Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#10351 Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 16:02

#10350: - Re: Re: Re:

És ocsmány büdöskomcsi tetű  is vagy, Gyurika.


Vendég

#10352 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 16:34

#10351: - Re: Re: Re: Re:  

 Ez jó. A te nevedet mondogattam, Gyurika, Gyurrrika, már értelmezni is nehéz? Magadra mondod, hogy büdöskomcsi, hiszen ez eddig is igaz volt... A kommunista, meg a fasiszta egymástól nem sokban különbözik, bár a fasiszta mindenképpen rosszabb.


Vendég

#10353 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 16:39

#10352: - Re: Re: Re: Re: Re:

Már miért lenne rosszabb a fasiszta a kommunistánál, te nagyon ocsmány büdöskomcsi tetű?   A kommunizmusnak dokumentáltan sokkal több halálos áldozata volt, mint a fasizmusnak és a nácizmusnak.

ajánlat

#10354 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 16:52

#10353: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A te egyoldalú matematikád szerint. Nem kell statisztikákat küldened, nem vagyok rá kiváncsi, feleslegesen kínlódnál. Használd az energiádat a kis pöcsöd kiverésére, kispöcs. Mindenkire irigy vagy, aki különb nálad, így az egész világra irigy vagy. Szomorú. Nem kéne inkább nyitni az emberek felé? szebb lenne számodra a világ. Ha mosolyogsz az emberekre, visszamosolyognak rád.  Ha bántod őket, visszabántanak. Nem kellett volna elkezdeni büdöskomcsizni, nem kellett volna sértegetni és nem sértegetne vissza senki. Ma már teljesen természetes, hogy lekispöcsözlek, mert már valóban tudom, hogy az vagy. Amíg nem büdöskomcsiztál, még hajlamos voltam elhinni, hogy emberből vagy, legalábbis vannak emberi tulajdonságaid. Ma már ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Nagyon kis pöcs, azaz kispöcs vagy. Nálam a kertben most, hogy felázott a talaj, nagyon dolgoznak a vakondok. Azt hiszem az ő alagútrendszerükben el is bujdokolhatnál, lenne helyed közöttük. Szerintem több kilométer hosszú a járatuk. Jó utat, jó mászkálást.

még demokratább MHGY

#10355 Re: Re:

2012-05-22 19:33

#10348: Somogyi - Re:

Szióka.

A jövő héten megyek Szemesre melózni 2 napra és ott alszom a felujítás alatti házban. Majd meglátogatlak és fröccsözgetünk egy jót.

Láttam Ferinket és ujra csak a régi nóta, hogy ő a legesleg. Hát nekem és a gyerekeimnek biztosan. Persze nyilván nektek is, hisz azért melegedtünk így össze leglábbis a közös személy szeretete miatt.

Szép estét és a barikákra vigyázzál.


Vendég

#10356 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:23

#10354: ajánlat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Hát persze, hogy nem vagy rá kíváncsi, te fölöttébb ocsmány  büdöskomcsi féreg.  De ez persze egyáltalán nem baj.

A kommunizmus halálos áldozatai, összesen majdnem 100 millió ember :

  • Szovjetunió: 20 millió áldozat;
  • Kína: 65 millió;
  • Vietnam: 1 millió;
  • Észak-Korea: 2 millió;
  • Kambodzsa: 2 millió;
  • Kelet-Európa: 1 millió;
  • Latin-Amerika: 150 000;
  • Afrika: 1,7 millió;
  • Afganisztán: 1,5 millió;
  • a nemzetközi kommunista mozgalom, illetve a hatalomra soha nem került kommunista pártok áldozatai: kb. 10 000

Vendég

#10357 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:28


Vendég

#10358 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:39

#10356: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Összehasonlításul a fasizmus és a nemzeti szocializmus ("nácizmus") együtt összesen legfeljebb 25 millió halálos áldozatot szedett.

kettős mérce

#10359 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:43

#10356: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

és mennyi a fasiszta tetvek áldozata és az hogyan történt?-  háborúban, netán hadifogolyként (pl. Horthy jóvoltából), avagy...... gázkamrában?????


Vendég

#10360 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:57

#10359: kettős mérce - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: és mennyi a fasiszta tetvek áldozata

Ahogy azt írtam, te igazán ocsmány büdöskomcsi féreg: 25 millió.   A gázkamra sokkal, de sokkal humánusabb volt annál, amit a maoisták csináltak helyenként Kínában vagy amit Sztálin csináltatott Ukrajnában: Körülkeríttetett egy hatalmas területet, ahol halálra éheztette a lakosságot, akik a végén  halottakat, egymást és gyerekeket ettek. Két év alatt kb. 10 millió áldozat csak Ukrajnában. Ehhez képest Hitler  amatőr volt, hiszen tovább tartott neki pár millió zsidót megölni.


