A választói összefogást támogató nyilatkozat

Szolidaritás

/ #1327 Re: Re: Néhány kérdés Bajnaiékhoz

2012-11-15 22:43

#1304: Péter - Re:  Néhány kérdés Bajnaiékhoz

Péterem, nem haragszol, ezt a néhány kérdést, légy szíves és Bajnai Gordonnak tedd fel, mint miniszterelnök aspiránsnak.

Lehet, hogy Ő megakar téged győzni, de én nem, mert szerintem az mindenkinek a saját dolga.

Az általad említett "dumát" , hogy "köztársaság, fasiszták és demokraták", én nem hagynám figyelmen kívül, hiszen nemcsak gazdaságpolitika létezik a világon. Ráadásul, ez még annyiban kapcsolódik is hozzá, hogy nem mindegy, hogy fejvesztve menekülnek, avagy kedvvel jönnek hozzánk a befektetők.

Egyébként én visszaadnám a költségvetésnek a kivett évi 510 milliárd Ft személyi jövedelemadót, valamint bevezetném a progresszív ingatlanadót.

Kitermeltük a gazdag réteget, és, ha az igaz, hogy a gazdagoknak kötelessége a szegényekről való gondoskodás, akkor itt az idő, tegyék meg!!!

Egy dolog bizonyos, hisz azt a bőrünkön érezzük, hogy sokkal rosszabbul élünk, mint néhány évvel ezelőtt. Engem ez már magában meggyőzött arról, hogy rossz irányba mennek az ország dolgai, ezért ezen változtatni kell.

Úgy legyen: Együtt 2014!!!