Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#8451 Re: Re: Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-04 15:01

#8447: egy álvidéki, aki vidéken lakik - Re: Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!! mert most vesztettük el az állásunkat,

Ennek igazán örülök, te büdöskomcsi féreg. :) Annak még jobban örülnék, ha éhen is döglenél,


Vendég

#8452 Re:

2012-03-04 15:03

#8429: demokrata - a Károlyi szobor megsemmisítése

Nem lesz megsemmisítve, csak kiviszik  a kopasz leninek mellé. Ahova való.

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#8453 BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK...

2012-03-04 15:15

#8451: - Re: Re: ...AKI EGY NYOMORULT...

Ne örüljél feleslegesen, már tárgyalásban vagyunk egy külföldi céggel, ahol eléggé jók a szakképzett MALÉV-osok fizetési kilátásai, jobb, mint a parlamenti képviselőidé, és nem is kevéssel. (Elárulom, hogy itthon is jóval többet kerestünk, na meg tanultunk is érte.)  Majd beajánlunk Téged is büdöskomcsizói munkakörbe, hátha ott Te is sokkal többet kereshetsz, ha találsz, "mint fidesz-jobbik egyveleg".

demokrata

#8454 Re: Re: Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

2012-03-04 15:19

#8447: egy álvidéki, aki vidéken lakik - Re: Re: Re: Re: Re: DEMOKRATÁNAK!!!

Messze nem lakhattok Pesttől, ha a MALEV-nél dolgoztatok. Nem akartalak bántani, mindenki jól teszi, ha lelép a fővárosból. Én 130 km-ig meg sem álltam. A pogácsával sikered lesz, jó étvágyat hozzá. Még egy férfi is meg tudja csinálni, ha akarja.

demokrata

#8455 Re: Re: LMP - ALÁÍRÁSGYŰJTÉS !!!!!

2012-03-04 15:20

#8449: egy álvidéki, aki vidéken lakik - Re: LMP - ALÁÍRÁSGYŰJTÉS !!!!!

Na, ha az előbb végigolvastam volna, akkor nem írtam volna az utolsó modatomat, de így legalább megállapítom, hogy a logikám még jó, pedig nyugger vagyok.


Vendég

#8456 Re: Re: Re: Re: Igazán undorító büdöskomcsi férgek (vagyis MSZP-és és gyurcsányista nyuggerek)!

2012-03-04 15:21


Vendég

#8457 Re: Re:

2012-03-04 15:23

#8452: - Re:

Te vagy odavaló. Már így is hálni jár beléd a lélek, be is fejezhetné a járkálást.

diszpécser

#8458 Re: Re: KOMCSISKANDÚR BANDI !!!

2012-03-04 15:36

#8452: - Re: KAPIRGÁLJ A SZEMÉTDOMBODON...

TÉGED VIGYENEK MÁR VÉGRE - A GAZDÁIDDAL EGYÜTT - VALAMI UTOLSÓ SZEMÉTTELEPRE, TALÁN SZ@RJANCSIHÁZA LENNE A LEGMEGFELELŐBB.

demokrata Antónia

#8459 Re: BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK...

2012-03-04 15:52

#8453: egy álvidéki, aki vidéken lakik - BÜDÖSKOMCSIZÓSNAK...

Lehet, hogy igazad van, kezdek affelé hajlani. Lehet, hogy büdöskomcsizó barátunk inkognitója, jó oldala Filiszteus. Ma engem is megingatott ez az emberszabású, bár ki tudja, hogy emberszabású-e, előre elnézést kérek a gorilláktól, csimpánzoktól és orangutánoktól. Bármelyikben több emberi érték van.

doki

#8460 Re: Re: Igazán undorító FASISZTA férgek !!!

2012-03-04 16:40

#8450: - Re: Re: Re: Igazán undorító, tébolyult fasiszta senki... "mindig vissza fogok nézni"

Hova nézel vissza, te Gár Gyula, a gyogyóra?  Megint szökésben vagy???????  Lehet, hogy a Demokrata vidéki kertjét is te rombolod, mert az a lételemed!!!!!

egy nyitott szemmel járó

#8461 Re: LMP - ALÁÍRÁSGYŰJTÉS !!!!!

