Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

distomat

#7826 Re:Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-13 20:20

#7809: 50 feletti - Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

Semmi gond, azért jól megférünk itt egy fórumon nem?Sokmindent túléltünk már ebben az országban, tisztelt "50 feletti" nem igaz?"Fél szavakból is megértjük egymást!"Ehhez mégcsak anyáznunk, sőt patkányoznunk sem kell, ugye?Tudom mi verte ki a biztosítékot: jobbikosnak nézel!Pedig nem!Nincs itthon se Árpád sáv,se gárdaruha,se zöld-fehér sál.Nem iszom,nem drogozom,nem dohányzom,nem lógtam soha sehonnan,nem pótvizsgáztam.Lehúztam 18 hónap sorkatonai szolgálatot,de nem sajnálom, jó volt!Folyamatosan dolgozom,immár 34 éve.Közben még elvégeztem ezt-azt,ugye haladni kell a korral,terjedt az informatika,meg jó volt a 12 évig erőltetett orosz helyett, angolból nyelvvizsgázni is. Aztán meg németből.  Mindenféle papirokból egyszer csak gyűjteményem lett. Megnősültem, két gyermek, elváltam. Újra nősültem, újabb két gyermek. Most hármat nevelek. Nem dőltem be a devizahiteleknek, nem hittem abban, hogy a forint egyszer majd erősebb lesz a franknál. Egyszóval tök unalmas az életem, ezért is alszom nyugodtan.

Hogy "nem kicsit ragadtattam el magam?" A jó életbe', azért végre már én is az asztalra csaphatok, nem? Tettem már én le arra az asztalra éppen eleget és Hofi is megmondta: "ugatni még szabad!"

Ugatok, hogy a gyerkeimnek is ilyen unalmas élete legyen, mint nekem! És közben tisztelettel meghallgatom - többek között - a Te véleményedet is kedves "50 feletti". Mert a vitának is van kultúrája!

 

filiszteus

#7827 Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

2012-02-13 20:40

#7825: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

"nem árt tudnod, hogy Ő bátor (a műben) és megveti a gyávaságot: téged,"

neked pedig nem árt tudnod, hogy létező személy volt, aki a valóságban is bátor volt. Azt idáig ugyan nem tudtam, hogy engem is megvet. Lehet, hogy ő is baloldali volt és a gyurcsányi híve? Érdekes irodalomtörténeti adalék. Kéne erről írnnod egy doktori disszertációt!

vidéki

#7828 Re: rattus pápaiensis

2012-02-13 21:19

#7821: filiszteus - rattus pápaiensis

Mondhatnám azt is, hogy Te vagy a kedvenc állatom, de nekem volt gyerekszobám (6x6 m-es, egyik sarkában zongorával), így nem illetek senkit ismeretlenül, bár megérdemelné. Megjegyzem, nem csak dekoráció volt a zongora, tanultam is 7 évig. Nem voltam tehetséges, az 1 oktávot nem tudtam átfogni, ma sem tudom, tehát  alkatilag sem voltam rá alkalmas, mielőtt megkérdeznéd.

filiszteus

#7829 Re: Re: rattus pápaiensis

2012-02-13 21:27

#7828: vidéki - Re: rattus pápaiensis

Hálából én sem mondom, hogy ............................................

Részvétem a kurta ujjacskáid miatt.


Vendég

#7830 Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

2012-02-13 21:35

#7827: filiszteus - Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

Annyira jó veled irodalomtörténeti (és más) vitát folytatni, hogy kész élvezet olvasgatni a remekeid. Aki a figurát ihlette, arról vajmi keveset tudni valójában. Azt még talán a legmerészebbek (na, nem akkora menők, mint te) sem merik megtippelni, hogy a valóságban milyen ember volt. Arra viszont nem kell tipp, hogy te milyen vagy: egy ocsmány féreg.

filiszteus

#7831 Re: Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

2012-02-13 21:44

#7830: - Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

Azért olvassál egy pirinyót utána. Nem kell hozzá még nagy menőnek sem lenni. Fennmaradt róla egy történet, hogy kb. 100 emberből álló szolgahadat kergetett meg egyedül a kardjával. A barátai "A bátorság démonának" nevezték.

Ha megengeded, kedves jelződre csak egy szóval válaszolnék: kommunista.


Vendég

#7832 Re: Re: Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

2012-02-13 21:49

#7831: filiszteus - Re: Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

Azért egy pirinyót kételkedjél a sztoriban. Látszik, hogy nem értesz az erőszakhoz, gyökér.

50 feletti

#7833 Re: Re:Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-13 21:53

#7826: distomat - Re:  - Nálam helyén vannak.

Kedves distomat!   Igen, itt a fórumon megférünk egymás mellett.   - Na, csak szép nyugodtan, én fideszesnek gondollak, jobbikosnak azt hiszem a 60 feletti?   - A munkahelyedhez pedig gratulálok, bocs, csak nem közszféra? Hátha a kedvenc munkatársam vagy?   - Az, hogy tök unalmas az életed és ezért nyugodtan alszol, ez hál' Istennek rám nem jellemző, és a gyermekeimre sem. Utáljuk a langyos vizet, talán, mert a vizöntő jegyében születtünk, te meg lehet, hogy a nyugis bika vagy. Üdv.

filiszteus

#7834 Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 21:58

#7832: - Re: Re: Re: Hercule-Savinien de Cyrano de Bergerac

Jé! Hát mégsem vagyok focihuligán? Te értesz az erőszakhoz? Melyik fajtáját űzöd? Nemi erőszak? Nők vagy férfiak az áldozataid?


