Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Dr.Pesti Gyula, volt vizsgálóbiztos

/ #8549 Re: VÉGET ÉRT EGY FEJEZET.

2012-03-07 11:46

#8546: Gyurcsányhívő - "úgysem bírod meggyőzni Filiszteust"

Kedves Gyurcsányhívő!!! Már lassan magam is az leszek, ebben a káoszban. A megbízási szerződésem lejárt és nem hosszabbítottam meg, én nem győzködök tovább senkit. Éjt nappallá téve dolgoztam, 23000 oldalt írtam le, 3x kaptam ínhüvelygyulladást, elkoptattam 4 db helyesírási szótár szabályzatot és egy tucatnyi nadrágot, de Gyurcsány Ferencre egyetlen megalapozott bejelentés sem érkezett. Ráadásul a koronatanú legfontosabb gondja az volt, hogy egyenlőre vagy egyelőre, hát én honnan tudjam? A fodrász is hozott anyagból dolgozik. Így nem csoda, hogy egyelőre én is csak vele egyenlőre hoztam a formámat, pedig máskor kirobbanó szokott lenni.  Ez azért történhetett így, mert éppen azok, akik fűt-fát tudtak eddig, mostanra már mindent elfelejtettek, de legalábbis úgy tesznek.  Na, én nem panaszkodom tovább, végülis megkerestem az 50 millát, és a következő időszakra beülök az államtitkári bársonyszékbe, egy újabb 50 milláért, csak, hogy kerek legyen a Milla...  és, ha megnyerik a választást, szívesen felajánlom nekik is a szolgálataimat, immáron a jobboldal ellen. A 23000 oldalból valamit csak kisilabizálunk, majd fordítva nézzük.   Viszlát, kedves Gyurcsányhívő!!!