Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

nyugger

#8501 Re: Re: Biztos, hogy valós információkon alapul a képed Gyurcsányról?

2012-03-05 18:00

nyugger

#8502 Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 18:02

#8498: Szerénke - Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Nem lehetnének, mert a Holt tengeren nincs hajóforgalom, a só szétenné a hajókat.

Szerénke

#8503 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 19:04

#8502: nyugger !   Re: Re:  legyél résen...

Bocs, de én a "realitásnak" válaszoltam, mert tetszett, amit írt, hogy csónakba kéne ültetni a triumvirátust, étlen, szomjan stb. lebeghetnének, mondjuk a jóhangzású Holt tengeren...  - Erre írtam, hogy ők lennének a Holt tenger legatyásodott kalózai. - Bírja a csónak, ameddig bírja, az mán az ő bajuk, vagy Te csináltatsz nekik újat?  Addigra már úgyis megpörkölődnek.  Gondold át jobban: Vona-Orbán-Kövér kapitányokról van szó. "Szegények."

nyugger

#8504 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 19:20

#8503: Szerénke - Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Így már más, félreértettelek. Azt hiszem, a Holt tenger megtenné áldásos tevékenységét. a 40% aótartalom, az 50 °-os meleg, étlen-szomjan... megtanulnák, hol lakik az Isten.

filiszteus

#8505 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 21:58

#8504: nyugger - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Gyurcsányt meg be lehetne pácolni a Holt tengerben, füstölés előtt. Sok mindenre alkalmas hely.

egy Gyurcsány-rajongó

#8506 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 22:23

#8505: filiszteus - Re: Re:  "Gyurcsányt be lehetne pácolni..."

Igen, utánad 20 év múlva, előtte lebegnénk egyet, kettőt...

nyugger

#8507 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 22:24

#8505: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Egyszer-kétszer látni, tapasztalni kell. Én Gyurcsánnyal is ellebegnék 20 percet, mást úgysem lehet benne tenni. Egyébként most az ökörködést félretéve fantasztikus volt, főleg a jordániai utam alkalmával, ott május-június fordulójában voltunk, a Holt-tenger hőmérséklete olyan volt, mint mikor a kádba eresztem a fürdővizet. Elkezdtünk belesétálni, combközépig ért a víz, nem is bírtunk tovább menni, mert feldobott a víz, egyszerűen nem lehetett járni benne. Nagyon kell vigyázni, hogy szembe ne menjen, mert nagyon csíp. A sebeket pedig begyógyítja. Férjemnek volt a lábfején egy mély seb, rágurítottak egy koffert. Napok óta nem gyógyult, a Holt-tengeri fürdőzéstől estére majdnem teljesen begyógyult, 2 nap alatt pedig teljesen.  A gyurcsány-gyűlöleteddel nem tudok mit kezdeni.

filiszteus

#8508 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-05 22:58

#8507: nyugger - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Egyáltalán nem gyűlölöm, de rossz véleménnyel vagyok róla és úgy gondolom sok kárt okozott ennek az országnak. Ezzel együtt, hogy tudnék valakit gyűlölni, akivel semmi személyes kapcsolatom nincs? Inkább egy kissé szánakozom rajta, mert azt viszont képernyőn keresztül is tisztán látom, hogy komoly mentális problémái vannak. Természetesen erre is van mentség és magyarázat: a szegénységben eltöltött gyerekkor, a megaláztatások a börtönviselt apja miatt.Már csak ezért sem tudnám igazán gyűlölni.

A vízek gyógyhatásával kapcsolatban, én a Balatonban is azt tapasztaltam, hogy gyorsítja a sebek gyógyulását.

 

 

kiváncsi fáncsi

#8509 Valakik szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

2012-03-05 23:40

Kérem, aki ilyenekről tudomással bír, az legyen szíves, haladéktalanul ossza meg kárfelmérő csapatunkkal, kíváncsian várjuk a TOP 10-BE tartozó károk felsorolását. Legyünk őszinték, mert anélkül úgysem ér semmit...

