Tiltakozás a Gyurcsány Ferenc elleni koncepciós eljárás miatt


Vendég

#10376 Re: Re: Másolós majomnak!

2012-05-23 13:41

#10372: - Re: Re:  "mint már írtam..."

te, faragatlan tahó és akkor mi van, ha már írtad? Ki a f.sznak képzeled magad, hogy leírsz valamit és attól az úgy is van?

két barátom él Kínában, az egyik 11. éve, 3 szakorvosi vizsgával, a másik 5 éve oda házasodott, ő asztalos.  Évente itt laknak nálam egy-egy hétig, hallgathatok épp eleget a virágzó kommunizmusukról és arról, hogy a f.szt van náluk diktatúra.

az pedig Horthy "érdeme", hogy háborúba kormányozta az országot, ez nem vita téma, hanem tény, ezt megkérdezheted a nagyanyádtól vagy a korosztályától.

a művelődést pedig meghagyom neked, van bajod a bunkóságoddal úgyis épp elég, foglalkozzál azzal! Ne diktátorkodj!

 

Jó éjt, te gyűlölködő tuskó!


Vendég

#10377 Re: Re: Re: Másolós majomnak!

2012-05-23 15:27

#10376: - Re: Re: Másolós majomnak!  

 Mi a francnak állsz szóba ezzel ez embernek nem nevezhető véglénnyel, akár büdöskomcsizóként, akár filiszteusként jelenik meg?  Ha most filiszteus kis f-el megjelenik és elkezdi bizonygatni a saját nemlétező igazát, csak engem fog igazolni. Undorító féreg és még én védtem másokkal szemben, én marha!

MHGY (V)

#10378 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 15:33

#10375: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

SZIA!!!  NE BIZTASD A VITRIOLRA, ITT LAKIK A SZOMSZÉDBAN EGY JÓ NAGY TROTTYOS ÖREGASSZONY, NYALJA ANNAK A V@LAGÁT KÖRBE!!!!!!!!

EZ MIRE LENNE MÁR ALKALMAS?????? MÉG ARRA SEM AMIT ITT CSINÁL, MERT CSAK LEJÁRATJA MÉG JOBBAN A BANDÁJÁT!!!!!!

MHGY (V)

#10379 Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 15:40

#10377: - Re: Re: Re:

HÁT ÉN IS MINDIG MEGMONDTAM, HOGY UGYANAZOK!!!!!!  EZ A BÜDÖSKOMCSIZÓS BÜDÖSBOGLÁRKA SZ@RJANCSIHÁZÁRÓL. KÉTTESTŰ EGYFEJŰ, EZÉRT FÉLESZŰ SZÖRNY. OTT NAGY LEHET A POFFFÁJA A KUPAC TETEJÉN!!!!! ODA VALÓ!!!!!

 

Anti-Filiszteus

#10380 Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 16:00

#10379: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re:  

 És én még védtem, én nagyon marha! (Na, azért nagyon marha csak ez esetben vagyok!)

M.H.GYF

#10381 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 19:03

#10380: Anti-Filiszteus - Re: Re: Re: Re: Re:

Én 99,9 %-ban biztos voltam benne, hogy Filike és a büdöskomcsizós (és miegymás), egy s ugyanaz.

Mégis, valahogy Filikét jobban megszerettem, mint kellett volna, mert ezen a néven és egy másikon - 99,9 %-ban - szeretni való volt.  Persze, azért el szokott telni elég hosszú idő, amikor a komcsizást abbahagyta, vagy csak ritkán élt vele, mert különben nem szeretem meg.

Ez van, tévedni emberi dolog. Bár a minap azt mondta, hogy nem vagyok ember: akkor legyen állati dolog. Velem lehet egyezkedni.

Ilyen a természete, "természetesen" nem tehet róla. Amikor még az Erzsébet téren laktam, 1998-ban, volt nálam a MIÉP-es Szentgy...Péter, valahogy Ő más volt.

