Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#7801 Re: A Zorbán most már fütyül is...

2012-02-12 16:21

asztrológus

#7803 Re: Schramli a véreslábnyomokban.

2012-02-12 20:55

#7798: filiszteus! - feltámadtál?

Te még élsz?  A világ egyetlen igazmondó tudósítója, Buga Jakab (aki mellesleg a Kurucinfo főmunkatársa), arról számolt be, hogy a szomszédasszonyod - a kiscsirkéje helyett - a Te nyakadat vágta el.  Ezt a rendőrségi szóvivő is megerősítette, bár a Kurucinfo után szükségtelen volt.  Az egyetlen kiszivárgott fotón, ott vagy kinyúlva a fehér hó tetején piros csikos gatyában, kezedben a napos csibével. Idős Marx Károlyné, föléd hajolva próbál mesterséges légzéssel életben tartani, de hamar elfogyott a szuflája, így feladta, majd mosolyogva keresztet vetett, amikor a kiscsirkéjét kicibálta a kezedből. Nem tartott sokáig az öröme, mert  még a késő éjszakai órákban, Vona Gábor és Budaházy György, nemes egyszerűséggel besétált az udvarába,  és felkötötta a kiscsirkét  -jó szorosan- idős Marxné nyakába.   - Gondoltam is, hogy én ezt is előre láttam.  Akit érdekel, hogy mikor kötik fel, hívjon a 06-90-123-4567 emeltdíjas telefonszámon, melynek percdíja: 340 euro.

filiszteus

#7804 Quiz-kérdés: Munkásőrnek hány baja?

2012-02-12 21:15

#7803: asztrológus - Re: Schramli a véreslábnyomokban.

Én is megadok egy fontos telefonszámot a kedves fórumozóknak. Sokan fogják tudni a választ. A helyes megfejtéssel a 06-30-424 8888 emeltdíjas telefonszámot lehet hívni (apróbetűvel pecdíj 3 500+ÁFA/perc)

distomat

#7806 Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-12 23:03

#7771: Demokrata - Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

Tisztelt Demokrata!

Nagyon nem szeretem a félreértéseket,Mohácsi Viktória származását ne keverjük ide.Viszont nagyon sok közszereplését láttam, hangját a Róma környéki romatelepek felszámolásától a franciák kitoloncolási hadjáratáig,a Szögi Lajos ügytől szegény Cozma veszprémi tragédiájáig, mindenütt hallani lehetett.A teljes alulinformáltság, a tények csúsztatása, a szándékos félremagyarázás jellemezte. Mohácsiról ennyit!

Ha már Morvai miatt a szegénységi bizonyítványt emlegetted,szerintem daniel cohn-bendit (nemecsek!) mellett még Kelemen Annával sem vallottunk volna szégyent (bocsi nem tudom a származását, lehet, hogy a szőkesége miatt diszkriminálom?). Na, persze mindenki tartozik egy kisebbséghez.Vallási, származási vagy akár szexuális hovatartozása miatt pedig meg lehet gyanúsítani a bírálóját rasszizmussal, antiszemitizmussal vagy azzal, hogy homofób. Talán csak azt lehet bűntetlenül kritizálni, aki fehérbőrű, nem szőke, nem nő, heteroszexuális, nincs semminemű testi- szellemi fogyatéka nem szemüveges, nem vöröshajú, nem kopasz stb?Nem tudom milyen kisebbséghez tartoznak Gönc Kinga, Kovács László, Deusch Tamás, de tőlük sem vagyok elszállva például.

Gyurcsány. Igen, olvastam a beszédet, de jobban szeretem mikor ő maga adja elő.Sőt jobban tetszene, ha videó is készült volna, már csak a gesztikulációi miatt! Megnyugtatlak, fel tudom fogni miről szól, bár tudományos címem nincs(nekem már nem jutott se bolgár, se német "társkutató"), de nincs miért szégyenkeznem! Sajnos nem tudsz, meggyőzni. Azután, hogy  hazudtak reggel, hazudtak este, még azt is vegyem be, hogy mindezt értem tették?Na, ne! A rendőrségen ezt beismerő vallomásnak hívják, aki teszi, na az pedig a gyanúsított.