Vendég

#7835 Re: Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 22:11

#7834: filiszteus - Az erőszak baloldali professzora

Gondolod, hogy kidumáltad magad? A nagy helyzet az, hogy pont egy fasiszta majomra jellemző, hogy nem tudja hány kilós és nagy pofával ordibálja, hogy visszaveszi a "szent" magyar földet mindazoktól, akiknek "adták".

Aki egy kicsit is ért az erőszakhoz, az tudja, hogy azt a legjobb elkerülni, nemhogy 100-szoros túlerőt "elkergetni", te rettentő nagy észlény (seggfej). A válaszom: igen, egy kicsit értek hozzá, ezért van arról fogalmam, hogy milyen következményekkel jár. A "humorod"-tól meg hányni kell, ahogy a fajtádtól is.

Kuruc.info

#7836 Re: Jó, ha tudod:

2012-02-13 23:07

#7834: filiszteus - Re: "Hát mégsem vagyok focihuligán?"

Persze, hogy nem, te egy erőszakos csirke mániás vagy, aki a minap egy öregasszonnyal hadakozott érte, és elvérzett.  Fő a bátorság meg a kiscsirke!

schmitt doki

#7837 Re: Dementia

2012-02-13 23:16

#7811: 90 feletti -  Re:  Dementia?

...és mikor kezdődött, vagy már azt is elfelejtetted?  Na, akkor van bajod elég, valszeg vót is egész életedben.

filiszteus

#7838 Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 23:21

#7835: - Re: Az erőszak baloldali professzora

nem győzöm ismételni: nagyon egyszerű vagy és ezen nem segít semmilyen személyeskedő, proli hangvétel. Így születtél, már csak ilyen maradsz. Az igaz, hogy a megfelelő helyen vagy. Illesz a példaképedhez.

Valószínűleg az egyetemet is erő szakon végezted.


Vendég

#7839 Re: Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 23:29

filiszteus

#7840 Re: Re: Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 23:37

#7839: - Re: Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

Egy cseppet sem erőlködöm. A te szellemi potenciálod ezt egyáltalán nem igényli. A kifejezéseid csak téged és a szellemi társaidat minősítik. Ennyi telik tőletek. Még írjál néhány jelzőt, ami a gondolatvilágodra jellemző, de sajnos más dolgom van, már nem érek rá válaszolni.


Vendég

#7841 Re: Re: Re: Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

2012-02-13 23:57

#7840: filiszteus - Re: Re: Re: Re: Az erőszak baloldali professzora

Dehogyisnem erőlködsz. Nem is kell válaszolnod, mert senki nem kíváncsi rád. Mégis hónapok óta itt erőszakoskodsz undorító tetű módjára - na, ez a te szellemi potenciálod. Az enyémmel nem érhetsz fel.

tippadó (csak nehogy bevezessék Orbánék)

#7843 Re: Re: Egy sima, egy fordított, el ne feledd!

2012-02-14 02:12

#7840: filiszteus - Re:  "más dolgom van"

Eridj, verd ki, hátha utána elszállsz egy időre, és nem csak magadtól.

vidéki

#7845 Re: Re: Re: rattus pápaiensis

2012-02-14 05:24

#7829: filiszteus - Re: Re: rattus pápaiensis

Nem kurta, csak aranyos, kicsi, nőies.

60 feletti

#7846 Re: Re: Re:Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-14 05:26

filiszteus

#7847 A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 09:50

#7845: vidéki - Re: Re: Re: rattus pápaiensis

Akkor hát próbáld kímélni a kis kacsóidat a házimunkánál, amit egy vidéki háztartás megkíván.

Fentebb ajánlok igényes irodalmi alkotásokat, amiket elvtársaid írtak. Nem fordult meg még a fejedben, hogy rossz társaságba keveredtél? Na persze tudom, hogy nem fogod nyilvánosan beismerni, de azért szerintem valahol a tudatod mélyén motoszkálhatnak ilyen gondolatok.

filiszteus

#7848 Szövegértés elégtelen.

2012-02-14 09:55

#7846: 60 feletti - Re: Re: Re:Tegyük helyükre a dolgokat!

Próbáld mégegyszer értelmezni, amit 50 feletti írt a 7833-as hsz-ben. Segítek, nem arra céloz, hogy Te jobbikos lennél, hanem Distomatot ö fideszesnek, Te pedig jobbikosnak gondolod.

 

Szívesen!

 

v

#7849 Re: A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 10:24

#7847: filiszteus - A kifinomult baloldali irónia

Megit beleestél abba a hibába, hogy ismeretlenül és indokolatlanul sértegetsz. Ehhez nem vagyok partner.

filiszteus

#7850 Re: Re: A kifinomult baloldali irónia

2012-02-14 11:08

#7849: v - Re: A kifinomult baloldali irónia

Egyáltalán nem akartalak sértegetni. Pusztán felhívtam a figyelmedet egy jelenségre. Szerintem az lenne inkább a sértő, ha egy kalap alá vennélek az előző hsz.ek szerzőivel. Természetesen mindenkinek szabad választása, hová tartozik, kikkel vállal közösséget.