Azt még nem fejtettem meg, hogy vajon mi baja van velünk, de már nem is akarom. Bár nem emlékszem olyan esetre, hogy mi kezdeményeztünk volna bármilyen trágárkodást vele szemben, bármikor is?! Még az is lehet, hogy felsőbbrendűnek gondolja magát? Az pedig súlyos betegség! Akkor gyógyuljon meg!!!

Nem mélázgatok ezen tovább, inkább azt javaslom, hogy hagyjuk abba ezt az egészet a fenébe. Sziasztok.

 

Demokrata MHGY

#10382 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2012-05-23 19:12

#10381: M.H.GYF - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Igen, én is napok óta azon agyalok, hogy milyen jogon engedhet meg magának egy ember(?)  ilyen hangot a másikkal szemben? Ha mást nem nézne, csa a másikban a nőt, már akkor nem lenne szabad senkivel ilyen hangot megütnie. Az anyjával is így beszél? Nyilván, mert kommunikációra teljességgel alkalmatlan. Bánom, hogy valaha is szót emeltem mellette. Undorító ember, tényleg nem érdemes a fórumra tovább beirkálni. A célját elérte, legyen rá büszke, kedves büdöskomcsi filiszteus.


Vendég

#10383 Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 19:42

#10376: - Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

Az már "megbeszéltük", te igazán nagyon undorító büdöskomcsi féreg, hogy lehetetlen volt kimaradni a világháborúból (ez csak az egészen különleges helyzetű Svájcnak és Svédországnak sikerült), tehát Horthy kormányzó nem kormányozta háborúba az országot,  vagyis  ez tényleg nem vitatéma.

Demokrata

#10384 Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 21:02

#10383: - Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak! 

 Utoljára írok neked és most a te stílusodban, te nagyon gusztustalan büdösfasiszta hányadék. Tanuld meg az igazi történelmet, Horthy igenis háborúba kormányozta az országot. Ezt csak az olyan fasiszták magyarázzák félre, mint amilyen te is vagy. Nem kell válaszolnod, sikerült megölnöd a fórumot, nem fogok rá válaszolni. Levelezgessél magadban a stílusodban. A stílus maga az ember. Már, aki ember, te nem vagy az, még annak sem vagy jó, te fasiszta 000000.

MHGY (V)

#10385 Re: Re: Re: Re: Az undorító FASISZTA patkánynak!

2012-05-23 22:15

#10383: - Re: Re: Re: Az undorító NÁCI GECI patkánynak!

A F@SZT ÉRDEKEL A FASISZTA BANDÁD!!!!! TE BÜDÖSLÁBÚ NÁCI GÖRÉNY HUZZÁL INNENTRŐL A ZANYÁDBA, AMIÉRT ILYEN FASISZTA FÖRMEDVÉNYT NEVELT BELŐLED!!!!!! ZANYÁD IS EGY JÓ SZAKADÉK QURVA LEHET, HOGY VALAMI NÁCI TELE CSÖPÖGTETTE VELED A RETKES ZRITYÓJÁT. TE HITLER-HORTHY KEVERÉK DÖGÖLJ BELE EBBE A JÓ  KIS KAPITALIZMUSBA, HOGY ANNYIRA TETSZIK???!!!!

NE AKARJ ITT MEGBESZÉLNI SEMMIT SENKIVEL, MONDTAM MÁR, HOGY VELEM BESZÉLD MEG!!!!! MONDD, HOGY MIKOR ÉS HOL QURHATLAK SZÁJBA????????


Vendég

#10386 Re: Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 23:31

#10385: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

Igazán agyvérzést kaphatnál, te ocsmány büdöskomcsi patkány. :)


Vendég

#10387 Re: Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

2012-05-23 23:33

#10384: Demokrata - Re: Re: Re: Re: Az undorító büdöskomcsi patkánynak!