2012-03-04 16:57

#8448: IGAZSÁG - LMP - ALÁÍRÁSGYŰJTÉS !!!!!

Ez is több a semminél. Szerintem rengetegen aláírnak az LMP-nek a részünkről is, többek között mi is, hiszen a saját érdekünk, tehát:  hajrá  LMP - ALÁÍRÁS !!!  Éljen a Baloldal és nagyvezére: Gyurcsány Ferenc miniszterelnök úr!!!!!!!!

hívő

#8462 TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

2012-03-04 17:18

ÉN HISZEK EGY ISTENBEN, ÉS A FENTI PÁROSÍTÁSBAN!
Szerénke

#8463 Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

2012-03-04 17:30

#8462: hívő - TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

Én pedig sajnálom, hogy filiszteus ennyire méltatlan a szimpátiámra.  Éppen a napokban írtam neki, hogy megszoktuk őt, legalábbis én.  De ez egy felnőtt, két gyermekes családapától, hááát, enyhén szólva is...., azt hiszem borul az előző állításom.  Azzal együtt, hogy mindig is sejtettem az azonosságukat, mégis valamiért hittem abban, hogy ő is kedvel minket,  és ezért előbb-utóbb "csak a filiszteus" marad meg belőle.  Tévedni emberi dolog.

realitás

#8464 Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

2012-03-04 19:10

#8463: Szerénke - Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

HÁT, SZERÉNKE, TE ELÉGGÉ NAGYOT TÉVEDSZ, HA VALAKI KEDVEL VALAKIT, AKKOR ANNAK NEM OKOZ FÁJDALMAT, DE MI FELÉNK MÉG CSALÓDÁST SEM.  EZ A KOMCSIZÓS PEDIG KIFEJEZETTEN UNDORÍTÓ MÓDON SÉRTEGET, HISZEN AZT MÉG A  LEGÁDÁZABB ELLENSÉGEMNEK SEM KÍVÁNOM, HOGY "DÖGÖLJÖN MEG", RÁADÁSUL MÉG AZ IDŐSEBBEKET SEM KIMÉLI.  ENNYI... TANULJ BELŐLE!!!!!

látod, nem látod, na látod...

#8465 HIGGADJANAK LE A KEDÉLYEK.....

2012-03-04 19:44

ITT SEMMI OLYAN NEM TÖRTÉNT, AMI MÁR EZ IDEIG EZERSZER NEM ISMÉTLŐDÖTT. NA ÉS, JOGA VAN IDEJÖNNI, DE NEKÜNK IS JOGUNK VAN FIGYELMEN KÍVÜL HAGYNI, AMÍG NEM EZT TESZITEK, ADDIG CSAK ZSÖRTÖLŐDNI FOGTOK. NEM KELL VÁLASZOLNI SEM A BÜDÖSKOMCSISNAK, SEM PEDIG A FILISZTEUSNAK, HISZEN MINDANNYIAN TUDJUK, HOGY EGY S UGYANAZ, TEHÁT HAGYJUK ITT MAGÁBAN VERGŐDNI, OSZT' JÓ NAPOT. - BESZÉLJÜNK PL. 2012. MÁRCIUS 15-ÉRŐL, REMÉLEM EGYÜTT ÜNNEPELÜNK MINDANNYIAN, AKIK IDEJÁRUNK. MÉG A KEDVES NAGYMAMA IS FELJÖHET BUDAPESTRE, BIZTOSAN GYURCSÁNY FERENC SEM KÖTCSÉN LESZ AKKOR. AKÁR SÜTHET NEKÜNK TÚRÓS POGÁCSÁT IS, HA LESZ KEDVE... OKÉ?????  ÜDV. MINDENKINEK

demokrata

#8466 Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

2012-03-04 19:53

#8464: realitás - Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

Nem tudom, ki vagy, REALITÁS, még nem láttalak itt. Büdöske/Filiszteus valószínúleg egy tőről fakadnak, mint az amőba, kettéváltak, oszt hol az egyik, hol a másik megjelenik. Kettős életet él. Jot eszembe róla/uk felejthetetlen Rímhányó Romhányi egyi verse, ha nem zavarom idézném:

Egy hétfejű sárkánykölök csúnyán összevesztek. rájuk szólt az anyja, de ők nem maradtak veszteg. Bár ,ár egy sem emlékeztek, hogy min kapott össze, végül leharapta egymást, önmagát is közte. Ja, hogy hol itt a tanulság? Szájbarágom, tessék, minden fejtúltengés vége teljes fejetlenség.

vidéki

#8467 Re: HIGGADJANAK LE A KEDÉLYEK.....

