Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

filiszteus

#7851 Re: Re: A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 11:12

#7849: v - Re: A kifinomult baloldali irónia

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=skO-W82vLkg

 

Például én Gyöngyösi Mártonnal szívesen vállalok közösséget. Hallgasd meg és ítélj a saját tapasztalatod és nem a médiahisztéria alapján.

schmitt doki

#7852 Re: Re: Kurtafarkúkismalac!

2012-02-14 13:24

#7829: filiszteus - Re: Re:   "részvétem a kurta ujjacskáid miatt"

Még, hogy részvéted?  Inkább örülnél, hogy van némi hasonlóság  bizonyos testrészeitek között, még, ha bizony kínos is lehet, - de már van rá orvosság.

realitás

#7853 Re: Elégtelen.

2012-02-14 13:48

#7848: filiszteus - Szövegértés elégtelen.

Kinek ez, kinek az elégtelen, neked az egész lényed az, és erre viszont nincs orvosság!

filiszteus

#7854 nem irigyellek, bár Te vagy a nagyobb

2012-02-14 14:10

#7852: schmitt doki - Re: Re: Kurtafarkúkismalac!

Te gondolom nem panaszkodhatsz a méretre. Egész testi valód, teljes testmagasságod azonos ezzel a bizonyos testrésszel.

Viszlát

#7855 Re: Re: Re: A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 14:21

#7850: filiszteus - Re: "egyáltalán nem akartalak sértegetni"

A pusztai jelenséget ne keverd össze a sértegetéseiddel! Mást sem teszel, mint sértegetsz, ahelyett, hogy azt a bizonyos telikalapot a fejedre tennéd és elszédölögnél a sajátjaidhoz, ha annyira megveted az itteni hsz-ek szerzőit. "Mindenkinek szabad választása, hogy kikkel vállal közösséget", mondod te, - ezért itt valami nem gömbölyű.

schmitt doki

#7856 Re: nem irigyellek, bár Te vagy a nagyobb

2012-02-14 14:27

vidéki

#7857 Re: Re: Re: A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 17:46

Lukrécia

#7858

2012-02-14 19:57

Szerénke, megnéztem, amit mondtál. Hát, mit ne mondjak.... inkább semmit.
L
Szerénke

#7859 Re: LUKRÉCIÁNAK !

2012-02-14 20:48

#7858: Lukrécia - Re: "csodás"!!!

Na, úgye! Mit ne mondjak, nekem sem tetszik. Sz.

kisnyugdijas

#7860 Kedves fórumozók!

2012-02-14 21:35

Én 58.000 ft nyugdijat kapok 41 évi munka után. De ebből meglehet élni bőven, ne akarjunk mindent magunknak összevissza venni. Inkább kapják a pénzt a gazdagok, hogy munkahelyet teremcsenek mert arra szükség van, ipar és mezőgazdaság nélkül elveszünk. Unio nem kell, meg a romák sem, csak viszik a pénzt. Adjunk türelmet kérem önöket a jobboldalnak, nem lehet 60 évet két év alatt rendbe tenni. Gondoljunk az utódainkra legalább nekik már nagyon jó lesz.  Hajrá Magyarok.

még kisebb nyugdíjas

#7861 Re: Kedves fórumozók!

2012-02-14 21:46

#7860: kisnyugdijas - Kedves fórumozók!

Az a borzasztó, hogy becsületesen ledolgozott 40/43 év után kap a dolgozó 60-80 eFt nyugdíjat, dőzsölhet belőle, ha tud. De nem tud, mert a számlák kifizetése után jön a feketeleves, megmarad jó esetben a fele, abból 2x bevásárol egy hónapban a boltban, annyi marad, hogy a napi kenyeret meg tudja venni. Ha a nagyi varázsló, akkor úgy főz, hogy a szinte semmiből csodát művel, üzen a lányának/fiának/unokájának, hogy gyertek enne, meg vigyetek haza is, annyit főztem. Így a család néha eszik jót is. Én pl. tegnap főztem egy kondér paprikáskrumplit, mert olcsó a krumpli. Raktam bele 13 dkg. parasztkolbászt, mert kaptam kedvezményesen. Átvittem a felét a menyemnek, mert a két lányunokám beteg, őket ápolja éppen otthon. A maradékot 3 napig eszem. A kolbászt persze mind nekik szedtem ki, az íze úgyis benne van a krumpliban. Ha meglátogat Matolcsy út, a 3. napi adagomat megfelezem vele, egyszer egyen ő is finomat.

Kis takony legifjabb Szíjgyártópótló fideszes azt mondja, hogy 47.000-ből meg lehet élni. Ő a 25 évével naponta keres többet, hogy nem sül le a pofájáról a bőr. Ő is bemutatkozott, van utánpótlás rendesen.


