Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8533 Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 19:07

#8532: Gyurcsányhívő - Re: Re: "ne legyen ezeknek a csatlósa"

T.  Gyurcsányhívő !!!  Én ezennel befejeztem a tevékenységemet. De, ha még eccer meghallom, hogy valaki pofffázik Gyurcsány Ferencre, személyesen én fogom lefejelni, és a pitbull terrieremmel széttépetni a szájaszélét.  Még ilyent, egyetlen használható nyomot nem sikerült felkutatnom az elmúlt 2 év alatt.  Ezek a vádaskodók, egy valódi csorda, amíg együtt vannak mindent tudnak, utána meg átmennek kisnyusziba, úgyhogy "takaroggyanak" a jó büdös Húsvét szigetekre. Egyetlen nyomorult maffiózó-szellem igért információkat, de az is elillant, mint egy puki. Meg én is, astala vista.

Válaszok

Gyurcsányhívő

#8535 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

2012-03-06 19:30:03

#8533: Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját: "Bűn és bűnhődés."

Doktor úr!

Ön tanult ember létére ilyen embereknek hisz, mint ez a FILISZTEUS, aki tele szájjal hirdeti, hogy Gyurcsány nem normális? Ön Budai Gyulát milyen kategóriába sorolja? Lehetne itt vitázni, vagy csak polemizálni naphosszat, az eredmény mindig ugyanaz: Gyurcsány nem lopott, nem csalt. Néha a szövegelésébe hiba csúszott, kicsit teátrálisra sikeredett, de az vesse rá az első követ. Majd ha a jobboldalon a politikusok ennyire lesznek feddhetetlenek, akkor pofázhatnak.