Nézd, te fölöttébb visszataszító és nagyon ocsmány büdöskomcsi féreg, leírhatod ugyan még párszor, de az ismert történelmi tények alapján Horthy kormányzó úr nem "kormányozta háborúba az országot", csak nem sikerült kimaradni belőle.

még demokratább MHGY

#10388 Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-05-24 19:01

#10384: Demokrata -  MHGY

Szióka!! Ti vagytok a hibásak, mert szóba álltatok most meg ezzel vagy ez is ugyan az. Engem nem érdekel és nem is foglalkozom azzal, hogy miket irkál. Valamikor nekem is beszólt valami nem tetszőt és én azóta levegőnek veszem.

Egyébként írtam, hogy a jövő héten megyek 2 napra Szemesre dolgozni, hogy majd összefuthatunk.

 

Amúgy meg MHGY, azaz Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Sziasztok.

még demokratább MHGY

#10389 Re: Re: Re: MHGY (V) !!!

2012-05-24 19:06

#10385: MHGY (V) -nek

Helló!! Te is mit bosszankodsz vagyis minek állsz szóba vele. Ennek mi értelme van??

Majd hívlak a hétvégén. Szia.

még demokratább MHGY

#10390 Re: Re: Re: Vendégnek!!!

2012-05-24 19:14

#10376: - Kedves Vendég!!

Már bocs, de azt nem tudom, hogy te ki vagy? Ezen a fórumon te se állj oda egy ilyen emberrel vitázni!! Mert nincs miért. Ő nem közénk tartozik. Azt hiszem ez első látásra kitünik a szövegéből.

Neki kell a Horthy szobor nekünk nem. Na és?? Ez van mindenki azt választ egyelőre, amit akar.

Még egyszer bocs és szia.

még demokratább MHGY

#10391 Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

2012-05-24 19:22

#10381: M.H.GYF --nek!!

Helló!! Te meg ne durcáskodj, mert nem vagy már gyerek. Megbeszéltük, hogy írunk egy kettő ezt azt és kész. Ne foglalkozz ezzel már megint, mert lehet hogy ugyan az. Na meg ne sértődjél rám is!!

Fel a fejjel és írjál továbbra is ide, de ezzel ne vitázz.

Puszi mindegyik csajnak!!!


Vendég

#10392 Re: Re: Re: Re: Demokratának!!!

2012-05-24 19:22

#10388: még demokratább MHGY - Re: Re: Re: Demokratának!!! Mindhalálig Gyurcsány Ferenc!!!

Akkor lehetőleg most már csak 5 percig, te nagyon ocsmány büdöskomcsi patkány, jó?

Demokrata

#10393 Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

2012-05-24 19:38

#10391: még demokratább MHGY - Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!  

 Ez a korlátolt barom nem tud leakadni a gépről. Én tegnap óta nem írtam, neki nem is válaszolok, neked is most egyszer és vége. Holnap felmegyek Pestre, holnapután hazatérek, úgyhogy a hétvégi találkát nyélbe tudjuk ütni. Ezzel az állattal tényleg nem lehet foglalkozni. Amikor Filiszteusként jelent meg, még volt benne valami emberi, de így, hát így szikrája se. Magának kereste, nyilván így mart el egész életében mindenkit maga mellől.

MHGY (V)

#10394 Re: Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

2012-05-24 22:50

#10393: Demokrata - Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

NEM IS ÉRTEM AZ ÖREGET, HOGY MIÉRT MONDJA, HOGY NE VÉDEKEZZEK EGY SZEMÉTKEDŐ GÖRÉNY ELLEN??????

MAJD BESZÉLEK VELE TELON ÉS MEGKÉRDEZEM. EZ MINDEGY, HOGY MILYEN NÉVEN IRT MINDIG ALJASKODÓ VOLT VELEM. PERSZE MERT ÉN NEM VETTEM BE A MASZLAGÁT, AMIKOR A LÁNYOKAT ETETTE. MEGINT IRT IDE, DE AKKOR RÁHAGYOM ÉS SZ@ROK RÁ VASTAGON!!!!!! MINDENESETRE EGY GYENGEERESZTÉS, MERT NEM MER TALÁLKOZNI. AGYVÉRZÉST NEM ÉN KAPNÉK AKKOR AZT HISZEM!!!!! EGYÉBKÉNT IS ALACSONY A VÉRNYOMÁSOM ÉS NINCS IS MIN RONCSOSKODNOM, MINT NEKI.

MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEKTEK JÓÉJSZAKÁT!!!!!!!!!!!!


Vendég

#10395 Re: Re: Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

2012-05-24 22:54

#10394: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!! MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rendben van, te förtelmesen ocsmány büdöskomcsi féreg, de az mihamarabb következzen be, hogy szebb legyen a világ.

Demokrata

#10396 Re: Re: Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!

2012-05-24 22:59

#10394: MHGY (V) - Re: Re: Re: Re: Kedves M.H.GYF!!!  

 Azt mondják, hogy a gyűlölet egy lépésre van csak a szerelemtől. Lehet, hogy ez a büdöskomcsizó mazochista is így van ezzel? Lehet, hogy szerelmes Gyurcsányba és ezzel leplezi? Lehet, hogy egészen mást gondol, mint amit ír? Mindenesetre elég perverz a lelkem, jaj, lelkem, galambocskám, de tudom sajnálni!

másik Demokrata

#10397 Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-25 01:36

#10396:  Demokrata!

Nem csodálkoznék azon, ha igazad lenne. De Gyurcsány Ferenc a miénk, válasszon magának a saját selejtjeiből, röviden: az SS-ből.

 

Demokrata

#10398 Re: Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-25 05:24

#10397: másik Demokrata - Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!  

 Igen, válasszon onnan, ez legyen az ő baja, vagy öröme. Ez az ember nem ismeri az élet szépségét. Miután örömöt okozni nem tud, állandóan bánt másokat és elvárja, hogy szeressék. Hát nem.

MHGY (V)

#10399 Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-25 18:43

#10398: Demokrata - Re: Re:  Kedves Demokrata!!

SZIASZTOK!!!!

VÉGRE VAN EGY KIS NYUGALOM ETTŐL A ZEMBERTŐL ÉS LEIRTHATJUK BÉKÉBEN, HOGY MHGY. VAGYIS MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!! OLVASGATTAM A VIDÉKI TURNÉJAIRÓL ÉS LÁTOM, HOGY CSIPIK ŐT AMERRE MEGY. A FITYISZ NÉPSZERŰSÉGE PEDIG EGYRE LEJEBB CSUSZIK. BÁR MÉG A FÉLORSZÁG NEM DÖNTÖTT, HOGY HOVA AKAR VOKSOLNI VAGY CSAK NEM MONDJA MEG VAGY NEM IS MERI MEGMONDANI. KI TUDJA??????

ÉN ÉRZEM, HOGY NYERNI FOGUNK, HOGY IGY BE VAN INDULVA A DK. HA NEM IS TOLONGANAK A FÓRUMUKON, DE AZÉRT IGEN KEDVESEN FOGADJÁK ŐKET. MEG HÁT NEM IS IGEN MERNÉNEK ODA MENNI, MERT KI TUDJA KI KIT SÚG BE????? AMILYEN VILÁGOT ÉLÜNK A NAGY DEMOKRÁCIÁBAN???!!!!!!!!!!

TEHÁT MHGY!!!!!!

 


Vendég

#10400 Re: Re: Re: Kedves Demokrata!!

2012-05-25 22:44

#10399: MHGY (V) - Re: Re: Kedves Demokrata!!

Persze, hogy leírhatjátok, hogy "MINDHALÁLIG GYURCSÁNY FERENC!!!!!!!!!!!!", ti rendkívül ocsmány és visszataszító büdöskomcsi  férgek. De  ne tartson sokáig amíg a mindhalálotok bekövetkezik. Persze, azért nem is legyen gyors. Mindenekelőtt pedig legyen fájdalmas, mert azt megérdemlitek, mocskos büdöskomcsi görények.

 

"ÉN ÉRZEM, HOGY NYERNI FOGUNK"

Szóval érzed...  te igen ocsmány büdöskomcsi tetű. :)

 

http://www.szazadveg.hu/images/upload/Dia2_23.JPG...