A választói összefogást támogató nyilatkozat

Quoted post

Péter

#1304 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:55

#1300: Gyula - Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Jó, ha te nem tudsz rájuk válaszolni, akkor próbáljon rá válaszolni olyan Bajnai-támogató, aki tud vagy legalábbis azt gondolja, hogy tud. Probáljon meggyőzni engem, hogy ugyan miért is kellene nekem erre az "Együtt 2014"-re szavaznom majd.  Azt a dumát eleve hagyjuk, hogy  ilyen meg olyan köztársaság, fasiszták és demokraták és ehhez hasonlók, mert ez őszintén szólva kurvára unalmas és baromira nem érdekel. A kérdéseimre szeretnék választ, nem orbaniádákat hallgatni.

Válaszok

dedo

#1310 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:15:36

#1304: Péter - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Miért kellene valakit is meggyözni? Ha eleve szimpatikus az Együtt 2014, akkor el lehet majd olvasni azt amit terveznek. Ha tetszik jó, ha nem akkor másik pártra vagy szervezetre is lehet szavazni. ami az Ön  ízlésének jobban megfelel. De ahogy olvasom és hallom az Együtt 2014 nem fog felelötlenül ígérgetni.

Komplikato

#1314 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:48:55

#1304: Péter - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Most ez komoly, hogy nézzünk jósgömbbe és előre mondjuk meg a kb. 5-6 hónap múlva elkészülő E2014 program részleteit???

Szolidaritás

#1327 Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:43:34

#1304: Péter - Re:  Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Péterem, nem haragszol, ezt a néhány kérdést, légy szíves és Bajnai Gordonnak tedd fel, mint miniszterelnök aspiránsnak.

Lehet, hogy Ő megakar téged győzni, de én nem, mert szerintem az mindenkinek a saját dolga.

Az általad említett "dumát" , hogy "köztársaság, fasiszták és demokraták", én nem hagynám figyelmen kívül, hiszen nemcsak gazdaságpolitika létezik a világon. Ráadásul, ez még annyiban kapcsolódik is hozzá, hogy nem mindegy, hogy fejvesztve menekülnek, avagy kedvvel jönnek hozzánk a befektetők.

Egyébként én visszaadnám a költségvetésnek a kivett évi 510 milliárd Ft személyi jövedelemadót, valamint bevezetném a progresszív ingatlanadót.

Kitermeltük a gazdag réteget, és, ha az igaz, hogy a gazdagoknak kötelessége a szegényekről való gondoskodás, akkor itt az idő, tegyék meg!!!

Egy dolog bizonyos, hisz azt a bőrünkön érezzük, hogy sokkal rosszabbul élünk, mint néhány évvel ezelőtt. Engem ez már magában meggyőzött arról, hogy rossz irányba mennek az ország dolgai, ezért ezen változtatni kell.

Úgy legyen: Együtt 2014!!!