Vendég

#7862 Re: Kedves fórumozók!

2012-02-14 21:52

#7860: kisnyugdijas - Kedves fórumozók!

Hajrá kedves kisnyugdíjas!

Nem kell ide senki és semmi. Jól megvagyunk, csak enni, meg fűteni ne kéne. A tisztálkodást is jobb kerülni, mert két hétig büdösödünk csak, azután már marad az alapszag. A gyógyszer is csak a "romák" üzlete. Befészkelték magukat ebbe az iparba is és a sok emberrel elhitették, hogy szükségük van rá. Higgye el kedves kisnyugdíjas, hogy nem kell az sem. Meg lehet élni egy marék babon három hétig, feltéve persze, ha intenzív fekvéssel telik, minden mást elvégeznek helyettünk - csak ne romák legyenek és ha már itt tartunk, akkor zsidók, tótok, románok, szerbek, kínaiak és főleg feketék se, mert nem kellenek azok nekünk.

Még egyszer: hajrá kedves kisnyugdíjas!

kisnyugdijas

#7863 Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-14 22:32

#7861: még kisebb nyugdíjas - Re: Kedves fórumozók!

Ne is haragudjon de maga dőzsöl. A paprikáskrumpliba nem kell kalbász mert a krumpli az legyen krumpli, én egy hétig el vagyok vele,  mert teszek bele saját házitésztát, de nemám tojással hanem sósvizzel gyurtat. Próbálja ki, meglátja milyen laktató. De ezt többféle variációban is ellehet késziteni, pl. hogy a vizestésztára rakjuk a krumplit. Én itt lakom a Rózsadombon, van egy szép  kiskertem, amit tele ültetek és minden megterem. Őszinte legyek, a hust meg ugy döntöttem, hogy nem is szeretem. A sufnim menyezetét levettem 120 cm-re, az oldalfalakat pedig 4 méteres szigeteléssel láttam el (szigetelő voltam régen) igy a fütésem szinte semmi, mert ugye a telkem is szép nagy és tömve van fával,  de azzal ki kell huznom életem végéig.  Nézze én egy romantikus ember vagyok, szeretem a gyertyafényes vacsorát, villany nekem nem is kell, pláne a tv miatt, isten mentsen tőle. Van egy ki lavorom,  így én ökoferdőző vagyok, kiteszem mikor esik, isteni a lágyvíz, csak ugy csillog a párszál hajam tőle. NA de azér a Szijgyártó bolond, ahogy maga mondja, hiszen én nem is ismerem, mert 47 ezerből valóban nem tudnék ilyen magas szinvonalon élni, mint Rózsadomb.  Jól élek, én elégedett vagyok,  még kedvenc focicsapatom is van drukolok a felcsutnak, persze csak azért, hogy ne bántsam meg Orbán urat. Orbán úr jó, nála csak Vona úr lenne jobb, de azt én már nem érem meg sajnos. Ha valakit érdekel szivesen válthatunk recepteket, tudok még többfélét is, amig engedi a kis szomszéd Hunóra, hogy világhálózzak.

kisnyugdijas

#7864 Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-14 22:59

#7862: - Re: Kedves fórumozók!

Drága jóságos ember lehet maga!  Köszönöm a biztatást, gondolom maga is kisnyugdijas vagy csak szocinyugger?  Na álljunk meg egyszóra, mert az nem mindegy, hallottam hogy azoknak 580.000 ft a nyugdijuk, abból pedig akár 10 nyugdijas is bőven megtud élni.  Én nem irigylem csak pocsékolásnak tartom és Orbán ur azért olyan ideges, azt mondják többen, mert már mindenki ennyit akarna.  Na, nem!  Azt osszák fel becsületesen 10 nyugdijas között. Hajrá kisnyugdijasok és felcsut.

Szerénke

#7865 Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 01:08

#7860: kisnyugdijas! Kérem, gondolkodjon!

Jó Ember,  maga ezt nem mondja komolyan?  Gondolom, Matolcsy küldte ide, hogy népszerűsítse a "47.000 Ft-ból meg lehet élni" bejelentését.  Valszeg összetévesztette a fórumokat,  nyomja meg a békamenetest és ott hintse ezt a púdert,  azon az oldalon vannak azok, akik erre vevők. Üdv.

Lukrécia

#7866 Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 10:57

#7865: Szerénke - Re: Kedves fórumozók!

