Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post

ajánlat

#10354 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 16:52

#10353: - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 A te egyoldalú matematikád szerint. Nem kell statisztikákat küldened, nem vagyok rá kiváncsi, feleslegesen kínlódnál. Használd az energiádat a kis pöcsöd kiverésére, kispöcs. Mindenkire irigy vagy, aki különb nálad, így az egész világra irigy vagy. Szomorú. Nem kéne inkább nyitni az emberek felé? szebb lenne számodra a világ. Ha mosolyogsz az emberekre, visszamosolyognak rád.  Ha bántod őket, visszabántanak. Nem kellett volna elkezdeni büdöskomcsizni, nem kellett volna sértegetni és nem sértegetne vissza senki. Ma már teljesen természetes, hogy lekispöcsözlek, mert már valóban tudom, hogy az vagy. Amíg nem büdöskomcsiztál, még hajlamos voltam elhinni, hogy emberből vagy, legalábbis vannak emberi tulajdonságaid. Ma már ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Nagyon kis pöcs, azaz kispöcs vagy. Nálam a kertben most, hogy felázott a talaj, nagyon dolgoznak a vakondok. Azt hiszem az ő alagútrendszerükben el is bujdokolhatnál, lenne helyed közöttük. Szerintem több kilométer hosszú a járatuk. Jó utat, jó mászkálást.

Válaszok


Vendég

#10356 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 20:23:42

#10354: ajánlat - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

Hát persze, hogy nem vagy rá kíváncsi, te fölöttébb ocsmány  büdöskomcsi féreg.  De ez persze egyáltalán nem baj.

A kommunizmus halálos áldozatai, összesen majdnem 100 millió ember :

  • Szovjetunió: 20 millió áldozat;
  • Kína: 65 millió;
  • Vietnam: 1 millió;
  • Észak-Korea: 2 millió;
  • Kambodzsa: 2 millió;
  • Kelet-Európa: 1 millió;
  • Latin-Amerika: 150 000;
  • Afrika: 1,7 millió;
  • Afganisztán: 1,5 millió;
  • a nemzetközi kommunista mozgalom, illetve a hatalomra soha nem került kommunista pártok áldozatai: kb. 10 000