2012-03-04 19:54

realitás

#8468 Re: Re: Re: Re: TC. BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA & FILISZTEUS, SZ.RJÁNOSHÁZA !

2012-03-04 21:01

#8466: demokratának realitástól

VOLTAM ÉN ITT EGY NÉHÁNYSZOR,  OLVASGATNI PÁR NAPONTA SZOKTAM, DE NEM MINDIG ÍROK NICKNEVET, VAGY VOLT RÁ PÉLDA, HOGY MÁS NÉVEN ÍRTAM, MONDJUK ANNAK MEGFELELŐEN, AMIRŐL SZÓLT A HSZ.  MOST KILÉPEK, MERT DOLOG AKADT. ÜDVÖZLET.

Azért is GYURCSÁNY FERENC !!!

#8469 Re: HIGGADJANAK LE A KEDÉLYEK.....

2012-03-04 21:38

#8465: látod, nem látod, na látod... - igen látom !!!

Mi is készülünk március idusára, teljes bedobással, már a szó jó értelmében. Aztán a végszót a nejem, mint kapitány, mondja ki, csak egyben értünk egyet: Hajrá DK és Gyurcsány Ferenc !!!!

piros szegfű (g-vel) !

#8470 Re: Re: HIGGADJANAK LE A KEDÉLYEK.....

2012-03-04 21:43

#8469: Azért is GYURCSÁNY FERENC !!! - Re:  és a DK!

Ezt én is csak ismételni tudnám, vagy százszor, mint egy papagáj, úgyhogy Éljen Gyurcsány Ferenc és a DK !  Már alig várjuk a választásokat, addig is reméljük a legjobbakat Hazánknak !

márciusi ifjak

#8471 De beindultunk...

2012-03-04 21:52

Örülök a lelkesedésnek, és, ha összejövünk másfél hét múlva, azért lesz miről cseverésznünk, azt hiszem. Addig is legyetek jók és kívánatosak, így tavasz tájékán!! Vigyázzatok Kiscicák, mert öregember nem vénember!!

Szerénke

#8472 Re: De beindultunk...

2012-03-04 22:25

#8471: márciusi ifjak -  "ha egyszer beindulnak..."

No fene, én azért odébb vagyok már a fenti korosztálytól, de természetesen és szívesen benne vagyok a találkozóban, hátha elkel a tapasztalat az ifjaknak.  Szerintem találkozzunk mondjuk nálam, és együtt mennénk, mert egységben az erő. Kedves Márciusi Ifjak, gondold át az ajánlatomat és írjál, vagy hívjál.  Azért mi  - itt felénk -  többen szervezkedtünk, de legalább egyfelé, ami dicséretes cselekedet, úgyhogy leszünk tőlünk vagy harmincan, vegyes korosztályúak.   Na, majd megbeszéljük azt az "öregember nem vénember"-t.  Puszi.

Szerénke

#8473 Re: KEDVES LUKRÉCIA !

2012-03-04 22:32

Légy szíves, jelentkezzél, mert nagyon el vagy tűnve. Minél hamarabb legyél meg, mert kapás lesz! Remélem nem "valami holmi" egerek csábítottak el?  Azért tudd, hogy ki az úr a háznál!  Pusz.: Sz.

márciusi ifjak

#8474 Re: Re: De beindultunk...

2012-03-04 23:10

#8472: Szerénke!!!!!  Re: HÍVLAK!!!!!

Örülök, hogy "látlak", jövő hét szerd-csüt. hívlak, oszt" behajtom a jussomat is, meglátod!!!!!!