Új Skate park Tatabányán!

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Új Skate park Tatabányán! petíció automatikusan generált fórumtémája

Tasche René
A petíció szerzője

#1

2014-09-22 18:01

kérek mindenkit hogy írja alá köszönöm


Vendég

#2

2014-09-22 19:49

HAJRÁ TATABÁNYA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! FEJLESSZÉTEK ;))))))))))

Vendég

#3

2014-09-23 06:41

Vannak ennél jóval fontosabb dolgok is!


Vendég

#4

2014-09-23 07:44

Mégtöbb parkot!!!
...

#5 Park

2014-09-23 12:31

#4: -  

 A park jöhet, csak fák, virágok és békésen sétáló emberek legyenek benne!

MESZNER OLIVÉR

#6 Re:

2014-09-23 13:46

#3: -  

 ja, végülis ennél sokkal fontosabb az a 20 football pálya tatabányán, mint egyetlen egy nyomorult használható gördeszkapálya.

Ha ez nem tetszik, ott a nevem meg lehet keresni és megmondom ezt szemtől szemben is.

Cajkó Katalain

#7 Re: Re:

2014-09-23 17:10

#6: MESZNER OLIVÉR - Re:  Olivér leszarja 

 

adófizető

#8 Re: Re:

2014-09-24 06:56

#6: MESZNER OLIVÉR - Re:  

 Futballpálya sem kell, bár ott kevésbé töröd össze magad fiam, így kevesebbe kerül az adófizetőknek az összefoltozásod.

A pénzre először is az egészségügyben lenne szükség, járható utak, élhető tömegközlekedés kell, ha majd mindenre jutott, akkor talán lehetne szó ilyen zavaró extrém sport létesítmények létrehozására.

Senki sem örül egy ilyen zajos létesítménynek a szomszédságában.

MESZNER OLIVÉR, Akinek a szülei szintén fizetnek adót.

#9 Re: Re: Re:

2014-09-24 17:48

#8: adófizető - Re: Re:  

 Szerintem ezt a többes számot hagyjuk el, ugyanis egyetlen egy NORMÁLIS létesítmény kielégítené az egész Tatabányai extrém sport közösséget. Ez a 'zavaró extrém sport létesítmény' lehet hogy az a létesítmény lenne ahol az ön kicsi kis fia is szívesen töltené a szabadidejét gyakorlással. A hangosságról: ennyi erővel, a játszóterek is hangosak, sőt hangosabbak a sok sivítozó kisgyerektől.

Szerintem Tatabánya nem egy fejletlen falu, ahol ne lehetne beruházni egy ilyenre. Ugyanis van magyarországon olyan kis fejletlen település, ahol igen komoly 'zavaró extrém sport létesítmény van'.

Ui.: Az én szüleim is fizetnek adót. Ha majd dolgozni kezdek, én is fogok. erről ennyit.

Felelős szülő

#10 Re: Re: Re: Re:

2014-09-25 11:33

#9: MESZNER OLIVÉR, Akinek a szülei szintén fizetnek adót. - Re: Re: Re:  

 Majd ha dologzni kedzdesz kisfiam, akkor akard beosztani az adófizetők pénzét. Látszik, hogy "gyerekész nem kész"! 

Ha felnőtt lennél, akkor pontosan látnád hogy 1000 + 1 milliószor fontosabb helye lenne az országban a pénznek a ti szórakoztatásotokon kívül, nem beszélve a kockázatról, amivel gyakrabban megsérültök és az amúgy is erőtlen egészségügyet feleslegesen terhelitek.

Szerintem "adófizető" van olyan felelős szülő, hogy normális és veszélytelen portot választ a gyermekének. Ép eszű szülő időben lebeszélt volna téged is erről a baromságról.

Szóval kicsit visszább az agarakkal és majd ha viseled az ország közös terheit, akkor szólj bele a nagyok dolgába!

Egyébként meg az extérm sportnál be kéne vezetni a balesetek utáni gyógykezelés térítésességét, mert nem igazságos ráterhelni a társadalomra.

adófizető

#11 Re: Re: Re: Re:

2014-09-25 11:59

#9: MESZNER OLIVÉR, Akinek a szülei szintén fizetnek adót. - Re: Re: Re:  

 Sejtettem, hogy egy gyerekről van szó! 

Követelőzni azt tudtok, holott még semmit sem tettetek le az asztalra.