Lehet, hogy az a nagyon kellemes, jóindulatú, igazi FIDESZ-es fiatal, a Zsiga Marcell, akiről eddig nem sokat lehetett megtudni. Tegnap este aztán a Havasék bemutatták a CIVIL A PÁLYÁN-ban. Mint kiderült, az ifjú titán alig 32 éves, polgármesterhelyettes a FITYISZ színeiben, alig havi 1.600,000,- ből él, tehát nagyon jól tudja, hogy havi 37.000,- forintból jól meg lehet élni. Neki a napi betevője több, ha a havi jövedelmét visszaosztjuk 30-al. Megérkezett személyében a tisztalelkű FITYISZ-es fiatalok méltó utánpótlása. Én nem tudom, ennyi patkány hogy teremhet meg kis hazánkban. Én ilyen lennék, addig futnék, míb elveszíteném magam. Tükörbe biztos nem tudnék nézni, mert köphetnékem támadna.

 

egy álvidéki, aki vidéken lakik

#7867 Re: Re: Re: Kedves fórumozók! Legyünk politikusok, másfél millióért !!!

2012-02-15 11:15

#7866: Lukrécia - Re: Re:  budai vizsgálja át a fityesz zsebeket !!!

Drgága Lukrécia !!!  Ezeket úgy kell elzavarni, hogy egy kupacba terelni őket oszt' egy pár vérebbel világgá kergetetni, hogy hímondó se maradjon belőlük. Söpredék banda, olyan fizetésekkel, hogy ha 10 kezem lenne sem tudnám a felét összekaparni, ezeknek meg a számlájukra küldik. Aztán meg keresik a pénzt, nem csoda, hogy a kancsal matolcsy a 100 diopriással sem leli. A Budainak meg a saját zsebükben kellene már turkálnia, így 21 hónap után, még idejében lenne. Az is 2.300.000 Ft-ot keres, amikor egy ügyvéd már alig tud megkeresni 2-300 ezret.  Ez a zsiga marci meg akkora cigán, mint a zállat !!! Végülis közéjük való. Üdvözlettel.

Szerénke

#7868 Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 11:33

#7866: Lukrécia!

Szia Lukrécia!  Az éj leple alatt idetévedt egy "kisnyugdíjas", olvastad? Hmmm?    Más: Bajnai 20 %-kal csökkentette ezeknek a semmirekellőknek a fizetését, OV pedig visszaadta, végülis telik rá. Tudnék még mesélni, de azt majd külön Neked. Pusz.

Lukrécia

#7869 Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 11:59

#7868: Szerénke - Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

Szia, Szerénke!Most sok a dolgom, csak benéztem, majd kora délután jelentkezem.

 


Vendég

#7870 Az MSZP-s és gyurcsányista büdöskomcsi férgeknek

2012-02-15 12:28

Na, undorító büdöskomcsik, még mindig vergődtök itt? :D Most már tényleg ideje lenne végre megdögölnötök, mocskos szoci nyugger patkányok.

Vendég

#7871 Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 12:34

#7868: Szerénke - Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

Ne izgulj túlságosan fel, szoci nyugger némber, mert ez a "kisnyugdíjas" is magadfajta. Iróniával/gúnnyal próbálkozott, csak te túl hülye vagy ahhoz, hogy erre rájöjj.


Vendég

#7872 Re: Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 12:51

#7871: - Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

Megjöttél, herevere? Hol voltál eddig, sitten? Azon sem csodálkoznék!


Vendég

#7873 Re: Az MSZP-s és gyurcsányista büdöskomcsi férgeknek

2012-02-15 12:56

#7870: - Az MSZP-s és gyurcsányista büdöskomcsi férgeknek

Most, egyszer írok, aztán te leszel a levegő számomra, amiből már  így is elég sok a szennyezett. Elmondom Neked, hogy igen jól elvoltunk nélküled eddig is, el leszünk ezután is. Amire ismét készülsz, felesleges tevékenység, levegőnek fogunk venni. Arra sem vagy érdemes, hogy trágárkodjunk veled. Ha magadtól nem jössz rá, hogy milyen kártékony vagy, akkor én nem fektetek bele energiát, hogy megmagyarázzam. Abba pedig pláne nem, hogy megváltoztassalak, hiszen nem fog rajtad semmi, csak a szar, meg a piszok. Nálad nagyobb szarkupac nem létezik, azt a köztisztaságiak eltakarítják. Menj vissza, ahonnan jöttél, nevezetesen Orbán vagy Vona seggébe.


Vendég

#7874 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

2012-02-15 14:37

#7872: - Re: Re: Re: Re: Re: Kedves fórumozók!

HJa még egyszer egy szót is szólsz hozzá, meg is érdemled.


Vendég

#7875 Re: Re: Az MSZP-s és gyurcsányista büdöskomcsi férgeknek

2012-02-15 14:38

#7873: - Re: Az MSZP-s és gyurcsányista büdöskomcsi férgeknek

Ti lesztek eltakarítva, undorító büdöskomcsi patkányok...  Szerinted talán nem halad jól a takarítás, te ocsmány, szarházi MSZP-s vagy gyurcsányista büdöskomcsi?