Vendég

#10361 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:11

#10360: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

és amíg eljutottak végre a gázkamrához, az kéjutazás volt? és miért  jutottak oda, megtámadtak valakit, hadifoglyok voltak? vagy békés lakosság?

miért kellett belerángatni hazánkat a háborúba, senki nem kérte erre Horthyt.

Kínában virágzó kommunizmus van, legalább ragyogó életük lett.

Magyarországon pedig az életben nem volt kommunizmus, úgyhogy nem is ragyoghat.


Vendég

#10362 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:17

#10361: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

"és amíg eljutottak végre a gázkamrához, az kéjutazás volt?"

Legalább nem kellett a saját lábukon menniük. :)

 

"és miért  jutottak oda, megtámadtak valakit, hadifoglyok voltak? vagy békés lakosság?"

No és az Ukrajnában körülzárt területeken halálraéheztetett "kulákok"?

 


Vendég

#10363 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:21

#10360: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Hitler legnagyobb bűne te vagy.

ártatlan

#10364 Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-22 21:34

#10361: - Re: Re: nincs igazság!

Elnézést, hogy beleszólok.  Én loptam 70 milliót, a szomszédom 100-at, amiért mindkettőnket elítélt a t. bíróság 4 évre. Ha ezt előre tudom, hogy tolvaj ez is, az is, akkor 120 milliót loptam volna.

Ráadásul én egy milliárdostól loptam, a szomszédom pedig csak egy milliomostól. Szerintem az én lopásom humánusabbnak mondható, mert még maradt a károsultnak 50 milliárdja, ezzel szemben a milliomosnak csak 5 milliója.

Szemét volt a bíróság, hogy mindkettőnket egyformán büntetett, engem talán nem is kellett volna. Lehet, hogy elfogult vagyok magammal szemben, de én úgy érzem - enyhén szólva is -, hogy 10x annyi büntit kaptam, mint, ami járt volna.

Fellebbezünk, Dániel Péter lesz az ügyvédem. Úgy hírlik, hogy nagyon jó védő. Festőnek mindenesetre bevált.

Ha mindenben ilyen profi, van sanszom, hogy felmentenek és még kártérítést is kaphatok. Reménykedem a másodfokú bíróság józan ítélőképességében.

Szurkoljatok nekem, előre is köszönöm.


Vendég

#10365 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:38

#10362: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

más tollával ékeskedvén, válasz a 10364. hozzászólásban! nekem az jött le, hogy a tolvaj az tolvaj stb.


Vendég

#10366 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:52

#10365: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Nekem meg az jön le, hogy

kommunizmus = 100 millió halálos áldozat = 4 * a fasizmus  és nemzeti szocializmus áldozatainak száma

A kommunizmus gyilkolási csúcsteljesítményekor (Kínában)  kb. egy év alatt produkálta azt a  25 millió halottat, amelyet a fasizmus és nemzeti szocializmus csak 12 év alatt tudott.


Vendég

#10367 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 22:15

#10366: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

még azért azt áruld el, hogy hol van Kína és mi közünk hozzá, no meg a kommunizmushoz?

mint volt mondtam, Kína legalább virágzó kommunizmus lett, arról hallottam. Ezért is sajnálatos, hogy nálunk nem volt kommunizmus.


Vendég

#10368 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 22:27

#10367: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Mi közötök a kommunizmushoz, te nagyon ocsmány büdöskomcsi féreg? :D   Házi feladat, jó?  ;)

Az meg a legkevésbé sem meglepő, hogy úgymond nem hallottál a maoizmus minimum 50, maximum 70 millió (a legelfogadottabb becslés szerint pedig 65 millió) halálos áldozatáról, te igazán undorító büdöskomcsi (vagyis MSZP-s vagy gyurcsányista) patkány.


Vendég

#10369 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 23:42

#10368: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

ugye, az ember törődjön - a mondás szerint - a saját dolgával, vagy legalább azzal, ami rátartozik. Én nem igen tudok semmit, mert van nekem éppen elég magam dolga.

de annyit azért megjegyeztem, amit egyszer mondtak a Tamás atya utáni hírekben, hogy Kínában virágzik a kommunizmus. Először azt hittem rosszul hallok. Tehát akkor - az általad közölt adatok alapján - ehhez a mesés jólétükhöz el kellett veszíteniük a lakosságuk 5 %-át?

azt is hallottam, hogy Magyarország - a v.háború során - lakosságának csaknem 10 %-át vesztette el, a közel 500 ezer fő elhurcolt zsidó áldozattal együtt és, hogy Horthy Miklós sodorta  hazánkat a háborúba. Ezt a Barátokközt utáni hírekben mondták.

azt nem értem, hogy mi miért nem tudtunk profitálni a lakosságunk 10 %-ának elvesztéséből, úgy, mint Kína. Arra gondolok, hogy azért, mert nem volt kommunizmus? De akkor te miért mondod, hogy büdöskomcsi patkány? Hm.

jó éjszakát kívánok, megyek aludni, mert nekem ez az egész olyan magas, mint tyúkvalagának az ÁBC.