ügyészség

#8510 Re: Valakik szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

2012-03-05 23:45

apa nélküli

#8511 Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-06 00:00

#8508: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: anya csak egy van...

Ha nekem gyermekkoromban az apám, aki nem is igen élt velem egy fedél alatt, és pitiáner csalási, lopási ügyletekbe keveredik, magyarul egy linkóci farek, valószínűleg nem is tudnék róla, mert honnan?  Mindenesetre izgalomba nem hozna és lelkiválságot sem okozna. - Az én dolgom, hogy tanuljak kitűnő eredménnyel, és éljem tovább gyermeki éveimet a testvéremmel, valamint az édesanyámmal.  - Mellesleg, az én szüleim is elváltak 8 éves koromban, és mi történt? Becsülettel felnőttem, úgy, hogy az apámat 3-4-5 évenként eccer láttam, de nem is érdekelt különösebben, vagy inkább sehogy sem, biztosan elfogadtam úgy, ahogy volt, semmiféle hátrányát nem érzékeltem, elvoltunk nélküle, mint a befőtt.  - Hoppá, lehet, hogy én is azért vók ilyen gyors- és sokbeszédű, valamint villámkezű és gesztikulálós, mint Fletó?  Kár, hogy eddig nem gondoltam rá!  Na, mindegy, mert már úgyis kifutottam az időből.

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8512 Re: Valakik szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

2012-03-06 00:58

#8509: kiváncsi fáncsi - Re: tempósabban, haladjunk, haladjunk a sorolással!

Kedves Vádaskodók!  Kérem, szíveskedjenek sorolgatni, Gyurcsány Ferenc által  - a HUN frsz-u országban -  elkövetett károkozásokat.  Ne ragadjunk le Sukorónál, az naon kevés lesz és nem is TOP 10-es.  Sajnálattal állapítom meg, hogy ezt még Dajcs-für-tóni is megelőzi, a 8 milliárdos rozsdás beléptetőivel, aki eddig toronymagasan viszi a pálmát.  Ne hagyjuk, hogy a 8 milliárd után a pálmát is elvigye!!!

Szíjgy. Peti

#8513 Re: Valakik szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

2012-03-06 01:44

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8514 Re: Re: Valakik szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

2012-03-06 02:06

#8513: Szíjgy. Peti  szerint, Gyurcsány Ferenc, sok kár okozott országunknak.

Öszöd, nem öszöd, ez még TOP 100-as sem lehetne, ami az anyagiakat illeti.  Ráadásul, az erkölcsi kárt éppen Gyurcsány Ferenc szenvedte el, mert a sok rosszakarója kiforgatta szavait és ellene fordította. - Csóringer-Széles Gábor icinyke-picinyke-kisvállalkozó TV-je, éjt, nappalt nem kímélve, addig ordítozta a kiragadott szavakat, mígnem azok is elhitték, akik azt sem tudták miről van szó.

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8515 NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 02:22

PRÓBÁLKOZZANAK, LEGYENEK KREATÍVAK, TALÁLGASSANAK, HÁTHA RÁHIBÁZNAK !!!  NO, MEG AZÉRT VALAHONNAN ÉN IS SZERETNÉM MEGTUDNI MÁR VÉGRE AZOKAT A HATALMAS KÁROKAT, AMIKET KICSIT MÁR TUDOGATUNK, DE MÉG ERŐTELJESEBBEN KELLENE.  LASSAN LEJÁR A MANDÁTUMOM, OSZT' MIT MUTASSAK FEL, AZT AZ 50 MILLIÓT, AMIT EDDIG EZÉRT KERESTEM ???  AZT MÁR NEM, NAGYANYÁM ASSZONDTA, HOGY A VAKTYÚK IS TALÁL SZEMET. ÚGYHOGY FOLYTASSUK A KERESÉST, CSAK NAGYOBB LELKESEDÉSSEL, ODAADÁSSAL !!!  ADDIG IS KAPTOK EGY JÓ ÉJT PUSZIT, PUSZ.


Vendég

#8516 Vak tyúk is....

