Ne szívd a vagyonőr vérét! Menj el dolgozni!


Vendég

#1251

2016-07-11 16:18

Sziasztok. Volt a környezetetekben olya, hogy valakinek sikerült nyugállományba vonulnia és nem voltak rendezve több évre visszamenőleg a járulékai?

Be be volt jelentve, de ugye a járulékokat lenyúlta a security.

Ilyen esetben vajon megszívja a dolgozó?


Vendég

#1252

2016-07-11 17:03

mindig a melos szivja meg

Börtönbe velük

#1253

2016-07-13 08:21

Azért valok jó sok évre börtönbe !!! ezért drukolok azoknak az embereknek akik mernek tenni valamit azért hogy ezek a patkányok megkapják amit érdemelnek pl a BON-SEC/BONAFARM vezetöi sok éven keresztül adót csaltak és meglopták dolgozoikat 

Törpapa

#1254

2016-07-26 17:13

Ne feledkezzünk meg a BON-SEC kétszínű hazug alattomos szolgálatvezetőikről sem,börtönbe mindel.

 


Vendég

#1255

2016-08-15 11:33

Sziasztok.

 

Én csupán figyelmeztetni szeretnélek titeket. Amennyiben az S-Group Közép-Európai Zrt. által õrzött területre mennétek dolgozni ne tegyétek. (hacsak nem mellékállásként mennétek) Sajnos az õröket olyan "alvállalkozók" foglalkoztatják (vagyis a szerzõdéseken akik szerepelnek) általában nem jelentik be õket. Majd mikor fény derül a turpiszságra, hogy megnyugodjon az õr be be bejelentik, de a járuláékokat nem fizetik. Ezek a cégek pár havonta megszünnek, csõdbe mennek az állítólagos vezetõség lelép. (akik persze nem is léteznek) Vagy kiadják a kilépõ papirokat vagy nem. Amennyiben meg is vannak a papírok, hogy ott dolgozott a delikvens ugye elvileg az évei meg meg vannak, de a nyugállományba vonulás egyre bizonytalanabb (vagyis a járandóság összege, mert ugye ahhoz a járulékok is kellenének:( Az új rendszer szerint azt is hiába tudja bizonyítani az ember, hogy tõle levonták a járulékokat... Nincs nyugd.. Valójában alig van alkalmazott a cégnél aki hivatalosan be van jelentve és fizetik utána a járulékokat. Õrhelyrõl, õrrõl ez nem mondható el. Az egyszerûsített adóbevallásokat 4-5éve nem tudja elkészíteni az adóhatóság, mert nincs a nyilvántartásukban adat. Erre az ember hiába válaszol, hogy de igen én ott dolgozok. Mégse történik semmi. Minden egyes cég megszünése után küldi a területileg illetéskes NAV. a nyilatkozatot, mert adót csaltak. Hiába tölti ki a munkavállaló mindenki leírja feketén fehéren a dolgokat vezetõségi tagokat a saját érdekében, hogy késõbb ne legyen gond. Mégse történik semmi. A vezetõség nem változik, csak az õröket papiron foglalkoztató cégek.

 

Fizetést bár utalással kapjuk, de mégcsak nem is a minket foglalkoztató cég neve van feltüntetve a banknál (mintha nem is tõlük kapnánk) "utaztatják a pénzt"

 

Havonta a bérlapot vagy megkapjuk vagy nem Amikor megkapjuk, csupán a mi adataink különböznek (mindenkitõl ugyanannyit vonnak). Az úgynevezett tb. kiskönyvet se mindegyik "cég" állítja ki.

 

A normális állomány egyre karcsusodik, csupán a rokkantnyugdíjasok, nyugdíjasok maradnak, mert nekik nincs vesztenivalójuk, valamint aki már máshova nem kell vagy ital vagy hozzáállás végett.

 

Órabér elméletileg 400.ft., de gyakorlatilag nem jön ki ennyire. Fizetéskor hiába szólsz, mert "senki nem tehet semmirõl csupán az igazából nem létezõ alvállalkozó :(

 

Még annyi, hogy elég sok helyet megnyernek, mert el tudják végezni a legolcsóbban mivel csupán az õröket fizetik ki, adót nem. A vezetõség habzsol, dõzsöl....