Miért nem a szüleid kérik?

Talán mert pontosan tisztában vannak vele, hogy az ország szempontjából mennyire huszadrangú a kérésetek. 

Gyertek vissza pár év múlva, ha már fele fizetésetek adóba és járulékba megy, eközben hónapokat, éveket kell várni egy orvosi vizsgálatra, vagy műtétre, aztán utána lehet követelőzni.

Biztos vagyok benne, hogy akkor már számotokra is a valóban fontos dolgok lesznek fontosak.

Meszner Olivér

#12 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-25 14:33

#11: adófizető - Re: Re: Re: Re:  

 Komolyan mondom, mint ha nem lett volna gyerekkora egyes embereknek. Egyáltalán nem követelőzünk, Tatabánya már évek óta megígérte hogy lesz egy normális gördeszkapályánk, csak valahogy mindíg 'elfelejtették'. Bár mondjuk legyen akkor igazatok, megyek a tatabányai főtérre extrémsportolni, jól szét cseszem a padokat és a korlátokat, véletlen beleszállok pár kirakatba vagy hasonlók. De tudok egy még jobbat! Elköltöm a pénzemet kábítószerekre, vagy más teljesen értelmetlen dolgokra, és akkor majd fogják a szüleim a fejüket hogy miért lettem ilyen. Ahelyett hogy támogatnák az embereket csak még mélyebbre süllyesztik őket. Vegyük egy lapra ezt az atlétikával, vagy talán tatabányán ne legyen futópálya sem, vagy akármilyen sportpálya, mert vannak nála fontosabb dolgok? Érdemes ezen elgondolkodni.

Egyetlen egy ilyen extrémsport pályáról beszélünk, hát nem igaz már.

Még mindíg mondom: ha valami nemtetszik, meglehet keresni, és ugyan így megmondom a véleményemet személyesen akár.

felnőtt

#13 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-26 11:00

#12: Meszner Olivér - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem szégyelled magad fiam ilyen hangnemet használni a felnőttekkel szemben! Egyáltalán, mi a fenét keres egy gyerek olyan oldalon, ahol csak a 18 év felettiek aláírása érvényes. 

Szép kis szüleid lehetnek, ha képtelenek odafigyelni rád. Nem mondták még, hogy ne a felnőttekkel szájjalj és tanulj meg viselkedni?!

Büszkék lehetnek rád! Inkább azon járna az eszed, hogy tanulj, ne azon, hogy tereken garázdákodj és felelselj!

adófizető

#14 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-26 11:11

#12: Meszner Olivér - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Szerinted ki kíváncsi egy nagyszájú kamaszra, aki nem tudja, hol a helye? 

 

Molnár Brigitta

#15 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-26 18:10

#13: felnőtt - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Kedves felnőtt és adófizető!

Azt gondolom, hogy nem kell szégyellni magát senkinek sem azért, mert NÉVVEL le meri írni a véleményét, amivel egyet lehet érteni vagy nem!

NÉVTELENÜL persze egyszerűbb....... példamutatás, otthonról hozott dolgok stb. Ezek alapján érdemes lenne elgondolkodni kinek milyen szülei vannak, voltak.....

Köszönöm, ha végigolvasta. 

Meszner Olivér

#16 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-27 09:25

#13: felnőtt - Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 "ne azon, hogy tereken garázdákodj és felelselj!"

Már leírtam párszor, ezért van szükség a gördeszkapályára. És az, hogy mit kezdek az életemmel, hogy tanulok vagy hogy mivel töltöm a szabadidőm, szerintem az az én, és a szüleim dolga.


Vendég

#17 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-29 08:42

#16: Meszner Olivér - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:   Már leírtam párszor, ezért van szükség a gördeszkapályára. És az, hogy mit kezdek az életemmel, hogy tanulok vagy hogy mivel töltöm a szabadidőm, szerintem az az én, és a szüleim dolga.

 Addig a pontig, míg ezt saját forrásból teszed és nem a társadalmon akarsz élősködni a hobbiddal!

A gördeszka pályára neked és még néhány tucat éretlen, unatkozó kamasznak van szüksége és nem a város lakóinak, vagy az ország lakóinak, ugyanis a felnőtte ezrei, százezrei, milliói számára ennél sokkal fontosabb dolgok is vannak.

Ebben az országban nagyon sok embernek van hobbija, olcsóbb, drágább, mégsem kezdi verni az asztalt, hogy a közösség finanszírozza neki.

