Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

filiszteus

#7733 nem merek a Budakeszi útra menni

2012-02-10 09:32

#7726: Szerénke - Re: Aki náczi megdöglik... régi kínai közmondás.

Sajnos nem megy. Szervizben van a tolószékem, a járókeretemet meg kölcsönadtam. meg aztán veszélyes nekem a Budakeszi út, mert a páratlan oldal már a II. kerület és ott vérdíj van kitűzve a fejemre náczulás miatt. De van itt a fórumon egy elvtársad, akinek igen buja  a fantáziája. Szerintem vele lenne érdemes randevúznod.

Válaszok

Szerénke

#7736 Re: nem merek a Budakeszi útra menni

2012-02-10 13:52:05

#7733: filiszteus ! - majd én átszaladok...

Óh, én át merek szaladni a Budakeszi úton is !  Bár szerintem, ha velem meglátnak, senki nem mer Téged sem bántani. Engem az Avasról hozott fel egy nagyon kedves család (imádnád őket), akik közszeretetnek örvendenek a II. kerületben, így én is.  Még a kutyák sem mernek megugatni, nemhogy megharapni.  Szeretnék megismerkedni minél több budapestivel, a beilleszkedés miatt, meg egyébként is a kíváncsiságom határtalan, így Tőled sem választhat el egy a nagyforgalmú Budakeszi út sem.  Magamról még annyit, hogy nem szeretem a buja fantáziájú egyéneket, vagy lépjen a tettek mezejére, vagy menjen tanfolyamra.  Ha megjavítják, vagy visszaadják a gyógyászati segédeszközeidet, akkor, légy szíves, jelentkezzél  nálam egy randevúra, hátha összejön.  Legyél bátor, mint egy kiskatona !!! Imádom az egyenruhát, a legjobban a feketét és a pirosat. Üdv.