Fogjunk össze a felelősen tartott állataink érdekében!


Vendég

#1

2015-06-03 21:59

Azért, hogy jobban odafigyeljenek a házi kedvencek jogaira is. Még mindig sok a felelőtlen allattarto. Nem elég szigoru az allatvedo törvény. Több kedvezményes ivartalanitasra lenne szukseg, hogy ne legyen ilyen sok kobor állat és ennyi zsakban kidobott kiskuty a városban. Az allatvedők sem állnak mindig a helyzet magaslatan. Nehéz bejelenti a talált allatot.

Vendég

#2

2015-06-04 02:40

Ne korlátozzák a jogainkat! Az állatok is meg érdemlik a szerető családot.

Vendég

#3

2015-06-04 11:10

Nekem is vannak kutyáim, és biztosan kimerem jelenteni, hogy nagyon boldog ,jól ellátott kutyák, akik jól érzik magukat nálam.
Brünhilda

#4 Re:

2015-06-04 12:06

#1: -  

 Ha az ivartalanításról szóló javaslatod meghallgatásra találna, megoldódna a problémák nagy része és az állatvédők energiái is felszabadulnának.


Vendég

#5

2015-06-04 15:04

A helyi jogszabály nem lehet ellentétes a magasabb rendű jogszabályokkal.

Vendég

#6

2015-06-04 17:47

Ne azoknak az embereknek az életét keserítsék meg, akik szeretetben, tisztességgel tartanak több állatot! Ezeket a nagy energiákat inkább arra fordítsák, hogy szervezzenek figyelő szolgálatot, akik észreveszik a borzalmas körülmények között tartott állatokat, felderítik a szörnyeteg tenyésztőket. És nem utolsó sorban próbáljon meg minden hivatalos fórum, intézmény oda hatni, hogy végre valódi büntetést kapjanak az állatkínzók!! Végezetül, minden önkormányzat a befolyt adókból támogathatná a településén található állatmenhelyek tevékenységét, hiszen sokszor igen mostoha körülmények között végzik áldásos munkájukat!

Vendég

#7

2015-06-04 18:05

Nem vagyok kutya tartó,de lehet azért mert szerintem nem panelba való 1 háziállat se.Ja és miért nincs szigorúbb ellenőrzés arra hogy szájkosár használat,ürülék összeszedés stb.


Vendég

#8

2015-06-05 14:21

Mert szeretem és védem a négylábuakat

Vendég

#9

2015-06-05 14:33

Mert nem szeretem,ha megszabják,hogy hány állatot tarthatok,ha megfelelően ellátom őket,ha megfelelő körülményeket teremtek neki.
Főleg mert nem szeretem,ha már ebbe is bele akarnak szólni!

Eléggé nagy vagyok már a döntéseimhez,és tudom,mikor mit bírok el és tudok vállalni.

Nézzenek jobban utána azoknak a szerencsétlen állatoknak,és felelőtlen,soha meg nem büntetett gazdájuknak,akiknek nem kötelező a chip,az oltás,akkinek soha nincs kutyájuk,de ha mennek valahova,akkor több kutya is követi őket.Őket nem bünteti soha sem rendelet,sem más,ők külöün világ!


Vendég

#10

2015-06-13 07:48

Szabályozni kell, de nem így...ez erős.