A választói összefogást támogató nyilatkozat

dedo

#1326

2012-11-15 22:36

Nem vagyok agitátor, aki vehemensen meg akar valakit valamiröl gyözni, Különb-különb dolgokat olvasni, nézni és hallgatni kell. Mindenki magának keresheti meg a neki megfelelö politikai irányt. Vége.

Szolidaritás

#1327 Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:43

#1304: Péter - Re:  Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Péterem, nem haragszol, ezt a néhány kérdést, légy szíves és Bajnai Gordonnak tedd fel, mint miniszterelnök aspiránsnak.

Lehet, hogy Ő megakar téged győzni, de én nem, mert szerintem az mindenkinek a saját dolga.

Az általad említett "dumát" , hogy "köztársaság, fasiszták és demokraták", én nem hagynám figyelmen kívül, hiszen nemcsak gazdaságpolitika létezik a világon. Ráadásul, ez még annyiban kapcsolódik is hozzá, hogy nem mindegy, hogy fejvesztve menekülnek, avagy kedvvel jönnek hozzánk a befektetők.

Egyébként én visszaadnám a költségvetésnek a kivett évi 510 milliárd Ft személyi jövedelemadót, valamint bevezetném a progresszív ingatlanadót.

Kitermeltük a gazdag réteget, és, ha az igaz, hogy a gazdagoknak kötelessége a szegényekről való gondoskodás, akkor itt az idő, tegyék meg!!!

Egy dolog bizonyos, hisz azt a bőrünkön érezzük, hogy sokkal rosszabbul élünk, mint néhány évvel ezelőtt. Engem ez már magában meggyőzött arról, hogy rossz irányba mennek az ország dolgai, ezért ezen változtatni kell.

Úgy legyen: Együtt 2014!!!

 

 

 

 


Vendég

#1330 Ki is a Bajnai valójában? A válasz itt érkezik!

2012-11-15 22:58


Vendég

#1331 Itt is csak a mocsok hazaárulókat lehet látni...

2012-11-15 23:00


Vendég

#1332 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:04

#1312: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz  

 A NET-en fellelhető rágalmazások, ami nem ugyanaz. A technika és a gonosz ember csodákra képes, de ezt neked magyarázom?


Vendég

#1333 Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:06

#1316: - Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz  

 elgurult a        páleszesüveged, de                         minimum a stampód. 

  Agyilag köcsög ganajtúró senki.


Vendég

#1334

2012-11-15 23:06

A köztörvényes bűnözés az bizony tény és nem rágalom... mocskos hazaárulók mind mind mind...
Komplikato

#1335 Re: Ki is a Bajnai valójában? A válasz itt érkezik!

2012-11-15 23:07

#1330: - Ki is a Bajnai valójában? A válasz itt érkezik!

És akkor most ugyan ott vagyunk, valaki elsorol egy csomó állítást, aminek egy része igaz, egy része csúsztatás, egy része meg kamu, de a néző úgy is mindent be vesz és nem néz utána. Már az eleje vicces a vérfagyasztó zenei aláfestéssel előadott "kapcsolati rendszerrel", mert ennél kb. 5 perc alatt súlyosabbat össze lehet szedni a Fidesz támogató, pénztárosai, oligarcái és persze képviselői között, élükön a vezérrel. Már pár nullával nagyobb ügyeket is. Arról a Pesty úr sem fog riportot csinálni, fogadunk?

Péter

#1336 Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:08

#1327: Szolidaritás - Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz Egyébként én visszaadnám a költségvetésnek a kivett évi 510 milliárd Ft személyi jövedelemadót

Már hallottam ez a számot, csak éppen nem vagyok róla meggyőződve, hogy igaz is.  Sőt arról sem vagyok meggyőződve, hogy az alkalmazottakat és a középosztályt kell szívatni. Én örülök ennek az új adórendszernek, jól jártam vele. Legálisan (tehát nem zsebbe!) keresek  több, mint havi (bruttó) félmilliót forintot programozóként (egy magáncégnél, tehát  nem állam bácsi tart el bennünket).   És ez nem egy valami elképesztő pénz ebben a szakmában.  Talán inkább a tőkejövedelmeket kéne adóztatni.... Ja, hogy Bajnai is milliárdos?  Szolidarítson ő a milliárdjaiból.


