Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Demokrata

#7776 Re: A három testőr

2012-02-11 12:51

#7774: filiszteus - A három testőr 

 Ez sem különb. Undorító montázs. Fujjj.

Fili, amikor már kezdek affelé hajlani, hogy Te a jobbak közül való vagy jobboldalon, mindig teszel valamit, amilvel ocsmányul a lelkembe mászol. Egy ünnepen miért kell ezt csinálni?


Vendég

#7777 Re: Re: A három testőr

2012-02-11 14:04

#7776: Demokrata - Re: A három testőr

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de tisztábban látja a saját céljait, mint Te. Tudja, hogy nem érthetünk egyet, mégis képes arra, hogy elbizonytalanítson Téged. Ki tudja használni a gyengeséged, ami a közöny: ha Téged valami nem érint, akkor az nem is ügy, az nem is baj. Valóban elbuksz egyedül egy hitvány küzdelemben, ahogy Burke megjósolta.

asztrológus

#7779 Re: Re: Kommentár nélkül

2012-02-11 14:22

filiszteus

#7780 Az SZDSZ a legkártékonyabb képződmény az új Magyarország történetében

2012-02-11 14:38

#7775: Demokrata - Re: Kommentár nélkül

Mielőtt személyeskedni kezdesz, tedd félre a beléd sulykolt sztereotípiákat, olvasd el a cikket és gondolkozz el rajta.

Ez a "jóságos nagypapa" illúzió elvakít benneteket. Elfelejtetek gondolkozni. A hívőket kigúnyoljátok, pedig Istenbe hinni sem nagyobb ostobaság, mint Göncz Árpádban.

Demokrata

#7781 Re: Re: Re: A három testőr

2012-02-11 15:14

#7777: - Re: Re: A három testőr 

 Nem tudom, ki vagy te, de én attól nem érzem magam gyengének, hogy ő tisztábban látja a saját célját és az a célja, hogy engem elbizonytalanítson. Én azt nem szégyellem, hogy az emberekben mindig a jót keresem, Hogy időnként rákefélek, az az én bajom, de attól még nem tudok más lenni. Én a Göncz Árpád-féléket mindig is szeretni fogom, nekem őmberileg ők sz etalon. Ha valakinek ebből gúnyt űzni kívánhatnékja van, hát tegye. Nem engem minősít.

Demokrata

#7782 Re: Az SZDSZ a legkártékonyabb képződmény az új Magyarország történetében

2012-02-11 15:15

#7780: filiszteus - Az SZDSZ a legkártékonyabb képződmény az új Magyarország történetében 

 Ma nem találod meg bennem az empátiát, nem érdemled meg. Végeztünk.

filiszteus

#7783 Re: Re: A három testőr

2012-02-11 16:20

#7778: asztrológus - Re: A három testőr

Szerinted mit irigylek? Göncz Árpád 90 életévét? A Ti kritikátlan rajongásotokat? Bródy szerenádját? Bródy reszketős énekhangját?

filiszteus

#7784 Ne dugjátok homokba a fejeteket!

2012-02-11 16:28

Számotokra a kuruczinfo maga a sátán. Számomra egy információforrás. Megjelenik rajta sok szűrendő közlés is, az nem vitás. Ha olvasnátok, akkor tapasztalhatnátok, hogy időnként kíméletlenül ostorozza a nemzeti radikális oldalt is. Senkire sincs tekintettel és nem sokat mérlegel. Jó hasonlattal úgy működik, mint egy vadász, aki, ha látja, hogy mozog a bokor, odapörköl, aztán odamegy megnézni, hogy vaddisznó volt e, vagy csak az egyik hajtó.
Ettől függetlenül a mai Gönczről szóló elemzés tárgyszerű volt, mentes minden személyeskedéstől. Csak tényeket közölt. Aki Göncz Árpádnak eddig csak a ballib sajtó által idealizált képét ismerhette, azt lehet, hogy sokk szerűen éri a cikk.
A kuruc tárgyilagosan értékelte Csurka István pályáját is, nem eltagadva emberi gyengeségeit, rossz döntéseit sem.

Vendég

#7785 Re: Re: Az SZDSZ a legkártékonyabb képződmény az új Magyarország történetében

2012-02-11 18:53

demokrata

#7786 Re: Re: Re: Az SZDSZ a legkártékonyabb képződmény az új Magyarország történetében

2012-02-11 19:38

filiszteus

#7787

2012-02-11 19:51

Egy spiritiszta segítségével jelentkezem innen a prosecturáról. Demokrata tényleg végzett velem. Elvágta a nyakamat egy kiélezett Marxista Kiáltvánnyal.

Béke poraimra

Vendég

#7788 Re:

2012-02-11 20:29

#7787: filiszteus -

Már bocs, de a személyiséged olyan megnyerő, hogy nem csodálkoznék rajta, ha tényleg elvágná valaki a torkod egy gyönyörűséges napon.

filiszteus

#7789 Re: Re:

2012-02-11 20:44

#7788: - Re:

Hát az legyen életed leggyönyörűségesebb napja.

asztrológus

#7790 Re: Re: Re: A három testőr

2012-02-11 20:45

#7783: filiszteus - Re: Re: "szerinted mit irigylek?  Göncz Árpád 90 életévét...stb."

Látom megy ez Neked, mert, amit felsoroltál, azt mind irigyelheted Göncz Árpádtól.  Ha van kedved, gondolkodhatsz  tovább, fog az még menni.

atya

#7791 Re: K A P U T T !

2012-02-11 21:06

#7787: filiszteus -

Végre vége, nyugodjon békében.