Hidd el, az általam említett "műsorok" nem ismerősek, már a reklámjuknál csatornát váltok. Soha nem láttam egytelen részüket sem, a világból is ki tudnának velük üldözni. Kettőt kihagytam: a győzikeshowt már nem is mertem megemlíteni a származása miatt, meg az összeesküvőket. Pusztán arra akartam felhívni a figyelmeteket, hogy nem kell mindent elhinni, ami abból a villódzó ablakból kifolyik, kell, hogy működjön egy belső szűrő mindenkiben.

Nem tudom a futballhuligánok hogyan keverednek ide, elmúltam ötven, de soha egyetlen meccsen sem voltam, nem is áll szándékomban meccsre járni, mert nem érdekel. Fogalmam sincs a csapatokról, ebben az értelemben nekem nincs is "identitásom".

A bűnözőknek pedig igenis rács mögött a helyük, legyen az futballhuligán, Stohl Bandika, Ambrus Attila vagy politikus.

Erről nem te és nem én fogunk itt dönteni (szerencsére) hanem az erre a célra létrehozott intézmények: a független bíróság és ügyészség.

Túl hosszúra sikeredett, pedig csak a töredékét írtam annak, amit szerettem volna. Hajrá Magyarország!

 

 

 

LESZ MÉG MAGYAR KÖZTÁRSASÁG !!!

#7807 Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat! - ANNAK IS ELJÖN AZ IDEJE.

2012-02-13 02:13

#7806: distomat - Re:  TÜRELEM RÓZSÁT TEREM.

VAN, AKI TAGADJA, VAN, AKI BEVALLJA,  MINDENKI MÁSKÉPP CSINÁLJA...  AKI PEDIG MÉG GYERMEKCIPŐBEN JÁR, MAJD FOGJA, AMINT HOZZÁFÉR... EFELŐL NE LEGYEN KÉTSÉGED.  A POLITIKA MÁR CSAK ILYEN, A BÖLCSEK SZERINT: MOCSKOS DOLOG.  EZÉRT IS KÁR, HOGY ÖLJÜK EGYMÁST.  CSÓKACSALÁDNAK.

Úgy legyen

#7808 Re: Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat! - ANNAK IS ELJÖN AZ IDEJE.

2012-02-13 09:44

#7807: LESZ MÉG MAGYAR KÖZTÁRSASÁG !!! - Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat! - ANNAK IS ELJÖN AZ IDEJE.

És remélem, lesz még egyszer olyan köztársasági elnökünk is, mint Árpi bácsi volt.

Ma reggel az ATV-n vendég volt Mészáros Antóniánál Gulys Gergely, aki ha kicsit megembereli magát, utóléri Szájgyártóstílusát, emberi karakterét. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy milyen kaliber, Szíjgyártó is így kezdte. Antónia megkérdezte, hogy minden párt megemlékezett Árpi bácsi születésnapjáról, egyedül a FIDESZ maradt ki belőle. Na, ez a kis görény azt mondta, hogy nem tisztük errpl megemlékezni, de Kósa Lajos valahol említette. Van utánpótlás a FIDESZ-ben görényekből, patkányokból rendesen - sajnos.

Nem lesz könnyű futam ezektől megszabadulni. Ahogy mondod, a politika már csak ilyen, Te megpróbálhatsz rendes lenni, emberként élni és embernek elfogadni a másikat, ha onnan csak sértést, bántást kapsz. Egy darabig tűrsz, aztán felmegy a pumpa, elszakad a cérna.

Csók a Te családodnak is.

50 feletti

#7809 Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-13 11:43

#7806: distomat - Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

Kedves distomat !   - Mint írod: tegyük helyükre a dolgokat!  Kösz, nálam helyén vannak.   - Nem szereted a félreértéseket, azt én sem, ezért igyekszem kerülni.    - Gyurcsány öszödi beszédét Te elítéled,  én nem, sőt, nekem tetszik, mert  értem. (Itt megjegyzem, hogy senki nem foglalkozik azzal, hogy Orbánt, mikor hazugságon kapták, azt mondta, hogy: "ne azt figyeljék,  amit mondok, hanem amit teszek.") Valószínűleg őt sem érdekelte különösebben, mert azt azért tudja, hogy a hazugság nem bűncselekmény. Szép is lenne, egy egész ország börtönben és ki lenne a foglár?!   - Annak viszont örülök, hogy Te sem kedveled való világot, mert én sem, legalább még két esztendeig.   - A futballhuligán csőcselék pedig úgy keveredhetett ide, hogy létezik és valahogy mindig a Fidesz oldalán bukkannak fel.   - A bűnözöknek valóban rács mögött a helyük,  ha azokat független rendőrség gyanúsítja meg és szintén a független ügyészség emel vádat, - nem beszélve a a független magyar bíróságról.      Ui.: olvastam  hozzászólásodat egy közelmúltban indult fórumon, amiben azért nem kicsit ragadtattad el magad.  Üdv.

