Fogjunk össze a felelősen tartott állataink érdekében!
Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével
Ez a(z) Fogjunk össze a felelősen tartott állataink érdekében! petíció automatikusan generált fórumtémája
|
Vendég |
#12015-06-03 21:59Azért, hogy jobban odafigyeljenek a házi kedvencek jogaira is. Még mindig sok a felelőtlen allattarto. Nem elég szigoru az allatvedo törvény. Több kedvezményes ivartalanitasra lenne szukseg, hogy ne legyen ilyen sok kobor állat és ennyi zsakban kidobott kiskuty a városban. Az allatvedők sem állnak mindig a helyzet magaslatan. Nehéz bejelenti a talált allatot. |
|
| |
|
Vendég |
#22015-06-04 02:40Ne korlátozzák a jogainkat! Az állatok is meg érdemlik a szerető családot. |
|
| |
|
Vendég |
#32015-06-04 11:10Nekem is vannak kutyáim, és biztosan kimerem jelenteni, hogy nagyon boldog ,jól ellátott kutyák, akik jól érzik magukat nálam. |
|
| |
|
Brünhilda |
#4 Re:2015-06-04 12:06Ha az ivartalanításról szóló javaslatod meghallgatásra találna, megoldódna a problémák nagy része és az állatvédők energiái is felszabadulnának. |
|
| |
|
Vendég |
#52015-06-04 15:04A helyi jogszabály nem lehet ellentétes a magasabb rendű jogszabályokkal. |
|
| |
|
Vendég |
#62015-06-04 17:47Ne azoknak az embereknek az életét keserítsék meg, akik szeretetben, tisztességgel tartanak több állatot! Ezeket a nagy energiákat inkább arra fordítsák, hogy szervezzenek figyelő szolgálatot, akik észreveszik a borzalmas körülmények között tartott állatokat, felderítik a szörnyeteg tenyésztőket. És nem utolsó sorban próbáljon meg minden hivatalos fórum, intézmény oda hatni, hogy végre valódi büntetést kapjanak az állatkínzók!! Végezetül, minden önkormányzat a befolyt adókból támogathatná a településén található állatmenhelyek tevékenységét, hiszen sokszor igen mostoha körülmények között végzik áldásos munkájukat! |
|
| |
|
Vendég |
#72015-06-04 18:05Nem vagyok kutya tartó,de lehet azért mert szerintem nem panelba való 1 háziállat se.Ja és miért nincs szigorúbb ellenőrzés arra hogy szájkosár használat,ürülék összeszedés stb. |
|
| |
|
Vendég |
#82015-06-05 14:21Mert szeretem és védem a négylábuakat |
|
| |
|
Vendég |
#92015-06-05 14:33Mert nem szeretem,ha megszabják,hogy hány állatot tarthatok,ha megfelelően ellátom őket,ha megfelelő körülményeket teremtek neki. Eléggé nagy vagyok már a döntéseimhez,és tudom,mikor mit bírok el és tudok vállalni. Nézzenek jobban utána azoknak a szerencsétlen állatoknak,és felelőtlen,soha meg nem büntetett gazdájuknak,akiknek nem kötelező a chip,az oltás,akkinek soha nincs kutyájuk,de ha mennek valahova,akkor több kutya is követi őket.Őket nem bünteti soha sem rendelet,sem más,ők külöün világ! |
|
| |
|
Vendég |
#102015-06-13 07:48Szabályozni kell, de nem így...ez erős. |
|
| |
|
A változást sosem azok indítják el, akik csendben maradnak.
A petíció szerzője kiállt mellette és cselekedett. Ön is ugyanezt fogja tenni?
További petíciók, amik érdekelhetik
Ingyenes tárhelyet biztosítunk internetes petíciókhoz. Készítsen egy professzionális internetes petíciót a mi hathatós segítségünkkel! Petícióink minden nap szerepelnek a médiában, így egy petíció indításával könnyedén felkeltheti a közvélemény és a döntéshozók figyelmét.