Küzdjünk együtt! Ne vegyék el a beteg gyermekek támogatásait!


Vendég

#1376

2014-02-22 23:27

Tőlem is elveszik .8-éve vagyunk betegek 3 féle sípé-inhalátor kórház.Most hogy időbe lépünk hogy ne legyen kórház,az a baj 3-szor kéne kórházba feküdni hogy maradjon a támogatás.És már egy anyuka belehalt ebben.Mert pánikba eset mit csináljon és a szíve feladta.
Én is nyugdíjas vagyok 15-éves unokámmal kinek a gyámja vagyok .Ki segít?Tegyenek valamit értünk.

Vendég

#1377

2014-02-26 07:02

Az én unokahùgom is asztmàs sajnos és nővérem nehezen talàl
munkàt mert nem eszerű egy asztmàs gyermek mellett.Sokba vannak a gyògy
szerek és az a pénz is kevés sokszor amit kap nem beszélve arròl ha még ezt is el akarjàk venni tőlük.Ezt nem lenne szabad megtenniük.

Vendég

#1378

2014-02-28 09:03

Nem szégyelík magukat, hogy rohadnának meg,Igaz ők már loptak annyit nekik jut az erkölcstelenségre. Júsón bele és ne kapjon még levegőt se, segítséget se! Talán már nem tudnak mit el lopni.Az ország szégyenei, TAKARODJATOK MÉG A FÖLD FEL SZÍNÉRŐL IS!

Vendég

#1379

2014-03-02 16:35

nekünk is van egy tartósan beteg kislányunk aki decemberben töltötte be a 6. élet évét és a szemével beteg van neki egy nagyfokú tompa-látása. Február 17. én én is mentem volna meghosszabbítani a papírját és arcrebbenés nélkül közölték velem a Mária utcai szemklinikán hogy nem jár,remélem eltudunk érni valamit én nagyon bízom benne Üdv szintén egy gyermekéér aggodó szülö

Vendég

#1380

2014-03-05 07:22

Nekem két asztmás gyermekem van az eggyiktől már elvették a másiktól most fogják.Gyógyszerek,sprék,vitaminok.Minimum fél évente kontroll amihez az utazási azért jó volt.Plussz gyógyszerek mert náluk egy sima nátha sem kis dolog,az otthoni körülmények kialakítása megtartása fertőtlenítés,és még sorolhatnám az a kb +10ezer amit elvettek valakinek nem soknak tűnik de valakinek nagyonis.reméljük eltudunk érni valamit főleg ha minnél többen öszefogunk.

Vendég

#1381

2014-03-05 07:38

Nekem van két testvérem akik asztmásak.Már az egyiküknek el vették.A másiknak el fogják venni.Remélem ha összefogunk akkor sikerül visszakapni.


Vendég

#1382

2014-03-05 07:55

Az én kisfiam is beteg, de mivel a beállított gyógyszerek mellett jók az eredményei megvontak minden plusz juttatást. Magyarország én így szeretlek!

Vendég

#1383

2014-03-05 16:32

Szeretném ha a petíció eljutna az illetékes szervekhez és meghallgatásra kerülne a kérés !

Vendég

#1384

2014-03-05 18:06

Én egy nagymama vagyok nem asztmás az unokám bár még csak 6 hónapos de nem tudhatjuk mit hoz a jövő.Ezért együtt érzek azokkal akiknek a gyermekük,unokájuk beteg.Remélem a kormány még egyszer átgondolja ezt a szándékát és a józan ész dönt.

Vendég

#1385

2014-03-06 09:39

Van a családomban sajnos két aszmás gyerek nem egyszerü az élet ,ezért segitek haez talán segitség!

Vendég

#1386

2014-03-07 01:19

Teljesen jogos a felháborodás

Vendég

#1387

2014-03-07 15:51

Ezzel szinte a levegőt veszik el tőlünk szó szerint!
t-m

#1388 Támogatások

2014-04-02 18:57

Eltelt egy év és nem történt semmi!
Szinte nulla az esélye, hogy visszaállítsák.

Vendég

#1389

2014-05-05 21:23

szerintem ez közügy!!
tercsike47

#1390 Re:

2014-05-07 09:46

#1: -

Sajna nem sokan vannak tisztába ezzel a betegséggel én azt kívánom nekik legyenek ők is ilyen betegek!