 

 


Vendég

#10370 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 23:49

#10369: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Kínában a kapitalizmus virágzik, te nagyon ocsmány büdöskomcsi féreg. A kínai kommunisták ugyanis rájöttek arra, hogy a kapitalizmus működik és a politikai hatalmat megtartva szépen áttértek arra.  Az a 50-70 millió áldozat  több volt, mint a lakosságuk 5%-a, mert akkor még nem 1,2 millárd kínai volt, hanem kb. 700-800 millió.

"Horthy Miklós sodorta a hazánkat a háborúba"

A módfelett  ocsmány büdöskomcsi féregtársaid szerint.


Vendég

#10371 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 00:15

#10370: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

jól szaporodnak, mert most 1,3 milliárd Kína lakossága, de ez semmin nem változtat, mert egálra vettem hazánkkal a %-ot, mert én 600 millióra emlékeztem.

Egyébként sokat mesélt róluk egy jó barátom, 10 éve ott él és minden évben jön. Szerinte pedig a kommunizmus virágzik náluk, csak ismeri az új hazáját? 3 diplomás orvos.

és más országokban miért nem müködik a kapitalizmus?

Horthy pedig bekéredzkedett a háborúba, ez a szomorú valóság.

Te is a féregtársunk vagy, hogy itt tekergőzöl mindig? Látod milyen buta vagyok, mert én ezt így gondolom.

 

 


Vendég

#10372 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 03:16

#10371: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Mint már írtam, te igazán ocsmány büdöskomcsi féreg, Kinában a kapitalizmus virágzik, amelyet a kommunisták valósítottak meg úgy, hogy megtartották a hatalmukat, vagyis a politikai diktatúrát.

"Horthy pedig bekéredzkedett a háborúba"

Művelődjél kicsit, te  förtelmes büdöskomcsi patkány:

"

A világháború kitörése és a külpolitikai helyzet magyar szemszögből

Bár Horthy Miklós az 1920-as és 30-as években visszahúzódott a napi politikától, szerepe a terület-visszacsatolások kapcsán ismét megnőtt a magyar hadsereg főparancsnokaként. Teleki Pál miniszterelnök kormányzata igyekezett elszigetelődni a német befolyástól: a második világháború kitörésekor megtagadta, hogy a Wehrmacht csapatai Lengyelország felé menet áthaladjanak Magyarországon. Emellett nagyszámú lengyel menekültet engedtek át Jugoszlávia felé. Egy részük azonban Magyarországon maradt, ahol anyanyelvükön oktatási lehetőséget biztosítottak számukra. Horthy egyetértésével a fegyveres semlegesség jegyében kívánt politizálni, hogy a magyar haderő megmaradjon a háború utáni rendezés idejére.A britekkel szemben is semlegességi kötelezettséget vállalt, illetve a német megszállás esetére ellenállást. Ennek nagyon reális esélyeit mutatja, hogy 1940 folyamán pénzt helyeztek el az amerikai magyar nagykövetségen, hogy esetleg emigráns kormányt alakíthassanak.Teleki belátta, hogy sem a Jozef Tiso vezette Szlovákia, sem az Ion Antonescu által irányított Románia nem számít kiútnak az Anschluss miatt egyre szorultabbá váló helyzetből, így örökbarátsági szerződést kötött Jugoszláviával, ahol érezhető volt a németellenes tendencia fölénye. 1940-ben a Szovjetunió szövetséget keresett Magyarországgal Románia ellenében, amely során Erdélyt ajánlották fel a magyar félnek. Erre azonban végül a kompromittálódástól való félelem miatt nem került sor. Még ebben az évben Erdélyt illetően a németek javára billent át a mérleg: a második bécsi döntés részleges revíziót biztosított Magyarország részére."

 


Vendég

#10373 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 12:13


Vendég

#10374 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 12:24

#10373: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Állatok azok ti, büdöskomcsik (MSZP-sek és Gyurcsány-hívők) vagytok.  Férgek, patkányok vagy tetvek, tetszés szerint.


Vendég

#10375 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 12:27

#10374: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vitriolba nyaltál? Igyál már meg még egy féldecit belőle és akkor örökre eltűnsz. Nincs munkád? Munkanélküli vagy? Ezért nem a Gyurcsányra kell haragudni! Esetleg te vagy alkalmatlan bárminemű munkavégzésre. Na, jó tipródást.