Az összes többi hobbista is verhetné az asztalt, hogy márpedig neki is teremtsék meg a feltételelket, de nem teszik, mert tud.

Szólj a kedves szülőknek, vegyenek neked egy telket és építsenek oda neked pályát, ne itt verd a nyálad és követelőzz!

Az én gyermekeim meg mást szeretnek, de meg vannak nevelve, tudják, hogy illik viselkedni és tudják, hogy nem illik felnőttekkel feleselni, nem illik követelőzni addig a pontig, míg saját maguk nem tettek le semmit az asztalra.

Csak sajnálni tudom a szüleidet, hogy ilyen neveletlen gyerekük van és szégyenkezniük kell a viselkedése miatt. Jó lenne, ha egy kicsit magadba szállnál és végiggondolnád, hogy egy gyermek (aki a társadalomnak eddig csak pénzbe volt és semmi haszna nem volt belőle) mit is engedhet meg magának, milyen hangnemet használhat és hogy kéne viselkednie ahhoz, hogy ne hozzon szégyent a szüleire és a tanáraira.

Tóth Béla

#18 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-01 08:06

#15: Molnár Brigitta - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Vélemény?! Itt csak egy követelőző, feleselő, neveletlen kölyök írásait láttam. Történetesen még semmit nem tett a közösbe, de nem tudja "hány kiló" és mit engedhet meg magának a felnőtt hozzászólókkal szemben.

Egyébként pedigleg:

- ez az oldal nem gyerekeknek jött létre

- 18 év alatti, vagy cselekvőképtelen személy aláírása nem érvényes

- ilyen személynek petíció indítására sincs joga

 

Mellesleg a többi hozzászólónak igaza van! Ennek az országnak kisebb gondja is nagyobb, mint unatkozó kölykök drága hóbortjait finanszírozni!

 

 

Tóth Béla

#19 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-01 08:08

#16: Meszner Olivér - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Egy-két unatkozó, nagypofájú kölykön kívül senkinek nincs szüksége a pályára, viszont ezer más, tényleg fontos, közösséget szolgáló beruházásra igen!

anon

#20 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-02 21:29

#17: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

Elég szomorúnak tartom, hogy néhány embernek csak idáig terjednek az értelmi képességei. A gördeszkázás néhány európai országban, a tengerentúlról, Ausztráliáról nem is beszélve évtizedes hagyományokkal rendelkezik, és a legkedveltebb sportok között tartható számon. És mint sok más sportághoz ehhez is szükség van egy megfelelően kialakított pályára. Kíváncsi vagyok, hogy akkor is ilyen lekezelő lenne-e, ha mondjuk egy röplabda, kézi vagy focipályáról lenne szó. Attól, hogy ez a sport még nem ivódott be a magyar köztudatba még nem feltétlenül a társadalmon "élősködik" az aki a saját sportjának szeretne normális körülmények között hódolni. Mellesleg az úgynevezett demokráciának, amiben mi egyesek szerint élünk épp az lenne a lényege, hogy hangot adhassunk szükségleteinknek, és csak egy maradi idióta nevezne egy sima petíciót követelőzésnek.

Felteszem, ha az Ön gyermeke például focizik, akkor Ön vett egy telket és épített rá egy focipályát, különben Ön is csak élősködik, ugyanis azt a pályát ahova a gyerek kimegy játszani szintén közpénzből építették valamikor. Ha pedig nincs így, akkor akár neki is állhat telket nézni magának és a kedves sportolóknak a pereputtyából.

Illetve megjegyezném, hogy egyszerűen nevetséges a gondolkodásmódja/életfelfogása. A kort egy bizonyos pontig tisztelni kell, de ez a fellengzős szöveg már kiveri nálam a biztosítékot. Kíváncsi lennék rá, Ön mit tett le a társadalom aszalára, hogy ilyen magas lóra ült fel. És ha már a szégenkezésnél tartunk, azt hiszem tényleg szégyenkeznünk kell, de nem a saját hanem az Önök viselkedése miatt. Egyszerűen elképesztő, hogy mennyi patetikus, diszkriminatív, begyepesedett idióta él ebben az országban. Ez vonatozik a 'felnőtt', 'adófizető' és hasonló becenévvel rendelkező agyatlan, de magukról túl sokat gondoló kommentelőkre is. Csak gratulálni tudok a hozzáállásukhoz!

