Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Szeréna Kovács (Judit Pető)

/ #11543 Re: Végén csattan az ostor!!!

2012-07-21 13:06

#11542: Lukrécia -

Hali!

Nem beszéltünk össze, de nálunk is halászlé lesz, a lány 60 éves nagymamája főzi. Én nem azt akartam főzni, de majd csak rájövök, hogy nem minden úgy van, ahogy én akarom. Egyébként a gyerekek ötlete volt, kivételesen nem rossz ötlet.

Nektek jó szórakozást, ezt most kihagyom, mert az idő is olyan felemás, mint a kedvem.

Kiugrunk a tanyára, megnézni, hogy megvan-e még? Bár a két nagynéném már szólt volna, ha gáz lenne. Tudod, eccer volt, hogy nem volt meg, mert az előző kisházba belecsapott a villám és csak a fémlábtörlő maradt épen. Az faház volt, belül az egész lambériázva, közte hungarocell..., aki látta a tűzet, 3 napig nem tudott megszólalni.

Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!! (Nahát, hogy én milyen hűséges típus vagyok!) Majd meg is kérem Lujzát, hogy tegye fel ide a képeimet, hogy mind az összes 8-10 embernek szembetűnő legyen. Sajnos, én nem tom' feltenni, mert én sok mindent nem tudok, pl. azt sem, hogy a picasára hogy kerültek??? - én nektek szándékoztam volna küldeni, de, akit érdekel, ott is megtekintheti!

 

Ui.:  Fletó gyanúsítása csődöt mondott, akárcsak a fidesz!!!