A választói összefogást támogató nyilatkozat


Vendég

#1302 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:52


Vendég

#1303 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:54

#1302: - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Anyukád és mivel a kölyke vagy,te is.

Péter

#1304 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:55

#1300: Gyula - Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Jó, ha te nem tudsz rájuk válaszolni, akkor próbáljon rá válaszolni olyan Bajnai-támogató, aki tud vagy legalábbis azt gondolja, hogy tud. Probáljon meggyőzni engem, hogy ugyan miért is kellene nekem erre az "Együtt 2014"-re szavaznom majd.  Azt a dumát eleve hagyjuk, hogy  ilyen meg olyan köztársaság, fasiszták és demokraták és ehhez hasonlók, mert ez őszintén szólva kurvára unalmas és baromira nem érdekel. A kérdéseimre szeretnék választ, nem orbaniádákat hallgatni.

Péter

#1305 Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:56

#1301: - Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Bocs, de nem fogok mindenféle videókat nézegetni. Van válaszod legalább valamelyik kérdésemre?


Vendég

#1306 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 20:58

#1305: Péter - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Ne bomolj,tudjuk mindketten ki vagy,sumák!

dedo

#1307 Re: Néhány kérdés Bajnaiék támogatóihoz

2012-11-15 21:01

#1291: Péter - Néhány kérdés Bajnaiék támogatóihoz

nem vagyok Együtt 2014 aktivista de a rövid válaszok szerintem:

1. és 2.: a kérdések komolytalanok

3. , 4. és 5. kérdés: többkulcsos személyi jövedelemadóval

6. ez nehéz, de valószínüleg munkahelyteremtéssel

7. már több településen van helyi ingatlanadó, a mértéke változó

Egyébként talán valamelyik meghírdetésre kerülö E2014 fórumon kompetens személyektöl is meg lehet kérdezni.

 

dedo

#1310 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:15

#1304: Péter - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Miért kellene valakit is meggyözni? Ha eleve szimpatikus az Együtt 2014, akkor el lehet majd olvasni azt amit terveznek. Ha tetszik jó, ha nem akkor másik pártra vagy szervezetre is lehet szavazni. ami az Ön  ízlésének jobban megfelel. De ahogy olvasom és hallom az Együtt 2014 nem fog felelötlenül ígérgetni.


Vendég

#1311 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:29

 

Remélem, egyszer börtönbe kerül mindenki, aki alaptalanul rágalmaz, előtte gyanúsításokat tákol és tényként hozza nyilvánosságra.


Vendég

#1312 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:46

#1311: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Miről beszélsz,sült bolond. A neten fellelhető anyagok lettek belinkelve,amit bárki megtalálhat aki használja aGoogle keresőt. Ameddig nem hoztok ennek a tiltására is egy törvényt,(persze a demo(csok)rácia szellemében) addig nem büntethető. NAGY DEMOKRATÁK.... - Nevetségesek vagytok!

Szolidaritás

#1313 Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:46

#1306: - Re:  Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Te ne bomolj! Ha tudod, hogy kivagyok, miért nem hagysz már békén?!

Komplikato

#1314 Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:48

#1304: Péter - Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Most ez komoly, hogy nézzünk jósgömbbe és előre mondjuk meg a kb. 5-6 hónap múlva elkészülő E2014 program részleteit???

Komplikato

#1315 Re: 7. már több településen van helyi ingatlanadó, a mértéke változó

2012-11-15 21:50

#1307: dedo - Re: Néhány kérdés Bajnaiék támogatóihoz

Hááát felénk speciel 1991 óta. Ezért sem értettem a vitát, hogy ki kit vádol ingatlanadó bevezetésével ha már 21 éve van?

Viszont szelektíven elfelejtik a Rogán féle javaslatot, ami szerencsére még saját pártján belül is kivágta a biztosítékot, ami annak maximum mértékét emelte volna egy nagyságrenddel.


Vendég

#1316 Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:53

#1313: Szolidaritás - Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Mert soknevű,aljas,alattomos,sunyi,gusztustalan,pofátlan és mégis nagypofájú,hazug,rosszindulatú,gerinctelen,büdöskomcsi féreg vagy és csíped a szemem! Kielégítő választ kaptál? A többi jelződet nem írtam le,mert nem érsz annyit sem,hogy az újjaimat fárasszam miattad.

Komplikato

#1317 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 21:55

#1312: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

"A neten fellelhető anyagok lettek belinkelve,amit bárki megtalálhat aki használja aGoogle keresőt."

Ez egy érv? Az internet tele van hülyeségekkel, meg tévinformációkkal, újabban már a Wikipédiát is bárki átszerkesztheti, stb.