Ui.: Olyan szó, hogy hobbista nem létezik. Faszfej.

Egy haldokló 5 éves mamája

#21 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2014-10-08 07:22

#20: anon - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re:  

 Ide figyelj, te neveletlen kölyök! Mi lenne, ha nem  a felnőttek dolgába ütnéd az orrodat! Max. annyira, hogy mond már meg a szüleidnek, hogy aki ilyen senkiházit nevel, aki így mer beszélni a felnőttekkel, azok nem alkalmasak a szülői feladatra. Még talán nem késő kisfiam/lányom, hogy jól kimossák a szádat szappannal és hamut szórjonak a fejükre a nevelésed csődje miatt!

Ha képes lennél gondolkodni - ami látszik, hogy nem megy -  akkor magad is észrevennéd, hogy a példának hozott országok nem küzdenek azzal, hogy az alapvető, minden embernek kijáró közösségi szolgáltatások a csőd közelében állnak. Addig, míg a kórházban műtétek maradnak el, mert nincs pénz gyógyszerre, városokban nincs busz, mert nincs pénz rá, vagy rákos gyermekek halnak meg, mert nincs pénz a gyógykezelésükre, kisebb iskolákban télen szünetet kell elrendelni, mert nincs pénz fűtésre, emberek fagynak halálra az utcán, mert nincs pénz hajléktalan ellátásra, addig jó lenne, ha nem követelőznétek.

Áruld már el nekem, édes gyerekem, mennyivel több adót fizettél be a költségvetésbe, mint amennyit rád költöttünk az adófizetők pénzébő, mert látszik rajtad, hogy pénzkidobás volt, egy bunkó, neveletlen, ostoba kis pöcs maradtál, akinek akkora pofája van a semmire fel, hogy az vérlázító. Szóval mennyit is tettél be a közösbe?! Mire fel is van ekkora pofád?!

A legszomorúbb az, hogy ilyen defektes kölykökre dobják ki pénzt, akik nem tanultak meg sem viselkedni, sem gondolkodni és hiányzik belőlük a felnőttek iránti kötelező tisztelet.

Édes gyerekem! A kommentelők egyike sem magára gondolt 2 gyereken kívül, hanem a valós és elsőbbséget élvező, több százezres, több milliós társadalmi rétegeket érintő problémákat vázolta fel.

Az önzés és agyatlanság ott kezdődik, hogy veszélyes játékhoz pénzt követelni, mikor az országban emberek halnak meg, mert nincs pénz a gyógyításukra! Ez elárulja, hogy milyen sivár és sötét a lelketek gyerekek, és mennyire csak magatokra gondoltok. Szánalmasak vagytok! Állj már oda a kisgyerek elé, és mond a szemébe, hogy ahelyett a gyógyszer helyett, amit neked adnának, hogy élhess, én és én és én játszani akarok, holott egy kanyi vasat sem adtam a közösbe. Tessék kölyök! Már indulhatsz is! Mutatok neked néhány haldokló kicsit, gyere és mondd meg nekik! Kell a pénz az ostoba játékaitokra, haljanak meg!

Egyébként a dolog nagyon egyszerű: alapítsatok egy egyesületet, 2 év múlva gyűjthettek egyszázalékos felajánlást, gyűjtsetek, ez megmutatná, hogy hányan támogatnák a kezdeményezést, ne pedig rá akarjátok kényszeríteni az akaratotokat az emberekre, akiknek le merem fogadni, 99,99 %-a feleslegesnek, és kevésbé fontosnak tartja a kéréseteket.

 

anon

#22

2014-10-09 07:40

Nem tudom, hogy honnan von le olyan messzemenő következtetéseket, hogy ezen a fórumon mindenki gyerek aki kiáll a gördeszka parkért, de ez eléggé mellé ment. Ugyanis 25 éves vagyok és egy ideje dolgozok, ergo én is a drága adófizetők táborába tartozok. És most ne kezdjünk el politizálni, de a pénz az sajnos nem arra folyik el amire kéne, hanem poltitkusok zsebeiben landol, ezért nincs pénz az ön által említett közösségi szolgáltatásokra, és gördeszka pályára. Mindazon által javaslom, hogy kicsit mélyebben merüljön el a témában mielőtt ilyenekkel kezd el érvelni.