Vendég

#7792 Re: Re: K A P U T T !

2012-02-11 23:13

#7791: atya - Re: K A P U T T !

Béka, akarom mondani, BÉKE PORAIRA.

öreg néne őzikéje

#7793 KEDVESKÉIM, TÉRJÜNK NYUGOVÓRA !

2012-02-11 23:25

MIÉRT KELL MEGINT FELVENNI A BOXKESZTYŰT ? OLYAN BÉKÉS KIS CSEVEGÉSBEN VOLT RÉSZETEK TEGNAP, HOGY BIZTOSAN SOKKAL JOBBAN ALUDTATOK? TUDOMÁSUL KELL VENNI, HOGY GÖNCZ ÁRPÁD, A MAGYAR KÖZTÁRSASÁG ELNÖKEKÉNT, A NÉPSZERŰSÉGI LISTÁN OLYAN MAGASSÁGOKBAN JÁRT, HOGY EZ MAGÁÉRT BESZÉL, NEM KELL MÉLÁZGATNI RAJT.  AZ ELNÖK ÚRNAK KISUGÁRZÁSA ÉS SZEMÉLYES VARÁZSA VAN, AMIT MINDÖSSZE EGY POLITIKUS KÖZELÍT MEG.  - EGYÉBKÉNT PEDIG A GYERMEK, VAGY A SZÉPKORÚ FELNŐTT - EGY VALAMIREVALÓ EMBERNÉL - SZENT ÉS SÉRTHETETLEN.  KÖSZÖNÖM, KINCSES VIRÁGAIM.

Kuruc.info

#7794 Re: Sajnálatos baleset történt.

2012-02-12 01:03

Budapesten, a Budakeszi út elágazásánál magányosan élő, idős Marx Károlyné, éppen az utolsó kiscsirkéjét akarta levágni, a férje kiélezett kiáltványával, mert a szombati ebédre 12 főt hívott meg, hogy 13-an legyenek, ez a szerencseszáma.  Ekkor, a szintén magányosan élő,  Filiszteus névre hallgató szomszéd, a kiscsirke védelmére kelt, és a kerítésen tátongó résen átmászva ki akarta azt kapni Marxné kezéből.  Sajnos, az idős hölgy már vágásközeli állapotba került,  és minden mindegy alapon elvágta Filiszteus nyakát.  A kiérkező rendőrök előzetes információi szerint, a legnagyobb kárt a Marxista Kiáltvány szenvedte el, mert csupa kékvér lett, amitől egy betű teljesen olvashatatlanná vált.  A rendőrségi szóvivő felhívta a lakosság figyelmét arra, hogy a 13-as nem szerencseszám, legalábbis nem mindenkinek, lásd a megsérült Marxista Kiáltványt, ami idős Marx Károlyné legdrágább és legféltetebb kincse volt.

A Kurucinfot tudósította: Buga Jakab

ime, az igazság

#7795 Re: Ne dugjátok homokba a fejeteket!

2012-02-12 02:17

#7784: filiszteus -  Re:  miért dugnánk homokba a fejünket?

Régi igazság, nem azt kell nézni, hogy mit mondanak, hanem, hogy ki mondja.

reálisan

#7796 Re: Re: Re : A három testőr + egy fő

2012-02-12 02:25

#7783: filiszteus - Re: Re:  Göncz Árpád, Horn Gyula, Kovács László és Bródy János? Hmm?
Állítom, hogy ezeknek az embereknek a lábuk nyomáig sem érünk fel.

demokrata

#7797 Re: Re: Re: Re : A három testőr + egy fő

2012-02-12 10:25

#7796: reálisan - Re: Re: Re : A három testőr + egy fő

Mi még csak-csak, de akik mocskolják őket, hát azok biztosan nem.

Én még emlékszem arra az okt. 23-ra, amikor a Kossuth téren kifütyülték Göncz Árpádot. Még arra is, hogy ugyanazon a napon este volt az Operában eg gálaműsor, amire az akkori politikai vezetők voltak hivatalosak családostul. És még arra is emlékszem, hogy egy akkor még fiatal FIDESZ-ese elnök, nevezetesen Orbán Viktornak hívták  kezdéskor távozott az Operából, mert mint nyilatkozta az éppen ott álló riporternek, ő olyan operában nem foglal helyet, ahol egy köztársasági elnököt ki lehet fütyülni. Ugye, mekkorát fordult a világ? Igaz, én már akkor is kis-Napóleonnak hívtam, de ez egy emberi megnyilvánulás volt tőle. Azt hiszem, ez volt az utolsó emberi megnyilvánulása, de ezt nyilván le is tagadná, mert rá olyannyira nem jellemző.

filiszteus

#7798 Sámli a lábnyomokban

2012-02-12 13:27

#7796: reálisan - Re: Re: Re : A három testőr + egy fő

Talán vedd fel a kapcsolatot a Vatikánnal. Ott lehet elindítani a boldoggá avatási ügyvizsgálatot (beatificatio).

Azt is hallottam, hogy "Ugly Brothers" néven popzenekart alakított e négy kitűnő muzsikus. A Fásy Mulatóban lesz az első fellépésük.

 

filiszteus

#7799 A Zorbán most már fütyül is...

2012-02-12 13:31

#7797: demokrata - Re: Re: Re: Re : A három testőr + egy fő

teljesen megváltozott OV. A saját fülemmel hallottam a Vérhalom téren, hogy miközben a Bródy a reszketős hangján énekelte a Sárga rózsát, a Zorbán fütyült és a Kövér tercelt hozzá.