Háziállatok ivartalanítása államilag támogatottan

Quoted post


Anonymous

#8 Re:

2013-11-09 18:12

#6: -

Valóban nagyon fontos lenne, ezért is vágtam bele a kezdeményezésbe. Ugyan Magyarország nem volt annyira elharapózott, mint a Balkán, de a kötelező chipeltetés megtette a hatását (sajnos). Szerintem ez volt a kezdő löket ahhoz, hogy utcára kerüljön sok olyan állat, aki eddig családban élt, ha élt egyáltalán...Sokan nem chipeltetnek a mai napig sem, mert kajára, számlákra sincsen pénz. Akkor az ivertalanításról ne is beszéljünk!

És persze ott vannak a tenyésztők...hát az vessen rám követ, aki nem bűnös, de ezek az emberek mind halálosztók! Kivétel nélkül. Tele vannak a Menhelyek fajtatiszta kutyákkal. Nem egy állatmentő szolgálat működik fajtamentőként az országban. Itt valamit lépni kell, mert ennek az értelmetlen és kontrollálhatatlan szaporulatnak nagyon csúnya vége lesz. Köszönöm Mindenkinek az aláírást és a terjesztést.

 

Üdv:

 

Farkas Barbara

Válaszok

Ani

#22 Re: Re:

2013-11-11 09:26:43

#8: - Re:

MÉLYSÉGESEN EGYETÉRTEK A KEZDEMÉNYEZÉSSEL. ÖRÜLÖK, HOGY VÉGRE VALAKI FELVÁLLALTA.

bebe

#36

2013-11-11 18:42:43

#8: - Re:

Én nem támogatom.

Zsuzsa

#69 Kérdés

2013-11-15 13:42:31

#8: - Re:

Kedves Barbara,

Kérlek adj nekünk felvilágosítást arról, hogy

1) hány aláírást kell gyűjtened?

2) hova fogod beadni a peticiót?

 

Köszönöm, Zsuzsa


Vendég

#85 Re: Re:

2013-11-20 15:07:43

#8: - Re:

Kedves Barbara! Mért a tenyésztőt? - kihangsújozom, - tenyésztőt teszed felelőssé? Szerintem, aki megveszi, és nem gondozza, azt kellene korholnod! Mégegyszer, nem a szaporításról beszélek!


Vendég

#132 Re: Re:

2015-08-25 08:44:30

#8: - Re:  

 Kedves Barbara, szerintem a szaporítókra gondolsz. Egy rendes, bejegyzett, számlát adó tenyésztő annyi pénzt rak egy pároztatásba, hogy esze ágában sincs kidobni a kölyköket. A tenyésztőtől vett kölyök nem 5000 Ft. Mindemellett sosem vennék kutyát, és azokra sem nézek jó szemmel, akik tenyésztőtől vesznek, amikor állatvédőként kidobott kölykök százait látom egy éven belül. A szaporítókat pedig börtönnel büntetném!

Vicuska

#136 Re: Re:

2015-08-25 10:23:10

#8: - Re:  

 Had kérdezzem már meg hogy egy tenyésztőnek ehhez mi köze???? 

A szaporító az más tészta igen azoknak van köze.. de a tenyésztőknek nincsen...

Kiosztanám én a Te halálod... na ehhez mit szólsz??

Gondokodj mielőtt írsz valamit!!! 

eleget adózom így is

#239 Re: Re:

2015-08-27 08:54:29

#8: - Re:  

 A chipezést is arra találták ki, hogy akkor majd kevesebb lesz a kóbor..., na, aztán most mégse.  Aki nemtörődöm, annak minden hiába, aki meg felelős, az annyit vállaljon, amennyit el tud tartani! Gyerekből is, kutyából is, mindenből. Ne a támogatásra ácsingózzon, oldja meg, ha állatot tart, legyen kennele, kerítése megfelelő, vagy tegyen félre ivartalanításra! Nem, nem vagyok szociálisan érzéketlen, kevés pénzből, sok gyerekkel, sok kutyával élek. Kiszámolom, mi fér bele, és beosztom, amim van. Nem a másét, az enyémet!