Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt

Quoted post


Vendég

#10361 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:11

#10360: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

és amíg eljutottak végre a gázkamrához, az kéjutazás volt? és miért  jutottak oda, megtámadtak valakit, hadifoglyok voltak? vagy békés lakosság?

miért kellett belerángatni hazánkat a háborúba, senki nem kérte erre Horthyt.

Kínában virágzó kommunizmus van, legalább ragyogó életük lett.

Magyarországon pedig az életben nem volt kommunizmus, úgyhogy nem is ragyoghat.

Válaszok


Vendég

#10362 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-22 21:17:53

#10361: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

"és amíg eljutottak végre a gázkamrához, az kéjutazás volt?"

Legalább nem kellett a saját lábukon menniük. :)

 

"és miért  jutottak oda, megtámadtak valakit, hadifoglyok voltak? vagy békés lakosság?"

No és az Ukrajnában körülzárt területeken halálraéheztetett "kulákok"?

 

ártatlan

#10364 Re: Re: Hol az igazság?

2012-05-22 21:34:47

#10361: - Re: Re: nincs igazság!

Elnézést, hogy beleszólok.  Én loptam 70 milliót, a szomszédom 100-at, amiért mindkettőnket elítélt a t. bíróság 4 évre. Ha ezt előre tudom, hogy tolvaj ez is, az is, akkor 120 milliót loptam volna.

Ráadásul én egy milliárdostól loptam, a szomszédom pedig csak egy milliomostól. Szerintem az én lopásom humánusabbnak mondható, mert még maradt a károsultnak 50 milliárdja, ezzel szemben a milliomosnak csak 5 milliója.

Szemét volt a bíróság, hogy mindkettőnket egyformán büntetett, engem talán nem is kellett volna. Lehet, hogy elfogult vagyok magammal szemben, de én úgy érzem - enyhén szólva is -, hogy 10x annyi büntit kaptam, mint, ami járt volna.

Fellebbezünk, Dániel Péter lesz az ügyvédem. Úgy hírlik, hogy nagyon jó védő. Festőnek mindenesetre bevált.

Ha mindenben ilyen profi, van sanszom, hogy felmentenek és még kártérítést is kaphatok. Reménykedem a másodfokú bíróság józan ítélőképességében.

Szurkoljatok nekem, előre is köszönöm.