Új Skate park Tatabányán!

Quoted post

adófizető

#11 Re: Re: Re: Re:

2014-09-25 11:59

#9: MESZNER OLIVÉR, Akinek a szülei szintén fizetnek adót. - Re: Re: Re:  

 Sejtettem, hogy egy gyerekről van szó! 

Követelőzni azt tudtok, holott még semmit sem tettetek le az asztalra.

Miért nem a szüleid kérik?

Talán mert pontosan tisztában vannak vele, hogy az ország szempontjából mennyire huszadrangú a kérésetek. 

Gyertek vissza pár év múlva, ha már fele fizetésetek adóba és járulékba megy, eközben hónapokat, éveket kell várni egy orvosi vizsgálatra, vagy műtétre, aztán utána lehet követelőzni.

Biztos vagyok benne, hogy akkor már számotokra is a valóban fontos dolgok lesznek fontosak.

Válaszok

Meszner Olivér

#12 Re: Re: Re: Re: Re:

2014-09-25 14:33:41

#11: adófizető - Re: Re: Re: Re:  

 Komolyan mondom, mint ha nem lett volna gyerekkora egyes embereknek. Egyáltalán nem követelőzünk, Tatabánya már évek óta megígérte hogy lesz egy normális gördeszkapályánk, csak valahogy mindíg 'elfelejtették'. Bár mondjuk legyen akkor igazatok, megyek a tatabányai főtérre extrémsportolni, jól szét cseszem a padokat és a korlátokat, véletlen beleszállok pár kirakatba vagy hasonlók. De tudok egy még jobbat! Elköltöm a pénzemet kábítószerekre, vagy más teljesen értelmetlen dolgokra, és akkor majd fogják a szüleim a fejüket hogy miért lettem ilyen. Ahelyett hogy támogatnák az embereket csak még mélyebbre süllyesztik őket. Vegyük egy lapra ezt az atlétikával, vagy talán tatabányán ne legyen futópálya sem, vagy akármilyen sportpálya, mert vannak nála fontosabb dolgok? Érdemes ezen elgondolkodni.

Egyetlen egy ilyen extrémsport pályáról beszélünk, hát nem igaz már.

Még mindíg mondom: ha valami nemtetszik, meglehet keresni, és ugyan így megmondom a véleményemet személyesen akár.