Képzeje el, már 6 műtéten vagyok túl (én nem, nem a gördeszkázás miatt) és eddig még egyetlen egy műtétem sem maradt el, bár vitathatatlan, hogy az egészségügy nincs a legjobb helyzetben. Gondolom a "városokban nincs busz" alatt Esztergomra gondol, ahol szintén nem az adófizetők pénze hiányzik, hanem a politikai versengés eredménye a kialakult helyzet. És képzelje el az egyetemeken is tartanak "szénszünetet", mert annyi pénzt von el az állam. Valamint abba is belegondolhatna, hogy külföldön sincs "kolbászból a kerítés", mégis vannak gördeszkapályák már rögtön a határ mellett Szlovákiában is.

Ha már ilyen kiválóan von le következtetéseket, árulja el édesanyám, maga szerint mennyit kellett az államnak, vagy a kedves adófizetőknek a gördeszkázásomra költenie? Képzelje el egy pennit sem! Mivel nem épült sehol pálya, és képzelje voltak kissebb sérüléseim, de egyik sem olyan, ami miatt orvoshoz kellett volna mennem, egyszóval az érvelése már most félresiklott. A tiszteletet pedig ki kell érdemelni, márpedig ezzel a folyamatos mindenféle alapot nélkülöző kisgyerekezéssel pont az ellenkező hatást éri el. Legalább 200 évesnek kéne lennie ahhoz, hogy jogosan így szólíthasson, de tiszteletet még akkor sem kapna, mert az nem kötelezően jár főleg nem a maga fajtájának.

Sajnálom, hogy az unokája haldoklik, de ha a dolognak csak a pénzügyi oldalát nézzük, ahogy ön is teszi nagy valószínűséggel jóval több pénz ment el az unokája kezelésére, mint az egész tatabányai gördeszkás, BMX-es közösségre együttvéve, márpedig mi nem kezdtünk el rinyálni a gyógykezelésénél, hogy neki miért jár ez meg az, ahogy most ön teszi a mi petíciónknál.

Mellesleg a pénzt nem az önök sebéből húznánk ki, hanem az állam bácsitól kérnénk ráfordítást. Az akarat ráerőszakolásról meg annyit, hogy kurvára nem érdekel mit akar, a petíciót nem önhöz hanem az önkormányzathoz vinné el az aki indította, egyszóval, ha a tényleges gyakorlati oldalát nézzük a dolgoknak, nem sok beleszólása lenne akkor sem, ha összegyűlt volna elég szavazat.

Én csak annyit kérek öntől, hogy nyissa ki kicsit a szemét, vegye ki a műfogsorát és mossa ki ön is a száját és akkor talán egy nap majd észreveszi, hogy a világ nem csak ön körül forog, hanem vannak más eberek is a világon. (akiket talán nem csak a koruk miatt lehet tisztelni) A szüleimet pedig meg se próbálja a szájára venni még egyszer, mert százszor jobb emberek, mint maga vagy az egész elbaszott rokonsága együttvéve, és annyit tettek le a társadalom asztalára, amennyit te elképzelni sem tudsz, és itt nem csak a pénzre gondolok, hanem egyéb értékekre is amit te nyilvánvalóan nem tudsz felfogni a csöppnyi agyaddal. Faszfej.

anon

#23

2014-10-09 08:37

Ja és egyébként a dolog nagyon egyszerű, kezdjen adománygyűjtésbe, vagy alapítson egyesületet és majd meglátjuk az emberek hány százaléka tartja fontosnak az unokáját. Addig pedig ne itt okoskodjon.


Vendég

#24

2014-10-09 10:15

Jó lenne, ha az oldal tulajdonosa valamit tenne végre azért, hogy ne váljon éretlen kamaszok játszóterévé!


Vendég

#25 Re:

2014-10-09 10:19

#22: anon -  

 Még egy ilyen szánalmas pondrót nem láttam! 

Egy kisgyerek betegsége hátrébb való, hogy szórakozz! 

Nem épült sehol pálya? Na és?! Ennél fontosabb, az egész társadalom érdekeit szolgáló létesítmények sem épültek még meg, amik ezerszer előbbre valók, mint egy 25 éves szórakozása. Egyébként is 25 évesen (bár kétlem, hogy annyi lenne, mert a stílus nem ezt mutatja) már fel kéne fognia, ha értelmi képességei teljes birtokában van, hogy mi a fontossági sorrend!