Nekem olyan dokumentumot tud linkelni, amit valós bizonyítékkal szolgál, valós tények leírásával mert olyat amit pénzért gyártottak, pláne többszörösen cáfoltak, nem tudok komolyan venni. A Hajdú Bét "bizonyítékok" eddig mind az MTVA/HírTV/Pesty kartárs által gyártott elemekre mutatott. Ott meg elhangzik egy jó pár állítás amiről bizonyítva van, hogy történetesen kamu. Illetve kifelejtenek egy csomó apróságot, mint az OTP-s bevásárlást vagy az előző tulaj ténykedéseit.

Nem vagyok reménytelen TÉNYEKKEL meggyőzhető lennék, de olyat még nem linkelt senki.


Vendég

#1318 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:07

#1317: Komplikato - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

A dokumentumfilmben mindenki hazudott... Önként mentek csődbe a libatenyésztők... Ráadásul rákenték aljas módon egy ártatlan emberre az egészet... Offshore cégek sem léteztek soha,mióta világ a világ...Te ezekre az állításokra vagy kíváncsi. Olvasgasd ammeddig le nem csukódnak a szemeid.

Péter

#1319 Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiék támogatóihoz

2012-11-15 22:11

#1307: dedo - Re: Néhány kérdés Bajnaiék támogatóihoz

Hogy érted azt, hogy az 1. és 2. kérdések "komolytalanok"? Az "Együtt 2014" másik két alapító tagjának ezekkel indult a politikai pályafutása!

3, 4, 5: Na, nehogy már a "többkulcsos személyi jövedelemadó" legyen a válaszod ezekre. Ezt nem gondolhatod komolyan.

6. Ez így benne van abban a dokumentumban Bajnai weboldalán.

7.  Tehát az "Együtt 2014" meghirdeti az országos hatókörű ingatlanadót?

 

Péter

#1320 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:15

#1314: Komplikato - Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Az most komoly, hogy 5-6 hónapot kelljen várni a válaszra ezekre a kérdésekre?  Jó, tehát addig annyi a program, hogy legyen Bajnai a miniszterelnök Orbán helyett? Bocs, de nem látom, hogy nekem ez mennyivel lenne jobb és engem ez érdekel.

Péter

#1321 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:24

#1310: dedo - Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Nekem nem "eleve szimpatikus az Együtt 2014".   Miért kellene  vajon "eleve" szimpatikusnak lenniük?

Nem fog felelőtlenül ígérgetni?  Ez pontosan mit jelent?  Jó, azt ígéri, hogy leváltja Orbánt. De ezen kívül még mit ígér az olyan mondatokon kívül, hogy "egy nemzedéken belül fel kell zárkóztatni a cigányságot"?

Komplikato

#1322 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:26

#1320: Péter - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

"Jó, tehát addig annyi a program, hogy legyen Bajnai a miniszterelnök Orbán helyett?"

És ezt így honnan? A Bajnai nevű jóember mondta az E2014 bejelentésén, hogy ő nem gondolja, hogy neki M.E.-nek kéne lennie. Te miből szűrted le, hogy ez a "program"? Egy normális valamire való program kidolgozására sok a 6 hónap? A jelen kormánynak volt rá 8+2 éve és még mindíg nincs nekik! Pedig állítólag ők "felkészültek".

Péter

#1323 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:27

#1322: Komplikato - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Én a kérdéseimre szeretnék konkrét választ, mert a vásári dumából már nagyon elegem van.

zozo

#1324

2012-11-15 22:32

Akárhányan írjuk is alá ezt a petíciót, a döntéshozókat biztosan nem fogja zavarni, és a közmédiát sem.
Más média meg már alig létezik.
Hiába mondják sokan, hogy itt még demokrácia (áldemokrácia) van.
Amelyik országban a média mellett már az internetet is ellenőrzik, korlátozzák, ott egyértelműen diktatúra van, ha egyelőre még nem véres, akkor is. Félő, hogy előbb-utóbb vér is lesz.
Örömmel láttam az aláírók között több ismerős nevet is. Olyanokét, akiket eddig is becsültem, és olyanokét, akiket mostantól fogok nagyra tartani.
Ahol ennyi demokrata él, ott a demokráciának is helye van!
És lesz is!
Komplikato

#1325 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:32

#1318: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

"A dokumentumfilmben mindenki hazudott..."

Mindenki konkrétan nem, de attól nem lesz tény valami, hogy a valós tényhez a "riporter" hozzáfűzi vagy egy megmondóember elmondja külön. Az öreg bajuszosra gondolok meg a "harminc ember halálára". De mivel semmilyen módon sem vagyok érdekelt a témában nem fektetek bele energiát az Ön győzködésére. Csak ne csodálkozzon ha "vallási" alapon hisz dolgokban és egyszer szembe találkozik a rút valósággal.

 

Szép estét.