszteusit, azt sem hiszi a gyűlölettől, amit személyesen lát. Csak azt hiszi, amit hinni akar.
Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr a mai (elmúlt 20 év) Magyarországának legjobb miniszterelnöke volt. Ezt a jobboldal nem bírja megemészteni.


Vendég

#8547 Dr. Pesti

2012-03-07 09:36

Nagggyon tetszett az "oknyomozási" kísérlete! Várható volt, hogy - érdemben elfogadható - vádanyag NEM áll össze! Pedig már mindent megtettek, hogy rabláncon vezetgethessék a volt miniszterelnököt. /A bírói rendszer teljes egészét átszabták; mondhatnám az Gy.F. tervezett ügyéhez igazították./ Nem jött be!
Ilyenkor mit tesznek?
1. Naponta - papagáj módjára - ismételgetik, hogy jajj, de bűnös! /Csökkenő számban ugyan, de még mindig van olyan ember, aki ezt el is hiszi, és arról álmodozik, hogy a magyar nép a mennybe megy, pontosan akkor, mikor Gy.F. a börtönbe, optimális esetben a siralomházba./
2. Jönnek a "filiszteus-félék", és felhívják a figyelmet a másként gondolkodók - kivétel nélküli - kulturálatlanságára, helyesírási hibáira.

Hiszen ők annyival különbek! Ld. Schmitt P. helyesírása, doktorija - és ahogy viseli azt a megaláztatást, amit el kell tűrnie! /pedig 12 oldalnyi anyagról még ki sem derült, hogy plágium!/
Ld. továbbá a tegnapi magasröptű, minden igényt kielégítő, higgadt vitát - és a válaszreakciókat az ország házának nagyszínpadán! Brávó! Vissza! Vissza!

vidéki

#8548

2012-03-07 10:50

Ezen a napsugaras reggelen azon gondolkodom, hogy hogy fog zajlani hazánk egyik, a mai kormány által kisajátított ünnepe? Nagyon szeretném, ha minden békésen, szeretetben történne, amire nem sok esélyt látok. Adja Isten, hogy ne legyen igazam.
Dr.Pesti Gyula, volt vizsgálóbiztos

#8549 Re: VÉGET ÉRT EGY FEJEZET.

2012-03-07 11:46

#8546: Gyurcsányhívő - "úgysem bírod meggyőzni Filiszteust"

Kedves Gyurcsányhívő!!! Már lassan magam is az leszek, ebben a káoszban. A megbízási szerződésem lejárt és nem hosszabbítottam meg, én nem győzködök tovább senkit. Éjt nappallá téve dolgoztam, 23000 oldalt írtam le, 3x kaptam ínhüvelygyulladást, elkoptattam 4 db helyesírási szótár szabályzatot és egy tucatnyi nadrágot, de Gyurcsány Ferencre egyetlen megalapozott bejelentés sem érkezett. Ráadásul a koronatanú legfontosabb gondja az volt, hogy egyenlőre vagy egyelőre, hát én honnan tudjam? A fodrász is hozott anyagból dolgozik. Így nem csoda, hogy egyelőre én is csak vele egyenlőre hoztam a formámat, pedig máskor kirobbanó szokott lenni.  Ez azért történhetett így, mert éppen azok, akik fűt-fát tudtak eddig, mostanra már mindent elfelejtettek, de legalábbis úgy tesznek.  Na, én nem panaszkodom tovább, végülis megkerestem az 50 millát, és a következő időszakra beülök az államtitkári bársonyszékbe, egy újabb 50 milláért, csak, hogy kerek legyen a Milla...  és, ha megnyerik a választást, szívesen felajánlom nekik is a szolgálataimat, immáron a jobboldal ellen. A 23000 oldalból valamit csak kisilabizálunk, majd fordítva nézzük.   Viszlát, kedves Gyurcsányhívő!!!

Szerénke

#8550 LUKRÉCIÁNAK!

2012-03-07 14:04

Szia, Lukrécia!  Na, mit szólsz Filike kiskedvenceihez?  Ezek után biztosan mélyaltatásban, avagy hallgatásban lesz sz.rjancsizáskor.  Rendesen lejárattak magukat a T. Képviselők, a T. Házban, inkább csak lapítottak volna, mint Vona a beiktatáson, a gárdamellényben. Most hallottam, hogy Gaudi Tóni d.gja a Kurvay Krisztit, mindkettőnek 3 gyermeke van. Majd az én gyerekem, meg a te gyereked, veri a mi gyerekünket, lesz a vége, vagy börtönházasság.  Pusz. Sz.