BON-SEC hajrá

#1256 Csányi kutyák

2016-08-20 15:51

Dolgoztok máshol , ennyi pénzért ültök a valagatokon ! Mégis mi a faszt akartok ? 300,000FT vagy mit ? Maszekoljatok mellette úgyis vagy 8-9 órát alszotok Főleg a BON-SEC őrei , őket ismerve akár másnap reggel mehetnek is maszekba annyira szétaluszák a fejüket 


Vendég

#1257 4Re: Csányi kutyák

2016-08-21 07:46

#1256: BON-SEC hajrá - Csányi kutyák  

 420-as órabérért mit vársz kolléga úr


Vendég

#1258 Re: 4Re: Csányi kutyák

2016-08-21 16:31

#1257: - 4Re: Csányi kutyák  

 420 Ft.ot fizet csak az s-Group?

Ráadásul nem fizet semmit az őrök után?

Mennyi lehet a tiszta hasznuk egy órán?

Pedig olyan komoly cégnek tünik.


Vendég

#1259

2016-08-22 18:33

1200 Bruttó a sima őr minimum, fegyveres 1800Bruttó/óra , járőr minimum 2200/ óra +amortizáció a kocsikra havi 90,000Ft  

Sok visszaigényelt áfa meg egyebek , igen lehet szídni a vagyonőröket , de modern rabszolgák , mint a közmunkás és sajnos más hazai szakmunkás , vagy betanított munkaerő .  

Alszanak de ott vannak , nem a családjukkal  

Csányi meg az orbán meg rendesen megtömte a zsebét Hajrá Felcsut 

Törpapa

#1260

2016-08-23 05:51

A Bon-Sec őrei egy rakás szarok,este 22:00-tól alszanak reggel 05:00-ig.Ugyanez igaz a semmirekellő járőreikre is.A vezetőségnek már az is elég ha az őrhelyen ott van egy csicska nyomorék akik a 400 ft-os órabér mellett nem képesek kiállni magukért,mert mindegyik csak szájkaratés,ha jön a  semmirekellő szolgálatvezető vigyázba állnak neki,ennyit a Bon-Sec csicska őrségéről.

HOKUSZPOK

#1261 PÖPEC

2016-08-24 16:50

22 te hol melózól max 9-ig vagyok fent az biztos , tovább legyen a faszom reggel 5:10-ig utána váltás és go maszek ! nANÁ HOGY SZAROK BELE 


Vendég

#1262

2016-08-26 08:00

Igen az S-group (Sárvári security service) 420ft.ot elviekben, de ténylegesen nem éri el. Szépen lassan az általuk fizetett bér elmaradt a többiekétõl. Több megbízó le is cserélte õket, illetve egyre kevesebb a velük szerzõdõ. Tényleg csak olyan helyeken tudnak melót vállalni ahol nem kell csinálni semmit. Értem itt, nincs gépjármû forgalom, járõrözés. Pl. útépítésnél 1-1 gépre tudnak még vigyázni. A nagy probléma még az, hogy vagy be sincs jelentve az õr vagy nem fizetnek utánna semmi. Tehát a tb. nyugdíj, bizonytalan. Ráadásul még a munkanélküli is. Mivel a pár havonta "megszünõ" cégek nem adják ki a kilépõ papirokat se.


Vendég

#1263 ARe:

2016-08-26 15:00

#1260: Törpapa -  

 A törpék gonoszok... 

Törpapa

#1264

2016-08-27 08:01

A törpék lehet gonoszak,de nem hülyék.A Bon-Sec őrei 70%-ban nyugdíjasok,használhatatlan csicska bagázs.A többi meg lassan elveszti az eszét mert 24 órában benn ülnek egy lukban,és onnan morgolódnak.Semmirekellő társaság.A járőrökről meg ne is beszéljünk,szét lopják a telepeket,annyi kukoricát elloptak már a füldekről hogy lassan nem lesz mit learatni.Az erdőből meg viszik a fát meg mindent.Ennyit ezekről a hős fegyveres naplopókról.A valamire való emberek már rég elhagyták ezt a trágyadombot.Gratulálok a vezetőségnek,szép társaság.

 

Vauvau

#1265 Törpinek

2016-08-28 16:11

Kukorica lopás és Csányinak marad elég még ! Telepeket szétlopják ? Monj egyet amit szét lehetne lopni már szét lopták , nincs mit lopni ! De Törpike neked is jó helyed volt itt , ha ennyire fel vagy háborodva , hogy szopd ki a Bon-Sec őrök faszát !