2012-03-06 09:16

A KEHI - mára - a tervezett, de el nem készült kormányzati negyeddel kapcsolatos károkozás című "szemet" találta meg.
A beléptetőrendszer kiépítése által okozott kár ügyében nem fordul ügyészséghez,mi több, nem is vizsgálódik, mert CSAK az MSZP idején történt szemek között szabad válogatnia. /neki is!/

nyugger

#8517 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

2012-03-06 09:45

#8508: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: A nemjóját...

Utolsó mondatodhoz: Nem csak a sebek gyógyulását gyorsítja, én már jártam úgy, hogy több napja nem bírtam kikecmeegni egy migrénből, úgy fájt, nyilallott a fejem, hogy az őrület határán voltam tőle. A barátaim becsaltak a vzbe, mondván, kijössz, ha nem jó. Hát kb 2 órát fürödtünk, én csak sétáltam a vízben, meg nyakig lemerültem. Mire kijöttünk, elmúlt a fejfájásom.

nyugger

#8518

2012-03-06 10:05

Fili!
Az a hajtóvadászat, ami Gyurcsány ellen 6 évig folyt, az a legtöbb ember idegeit kikezdte volna. Nem kicsit, nagyon. Gyurcsány meglepően állta a sarat. Ha nem vele történt volna mindez, akkor biztos, hogy 2006-ban Orbánék a XXI.század szégyeneként romba döntötték volna az országot, így is mindent megtettek érte. Biztos, hogy nem fogok veled egy véleményre kerülni. Látod, Te azt írod, hogy sajnálod GyF-t, nem gyűlölöd. Minden szavadból fröcsög a gyűlölet. Tegnap azt írtad és ezzel valamelyik fórumtárs is egyetértett, hogy Vona arcáról nem süt le gyűlölet. Hát én este újra megnéztem a híradóban a hozzászólását, meg lehet a NET-en is nézni, nézd meg azt a fanatikus tekintet. Szikrákat szór a tekintete még képernyőn keresztül is. Nem szeretnék vele egy légtérbe kerülni. Nyilván más szemüvegen nézzük azt az embert, akit alapból szeretünk és másikon, akit nem bírunk elviselni. Én Vonától félek, félni is fogok, amíg élek, amíg él. Maradjunk ennyiben és ne is győzködjük egymást, ahhoz már elég nagykorúak vagyuk, hogy meggyőzhetetlenek legyünk, ha a véleményünk kialakult.
filiszteus

#8519 Re:

2012-03-06 10:46

#8518: nyugger -

Az utolsó mondatoddal egyetértek. Viszont megkérnélek, idézz tőlem valamit, amiből fröcsög a Gyurcsány iránti gyűlölet.

lehetőleg ne olyasmit, amit nem én írtam.

Hidd el, annak ellenére, hogy milliárdjai vannak, nekem pedig nincsenek, csak sajnálatot érzek iránta.

Dr.Pesti Gyula, vizsgálóbiztos főbiztosa

#8520 Re: NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 11:40

#8515: Pesti Gyula, vizsgálóbiztos - EREDMÉNYT AKAROOOOKKK !!!

Kedves dr. Pesti Gyula, vizsgálóbiztos Úr!   Kérem, vegye górcső alá Gyurcsány Ferenc, volt proli gyerek, milliárdos vagyonát, hogy honnan van???  Ja, hogy a jobboldaliaknak még több is van?  Na és, arra nem terjed ki a vizsgálat. Méghogy a Széles Gabi meg a Zorbán-család? Ők aktív résztvevői voltak a privatizációnak, velük minden rendben van. Hogy ezek is prolik voltak? Na, és? Gondolkodjunk, oda nem kakálunk, ahol eszünk. Egyébként is, majdnem mindegyik milliomos proliként kezdte! Na, de a Gyurcsány, azt, azt és azt, és csakis azt vizsgálódja, erre terjed ki a megbizatása, és ne ugasson vissza nekem!  Eredményt akarok, sok-sok eredményt, eredményes eredményt!!!   Hi: AZONNAL!!!