Vendég

#1337 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:09

#1321: Péter - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz  

 Figyelj jobban oda. Egyébként meg most alakulnak, nem kell mindent 5 perc alatt elvárni. Fél év múlva reklamáljál.

Gyula
Vendég

#1338 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:10

#1323: Péter - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz  

 Kezd úgy tűnni a dolog, hogy csak provokálod a fórumozókat, köztük engem is.

zozo

#1339 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

2012-11-15 23:11

#1288: Maugli - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

Talán nem minden jobbikos ilyen, de ez a balfék még a nevét sem meri vállalni, mert gyáva féreg.


Vendég

#1341 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:18

#1336: Péter - Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz  

 Te nagyonokos! Nem vetted észre, hogy A Bajnai 1 Ft/hónap tiszteletdíjért dolgozott, mikor az országot a helyes úton elindította? Megjegyzem, Gyurcsány sem vett fel egy fillér fizetést sem miniszterelnöksége alatt, hanem a gyermekélelmezésbe forgatta be, de ezt a gyűlölői rendre szívesen elhallgatják. A mai fidesznyikek ezt mikor teszik meg? Inkább kiviszik, kinti számlán tartják a tisztességtelenül megszerzett pénzüket.


Vendég

#1342 És itt is a csaló Bajnai...

2012-11-15 23:20

L.

#1343 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

2012-11-15 23:21

#1339: zozo - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz... 

 Ez a balfék egy éve böfög ezen a fórumon, eleinte mindenféle visszataszító nicknévvel, egy ideje meg csak pálinkagőzös anonimitással.

Jó éjt fekszem, kiszállok.

Komplikato

#1344 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:21

#1336: Péter - Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Nyilván meghat olyan embert aki 60-70.000-ből "él meg", de aki minimálbér "növelés" és "adócsökkentés" elött még olyan 10-20.000-rel többet kereset. Vagy azt a négy millió embert aki a létminimum alatt tengődik. Más levezetések alapján a luk valójában sokkal több, 700 milliárd fölötti csak az összes szenvedéssel sikerült ennyire csökkenteni.

A milliárdosok adóztatása meg népszerű lenne a Békemenetet "nem támogató" erők között, vagy a kormánypártot támogató "nem oligarchák" között. Én támogatnám. :)

Ha meg már tisztességes fizetésről esett szó, aki ért valamihez az nagyságrendel nagyobb fizetést kaphat cégeknél, mint ha elmegy egy bármilyen kormánynak dolgozni miniszterként akár. És akkor felmerül az emberben a sanda gyanú, hogy akik ott ennyiért maradnak vagy nem értenek hozzá, vagy "pottyan" más is mint a fizetés.

Péter

#1345 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:22

#1338: Gyula - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Ha ez neked/nektek provokáció, akkor bocs,  hagyjuk is a témát.  Hadd szóljanak az üres szólamok, sziasztok!


Vendég

#1346 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:22


Vendég

#1347 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:22

Péter

#1348 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 23:23

#1341: - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz A Bajnai 1 Ft/hónap tiszteletdíjért dolgozott ... Gyurcsány sem vett fel egy fillér fizetést sem miniszterelnöksége alat

A demagógia iskolapéldájaként.


Vendég

#1349 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

2012-11-15 23:24

#1343: L. - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Velünk biztosan elszállsz...

KISZállsz? Kár,hogy nem egy felhőkarcolóban laksz.

Komplikato

#1350 Erre csak annyit mondok,OFFSHORE!!!!

2012-11-15 23:26

#1346: - Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

"Erre csak annyit mondok,OFFSHORE!!!!"

Én meg arra csak annyit: CBA, CSIM, Csányi, Demján, Hertz, Pick, Szegedi paprika. Svájc, Szingapúr :)