Vendég

#1266 Re: Törpinek

2016-08-28 17:41

#1265: Vauvau - Törpinek 

 ne egymást marjátok kolléga urakok ez csak a fönökségnek jo 


Vendég

#1267 Re: 4Re: Csányi kutyák

2016-08-28 18:17

Villányi régió!Pofa be! Örüljetek,hogy nem megyek ellenőrizni.Száljatok magatokba,rühes kutyák!

Törpapa

#1268

2016-08-29 07:16

Mondj egy jó helyet itt te szerencsétlen,én alig vártam hogy benyújthassam a felmondásom.Mész ellenőrizni,nézz már körbe,kiröhögnek az ellenőrzéseddel együtt.Ja és te is csak seggnyalásból vagy ott ahol vagy,valószínűleg most is nyálazod valamelyik kis gyökérnek a golyóit.


Vendég

#1269 Re:

2016-09-04 07:59

#1268: Törpapa -  

 Te vagy a szerencsétlen!Nekem jó a nyugdij melett,minden nap otthon alszom,kifizettem az adoságom,új ladát vettem,nyaralni járok...mi kell még??Ja és ez mind azért van mert szolgálat vezető vagyok,tanuljatok sok köcsögök,és ti is igy jártok mint én, a ti ellopott fizetésetekből tellik rá.Feketén elmentek tábla írnoknak,gépet őrizni,annak a pénznek a fele is engem illet!Le dolgoztok 264 órát+papiron szabi+írnok,gépőrzés,az kb 3-4 alkalom/hó alkalmankénk 12-14h,amig ezt a sok droid megcsinálja,miért ne éljek így?!Ja a fizetésem felét nekem is ellopják....

Törpapa

#1270

2016-09-07 07:18

Szolgálatvezető,na oda aztán nagy iskola kell,főleg a Bon-sec-nél.Seggnyalókból lettek valakik,és ne értsd félre nem irigykedem.Itt van megint a tanulság a többi őrnek,hogy mennyire is le vannak szarva,köcsög droidnak nevezed azokat akiknek a pénzéből élsz te senkiházi Ladabaszó.

Vendég

#1271 Nem vagyok vagyonőr

2016-09-08 07:24

Bonafarm tehenészetébe mentem munkát keresni hátha...portán, vagyonőr ruhába ismerős arcot láttam,az emberkét  a Siklósi TESCOBÓl  hűtlen kezelésért kirugták pár éve, 1 éve fizetés nélkül akart elmenni ugyanott,Bon-Sec egyenruhába bújva.Hajrá Csányi! Csak egy TESCOS vagyok,semmi közöm a vagyonvédelemhez! Sok érdekességet olvastam itt,ne egymást szidjátok,fogjatok össze a zsarnokok ellen,és nyerjetek!

Vendégecske

#1272

2016-09-08 09:22

A Bon-sec már annak is örül ha egyáltalán vagyonőrt talál,tök mindegy milyet,csak üljön ott egy ember.Járok a Bonafarm telepekre,szörnyű hogy milyen őrök vannak,de ezért a fizetésért ne is csodálkozzunk rajta.Nem beszélve a fizetésükről.Szép csak így tovább retkes Bonafarm.

Fekete Macska

#1273 Törpapapipa

2016-09-26 02:43

Törpapa egy igazi hülye lehetsz, eljöhetnél ide . Megtudnád a Bon _ Sec nél nem minden  telepen lehet aludni 8 órákat. Kíváncsi lennék meddig bírnád éjjel , nappal a papír és kamion forgalom munkát. Ezt az országot is a választópolgárok tették azzá ami. Tétlen birka módra választgattátok a pártokat egymás után , Szocik nem jók , jött a fidesz. Aztán ismét szocik, most meg az ilyen törpök. Ez az oldal is egy hatalmas baszott vicc, tele IQ  gyenge emberekkel. Mint a gyerekek az ovodában vizípisztolyal  lődöztök más dimenzióban repkedő sasokra. Várjátok majd attól le esnek, faszt. 


Vendég

#1274 Re: Törpapapipa

2016-09-26 16:28

#1273: Fekete Macska - Törpapapipa 

 nem tevagy véletlenül ugrokutya?

 

Törpapa

#1275

2016-09-26 19:11

Fekete Macska egyet mondok neked,csak hajrá így tovább.