60 feletti

#7810 Re: Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

2012-02-13 13:44

#7809: 50 feletti - Re: Re: Tegyük helyükre a dolgokat!

Annyit egészítenék ki a beírásodon, ill. módosítanám, hogy a futballhuligánokat valóban a FIDESZ termelte ki, de Vonáékkal karöltve. Ez a csőcselék már kinőtte magát a FIDESZ-ből, eze a gárda már a JOBBIK hajtása. Hogy mindegyik a FIDESZ oldalhajtása, az biztos. A FIDESZ szeretne tőlük már szabadulni, de megalakítani könnyebb volt őket, mint megszabadulni tőlük. Nem mondhatnám, hogy a FIDESZ felhőtlen örömére, de az ő rendezvényeikre is elmennek, mint támogató társaság, ezzel is "emelve" a FIDESZ rendezvények színvonalát. Nagy öröm lehet a jelenlétük...

90 feletti

#7811 Dementia

2012-02-13 14:17

A Fidesz. Ja? Mit is akartam írni? Igen a Fidesz az oka. Minek is? Elfelejtettem.

Vendég

#7812 Re: Dementia

2012-02-13 14:43

#7811: 90 feletti - Dementia

Újra köreinkben a humorzsák, bár a humor helyett egész más illik ide.


Vendég

#7813 Re: Dementia

2012-02-13 15:11

#7811: 90 feletti - Dementia

ha-ha-ha. Nagyon humoros voltál.


Vendég

#7814 Re: Re: Dementia

2012-02-13 15:12

#7812: - Re: Dementia

Ismered? Nagy élmény lehet!


Vendég

#7815 Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 15:25

#7814: - Re: Re: Dementia

Személyesen nem volt szerencséje találkozni velem. Jobb is...


Vendég

#7816 Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 15:41

#7815: - Re: Re: Re: Dementia

Elgázolnád a kerekes bevásárlószatyroddal?


Vendég

#7817 Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 18:57

#7816: - Re: Re: Re: Re: Dementia

Patkány gondolatok. Anyukádat is gúnyolod a gurulós bevásárlókocsi miatt? Szégyelld magad.


Vendég

#7818 Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:07

#7816: - Re: Re: Re: Re: Dementia

Ha bemutatkozol személyesen meglátod, milyen veszélyes teszkórájderem van öcsém.


Vendég

#7819 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:13

#7818: - Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Az én járókeretem sokkal erősebb!


Vendég

#7820 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:17

#7819: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Tudtam ám, hogy gyáva vagy.

filiszteus

#7821 rattus pápaiensis

2012-02-13 19:20

#7817: - Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Annyit emlegeted a patkányt. Kedvenc állatod? Kicsit loncsos, a farka pikkelyes, de nagyon értelmes állat azért.

 

http://kepfeltoltes.hu/120102/t_rzsfejl_d_s2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg


Vendég

#7822 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:21

#7820: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

le akarsz karatélyozni a klaviatúrával?


Vendég

#7823 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:26

#7822: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Meg azt is, hogy seggfej. Üdv filiszteus majom!


Vendég

#7824 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:44

#7823: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Egyszerűlelkű Baloldali Embertársam!

Ajánlanám neked elolvasásra Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac c. drámáját. Abból is az Orrmonológ-ot.

"Mondhatta volna szebben, kis lovag!"


Vendég

#7825 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

2012-02-13 19:53

#7824: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Dementia

Nem érdemelsz te semmit a szépirodalomból. Ha már Cyrano-t emlegeted, nem árt tudnod, hogy Ő bátor (a műben) és megveti a gyávaságot: téged, egyszerűlelkű patkány.