TILTAKOZUNK a DIGI TV-nek a szolgáltatásait rendszeresen szűkítő


Vendég

#1

2013-03-20 18:16

Feltétlenül fel kell jelenteni a Fogyasztóvédelmi Szövetségnél , s ha szükség van rá , bírósági úton kell elérni az elmarasztalást a fogyasztók megkárosítása , csalás bűntettében .

Vendég

#2

2013-03-21 10:05

A motani új csatornák amiket adtak,unalmasak,sokat ismételnek.Kit érdekel külföldi nyelvű adó! Ami ok lenne 300 Ft+adapter! Nem ez volt a szerződésben!

Vendég

#3

2013-03-21 17:57

És a fennálló törvény ellenére a reklámok talán még hangosabbak mint eddig.De ez nem elég még a másik csatornát is reklámozzák,hogy még több legyen a reklám idő.:((

Vendég

#4

2013-03-21 18:38

Követelem vissza az összes discovery adót! Gagyi műsorok nem érdekelnek.

Vendég

#5

2013-03-21 19:11

Én ott hagyom a digit, mert nem felel meg a műsorstruktúrájuk az én igényeimnek!
Nekem Discovery kell és nem valami pótlék!

Vendég

#6

2013-03-21 20:04

Én is már régóta elégedetlen vagyok velük. Sorban tűnnek el a kedvelt csatornák!

Vendég

#7 betti

2013-03-22 22:35

Én is szolgáltató váltásra készülök4!!

Vendég

#8

2013-03-23 16:35

Támogatom a petíciót, de borítékolom, hogy semmi foganatja nem lesz. Nem lesz bolond a hatalom, hogy utat nyisson az olyan segget nem nyaló fórumoknak, mint a Klubrádió vagy az ATV.

Vendég

#9

2013-03-23 17:17

Remélem el is érünk ezzel valamit!A Discóvery csatornák nagyon hiűnyoznak!

Vendég

#10

2013-03-23 21:13

Felháborító!!sürgősen bocsássa a szolgáltatást igénybe vevők részére!!!! A petícióban feltüntetett csatornákat!! A hűségidő kihagyásával kénytelenek leszünk a szolgáltatást felmondani!!!

Vendég

#11

2013-03-24 23:03

Nagyon remélem, azért lesz foganatja a petíciónak - amennyiben elégséges számú támogató aláírja! Ezért arra kérek Mindenkit, időről időre megosztva a barátai körében élőszóban, a neten vagy akár eMailben, segítse ismertté válását, és ezzel az aláírók számának hatékony növelését, hogy mielőbb érdemben léphessünk fel a Digi Kft-vel szemben illetékes hatóságainknál!
Köszönöm a támogatást és a segítséget!
JF53

#12

2013-04-02 14:51

Olcsó húsnak....
Soha sem jutott eszembe Őket választani, már jó pár évvel ezelőtti (kezdeti) kampányuk is visszataszító volt számomra. Egyet viszont elértek - és ezt köszönettel nyugtáztam más előfizetők nevében is, hogy ezen a szolgáltatói piacon drasztikusan letörték az árakat. Repülős hasonlattal élve, ők a magyar piacra betelepült Ryanair légitársaság - ahol szintén gyatra a szolgáltatás, de az elemi szintű funkciók mégis megfizethetőek. Kinek-kinek milyen igényei - és lehetőségei vannak.
Válassz egy nicknevet

#13 Cím

2013-04-02 14:51

Szólj hozzá...

Vendég

#14 Re:

2013-04-02 15:15

#11: -

A HOZZÁSZÓLÁSOD VÉGE A LÉNYEG, mármint hogy kinek milyen LEHETŐSÉGE adatik! Mert hiába nagy a kínálat, ha a többségük NEM ELÉRHETŐ országosan. EZÉRT FONTOS, HOGY TÁMOGASSÁTOKKAL SEGÍTSÉTEK A PETÍCIÓ SIKERESSÉGÉT.

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AZ EDDIGI ÉS TOVÁBBI ALÁÍRÁSOKAT, MEGOSZTÁSOKAT


Vendég

#15 Re:

2013-04-02 15:27

#8: -

Ne legyél ennyire kishitű - IGENIS GYŐZNI FOGUNK, ha elég támogatást kap ez a ptíció is!

SEGÍTSETEK, HOGY ÍGY LEGYEN!!!


Vendég

#16

2013-04-26 10:01

Amióta elvették a Discovery csatornákat, szinte nem nézek tévét. Az előfizetést csupán az internet-telefon és a család többi tagjára való tekintettel tartottam meg.

Vendég

#17

2013-04-26 10:10

Csatlakozom!
Mikcso

#18 Mikcso

2013-04-30 16:07

Én már az UPC-nél vagyok 2 éve,és megéri(korábban Diginél voltam.)náluk van Discovery,TLC,,RTL2,SuperTV2,HBO,CINEMAX...és még sok más csatorna,nem olyan szarok mint a DIGI-nél,Én is halottam hogy kivették tőletek a Discovery cég csatornáit,és saját televízió csatornákkal pótolták...Lassan úgy fogtok járni hogy csak a Digi saját csatornáit fogjátok látni,ezért figyeljetek rám logikusabb ha más szolgátatónál szerződtök le,mert ezek a barom Digisek úgy se fogják elolvasni amit mi írunk itt.Én ajánlom az UPC-t,a T-Home-ot, vagy a MindigTV-t,És ha picit többet kell fizetnetek mondjuk 1000Ft-al akkor is megéri legalább nem kell egész nap a KarmaTv jósait néznetek,meg a szar DIGIFILMET.

~Molnár Miklós.2013.április 30.

Vendég

#19

2013-05-29 14:22

A gyakori egyes csatornákat, vagy ritkább minden csatornát érintő kimaradások is csak a színvonalat, annak mélységét igazolják. Ezek szinte mindig egy film közepén történnek, ami pofátlanság!

Vendég

#20

2013-12-26 14:57

Nagyon régen fent van már ez a petíció, iszonyúan sok családot érint, mégis alig vagyunk néhányan, akik aláírtuk v. legalább megosztottuk.
Ugyanaz az érdektelenség kíséri a sorsát, mint ami bármely területen tapasztalható a hatalom és szekértolóik viselt dolgai ügyében. Pedig azt reméltem, mivel ez nem egy kifejezetten politikai indíttatású kezdeményezés, még akár eredményes is lehet...
Annál is inkább, mert vidéki viszonylatban nagyon sokaknak nincs is más alternatívájuk ezzel a "szolgáltatóval" szemben semmiféle váltásra!

Az ünnepek miatt most lassult a tempó, s talán lesz időtök átgondolni, közös dolgainkat miként rendezhetnénk, tehetnénk azokat a helyükre végre érdemben...
Ezt is például, hiszen a közzététel óta is csak tovább romlott a helyzet, és ez hónapról hónapra folytatódik, ha nem teszünk ellene!!!
Nem is értem, miért hát az a mérhetetlen közöny, ami kíséri.

Emlékeztetőül ezért most újra közreadom - hátha ez alkalommal több szerencsével...
És kérlek Titeket, osszátok minden felé, minden módon akkor is, ha történetesen nem vagytok érintettek, mert ez ügyben talán megússzátok sokan a visszaéléseket, más téren viszont Nektek is szükségetek lehet a társadalmi szolidaritásra.

Ha pedig sikerülne végre túllépni azon a letargián, ami a lakosságot már hosszú évek óta jellemzi, ma nem itt tartanánk - egészen más viszonyok között élhetnénk!!!