nyugger

#8521 Re: Re:

2012-03-06 11:51

#8519: filiszteus - Re:

pl. a 8505-öd. Ez a közelmúltbeli, a többit vissza kéne olvasnom, ahhoz pedig most nincs türelmem. A milliárdjaiért egyébként nem gyűlölni szokták, hanem irigylik tőle. Vagy az irígység és a gyűlölet között nincs is olyan sok különbség. Te azt mondod, szánod Gyurcsányt a börtönviselt apjáért. Szerintem egyáltalán nem szánnivaló. Én úgy érzem, hogy Te szánalomnak nevezed a benned iránta érzett gyűlöletet.

Egyébként azt mindenki tudja, hogy az ilyen milliárdok nem készpénzben lapulnak a bankban, hanem jórészt befektetésekben öltenek testet. Persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy gondot okoz egy hét végi bevásárlás. Nekem nem csípi a szemem az ő jóléte. LEhet, hogy azért nem, mert én anyagi javakban gyerekkoromban nem nélkülöztem. Nálunk nem hiányzott az asztalról a téliszalámi, a gépsonka akkor sem, amikor ez a legtöbb helyen nem adatott meg. Én sokszor szégyelltem is magam érte az iskolában. A gyerekek többsége zsíroskenyeret - vagy azt sem - hozott tízóraira, nekem a nagymamám jobbat csomagolt. Én legtöbbször szétosztottam, de inkább elcseréltem egy jó zsíroskenyérre, amit viszont otthon soha nem kaptam meg. Engem viszont az anyám hagyott ott 4 éves koromban a bátyámmal együtt. Nekem az nem jutott, ami a legtöbb gyereknek, hogy az anyám ölébe hajtsam a fejem és ő megcirógassa. A cirógatás amúgy is kimaradt, ma már mindegy. Ezt a finom tízóraik nem pótolták. Én azon igyekeztem, hogy az én gyerekem ezt ne érezze. Sajnosnagyon rövid földi lét jutott neki. Minden tiszteletem a menyemé, aki csodálatosan kiegyensúlyozott, jó gyerekeket nevel az unokáimból. Na, jól elkanyarodtam, címet is lehetne adni neki Gyurcsány gyűlöletétől ...-ig.

Szevasz, megyek kertet művelni, ha már ilyen jó az idő.

Pesti Gyula, vizsgálóbiztos

#8522 NE SZEGJE A KEDVÜKET A SIKERTELENSÉG !!!

2012-03-06 12:31

Drága, kedves Honfitársaim!!! Nagyon szépen kérem Önöket, hogy rukkoljanak mán elő mindannak a felsorolásával, amivel Gyurcsány Ferenc hatalmas kárt, mit kárt, károkat okozott a Magyar Köztársaságnak!!! Hiszen ezt eddig mindenki tudta, csak nem amnéziásak lettek??? Gondolkodjanak, vagy, ha felírták valahova, keressék elő sürgősen, mert a Főnök szétrúgja a hátsómat Önök miatt.  Akkor minek pofffáztak annyit, ha most meg kussolnak??? Meg vagyok értve???!!!

IRIGYKUTYA

#8523 TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 12:36

NEKEM VALAMI MOST BEUGROTT, LEHET, INNEN KELL MEGKÖZELÍTENI A DOLGOKAT. ÉN LEGJOBBAN GYURCSÁNY VAGYONÁT ÉS A SZEMÜVEGÉT IRIGYLEM.  REMÉLEM SOKAT SEGÍTETTEM.

Megértő

#8524 Re: TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 12:43

#8523: IRIGYKUTYA - TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

A vagyonát miért? a szemüvegét megértem.

IRIGYKUTYA

#8525 Re: Re: TC. DR. PESTIS GYULA, VIZSGÁLÓBIZTOS ÚR !!!

2012-03-06 12:45

#8524: Megértő - Re: MÁR SEMMI SEM JÓ???

NE KÖTEKEDJEN, NEM LÁTJA, HOGY ÉN VAGYOK AZ IRIGYKUTYA??!!!