Vendég

#1391

2014-05-07 11:02

Bezzeg a kedves képviselők önmaguknak dupla fizetést, azaz + 500ezer Ft-ot terjesztenek elő, és meg is fogják szavazni, amennyiben még kormánytagok is! Nem elég az a sok pénz, amit adózatlanul összeharácsoltak, még azt is keveslik,amit eddig kaptak, pedig az sem volt kevés! A szegényektől, a betegektől, meg mindent elvesznek!!! Nyomorultak!!
james

#1392 solution

2014-05-12 05:05

Én DR SUNNY , üdvözlöm , hogy mindenki az én világom a spirituális templomba oldat akarok biztosítani Önöket, hogy amit oly valaha is kapcsolatba lépett velem jön át a hatáskörét őseim . Azt akarom, hogy tudd , hogy én vagyok itt, hogy segítsen Önnek bármilyen probléma lehet, szemben , már a területen segíti az embereket több mint 55years Most azt akarom , hogy tudd, hogy én segített megoldani több mint 7000 ember oly sok problémát a különböző országokban , és soha nem hívtál fel , hogy megköszönje a jó munkát , amit tettem értük. A jó munkát átterjedt oly sok országban , hogy miért , mert látták az én jó munkát , és ők segítettek terjedt az egész, hogy az egész világon. Azt akarom, hogy tudd, hogy abban a pillanatban lépjen kapcsolatba velem csak úgy minden problémát megoldani , mert tudom , hogy ha én kezdődik a varázslat munkát fogsz arról tanúskodnak, hogy az egész világ itt Küldje el címen keresztül . ( Drsunnydsolution1 @ gmail . com vagy drsunnydsolution1@gmail.com )

Ön áthaladó bármelyik ezek a problémák ,

Szüksége van a ex vissza NAGYON GYORSAN

DON azt szeretné, hogy szerető LOVE YOU AS SOHA mint korábban

Ön szenved egy hosszú idő BETEGSÉG

Te néző pénzügyi problémák

Ön keres egy jó munkát

DO szeretne lenni A ház tulajdonosa

KERES A FIRST CLASS GRADE

VAN akar kijönni először a vizsgák

ÖN egy csillag, és azt szeretné, hogy olyan népszerű az egész világon

SZERETNE , hogy gazdag

Szeretnéd, ha a BUSINESS mozogni

Van egy cég , BÁRMILYEN és azt szeretné bővíteni

Szeretnéd, ha a férj vagy a feleség , hogy tartsa meg YOUR WORLD

Te néző SEMMILYEN családi problémák

VAN nehezen teherbe esni a férjed

Ön tapasztalt vetélés BÁRMILYEN időt töltesz el

AKARSZ konkurálni szerencsejátékot

Te néző Hardship

Voltál már fenyegeti SOMEONE

DO Azt akarod, hogy sikeres bármilyen dolog, amit kezeteket

A fia vagy lánya furcsán viselkedik

Te néző WITCH CRAFT manipulációk

AKARSZ vetett erős szeretet varázslat A lány, vagy fiú barátja

VAN SZÜKSÉGE varázsereje hogy nem minden dolog, amit szeretnék

Ön még találni nehéz választani egy élettársa

Szeretnéd, ha a szülők számára, hogy büszke rád

Ön tapasztalt kudarc és csalódás minden dolog, amit csinál. ( ETC )

Vendég

#1393

2014-07-09 10:09

Ezt a lelketlen bagázst ilyesmi nem érdekli....
Lepereg róluk minden!

Vendég

#1394

2014-07-09 17:29

Inkább segíteni kellene a beteget családjában gondozó családokat!

Vendég

#1395

2014-07-09 18:11

Ehhez a gusztustalan döntéshez már nincs mit hozzá fűzni! Csak annyi, hogy ez a Fidesz kormány egy tömeg gyilkos!

Vendég

#1396

2014-07-09 22:26

stadionok helyett gyermek gyogyszer támogatást ne vedd el mert lehet hogy holnap a te családodba lessz asztmás gyerek

Vendég

#1397

2014-07-09 23:08

Az Orban eskuvon eltunt 2 telefonra volt 9 millio, a dolgozni nem akaro, ingyen elo kisebbsegre van tobb szaz millio... A beteg magyar gyerekre nincs semmi.. Szegyen! Az osszes politikus labara kovet kotni es mehetnek a Dunaba egymas utan!
Béla

#1398

2014-07-10 14:18

Igen ezt elveszik,mert egyre több ingyenélő,haszongyerekcsinálót kell eltartani,csak hogy meglegyen a létszám...

Vendég

#1399

2014-07-10 15:23

Hátha sikerülne, bár én ezektől már semmit nem várok. :-(

Vendég

#1400

2014-07-10 21:19

Sajnos tudom,hogy van ez!Az én fiam is ebben a betegségben szenved allergiával együtt!Most már felnőtt,odafigyelés mellett jelenleg tünetmentes!A gyógyszereket csak akkor veszi be,ha szükségesnek találja,azaz fullad.Vészhelyzetre kell,hogy legyen minden .