Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#51

2013-01-09 08:29

Be kell fejezni a szőnyeg alá söprés politikáját.

Vendég

#52 Re:

2013-01-09 08:32

#50: -

Ilyen bátor szókimondó emberekre van szükség, mint Bayer Úr!
Az igazság kimondása nélkül nem tudjuk átbeszélni a társadalom létező ellentmondásait.

Miután megfogalmazta Bayer Úr a problémát, egy emberséges, nem kirekesztő, de Magyarország minden polgára számára elfogadható válasz kell adni.


Vendég

#53

2013-01-09 08:32

Végre mernek beszélni a gondokról!

Vendég

#54 Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 09:32

#26: hihető - Re: Re: Re: Re: hihetetlen

Az igazság az, hogy igyekszem mindenkivel a saját kulturális szintjén kommunikálni, csak hogy értse mire gondolok vele kapcsolatban. Bocs ha magasra tettem a lécet.
De ha eddig nem tűnt volna fel, az igazság kimondása és a tények feltárása a szemita és rasszista számodra. A gyilkos állatot viszont pártolandónak találod.
Beléd is komám!
Új évi kívánságom számodra! Egyszer ez legyen a végzeted, mert nem érdemelsz mást.

Jucicu

#55 Re: Re: Re:

2013-01-09 10:29

#38: Bécicu - Re: Re:  

 A FIDESZ 8 évig járt külföldre lejáratni. Mit érdemel?

hihető

#56 Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 10:49

#54: - Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen 

 Te most azt hiszed, hogy ezzel a hozzászólással beléptél a kultúremberek társaságába? Ne hidd, nem sikerült.

Érdekes, ha az ember megkifogásol egy stílust, viselkedést, írást, stb... és nincs egyező véleményen egy jobbikossal, akkor az az ember a legtrágárabb módon el lesz küldve ... jó esetben melegebb éghajlatra. Rosszabb esetben a te utolsó modatod szerint. Ne örülj, nem megyek, sok dolgom van még a Földön.


Vendég

#57 Re: Re: Re:

2013-01-09 10:52

#25: Magyar Klára - Re: Re:

Hogy engedhet meg magának egy nő  ilyen szavakat? Gyilkos állatokat védelmez, az igazság kimondását megveti, mi több, üldözendőnek tartja. Közben a perverz álmairól képzeleg, s ezt még le is írja. Szerintem ennyi szerszámot még az életében nem látott. Vagy talán igen?

Skizofrénia. Az eldurvúlt, vulgáris, kapuzárási rémület abnormális megélése. Egy nő életében kétségtelenül ez a vég.
De lám lám, ugye egy két jól irányzott szó, és rögtön porba hullik az álarc, s elő kerül a valódi személyiség.

Kétségtelen, minden szempontból orvosi eset!


Vendég

#58 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 11:45

#56: hihető - Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

Vajon mi a társadalom nagyobb ellensége? A toll, vagy a kés? Mi a véres igazság? Az igazság az, hogy rohadtúl nem is akarok ahhoz a kulturális társadalmi réteghez tartozni, amit te képviselsz. A másik igazság, hogyha kidugnád a fejed abból a vélt kulturális sz@r rétegből, akkor észrevennéd, hogy az "állat" gyilkos, már talán a te hátad mögött áll. 
Továbbá! Az igazság az, hogy Bayernak mindenben igaza van. Te pedig nem veszed észre, hogy egy aljas játék marionett bábuja vagy.  Úgy rángatnak, ahogy akarnak a sáját céljaik érdekében. Mesterségesen generált társadalmi viszály, ahol te is csak vesztes lehetsz. De addig örűlj, amíg az a kés nem a te hátodból áll ki, ami január elsején két tisztességes ember életére tört.
Továbbá! Ahhoz nekem meg aztán végképp nincsen semi közöm, hogy nem egyezik a véleményed a Jobbikkal. Ezt a nézeteltérést intézd el velük.


Vendég

#59

2013-01-09 11:51

A társadalomnak beszélni kell a rákos társadalmi folyamatokról, mert különben még rosszabb lesz a helyzet. A társadalmi robbanás nem hiányzik senkinek. Emberséges, nem kirekesztő, minden magyar állampolgár számára elfogadható megoldást kell keresni.

Vendég

#60 Hogy is van ez???

2013-01-09 12:07

Tehát, hogy is van ez???

Korábban az államfő üdvözölte, hogy „minden mértékadó politikus és a civil világ egy emberként ítélte el Gyöngyösi Márton parlamenti felszólalását.” Altorjai Anita, a Köztársasági Elnöki Hivatal (KEH) sajtófőnöke akkor emlékeztetett rá, hogy Áder János előzőleg többször is világossá tette, hogy „aki egy magyar embert vallása, származása miatt sért meg, az a magyar nemzetet sérti meg.”

Hm??? Akkor most miért hallgat Áder János???

horbi

#61

2013-01-09 12:33

Valaki ki modja az igazságot azt BECSÜLNI kell,nem bántani.Hajrá Zsolt,csak igy tovább a 2/3-ad veled van. NO PARA!! Üdv:Imi
Gyula

#62 ÍGY ZÁRHATJÁK KI BAYERT A FIDESZBŐL!

2013-01-09 12:49

Érdemes elolvasni.
http://atv.hu/cikk/20130108_igy_zarhatjak_ki_bayert_a_fideszbol

Valamivel közlékenyebb volt Gulyás Gergely frakcióvezető-helyettes, aki még hétfő este azt közölt munkatársunkkal: „minden olyan megnyilatkozást, amely embereket származásuk alapján megkülönböztet, a Fidesz mindig is el fog ítélni, de a cikket konkrétan nem ismerem”.

Gulyás kedd délre elolvasta Bayer írását. „Bayer ezt magánemberként írta. Nem azonosulok a cikkben foglaltakkal” – fogalmazott.

Nofene, magánemberként, mint közszereplő? Dániel Péter is magánemberként öntötte le a

horthy szobrot, és azt ráadásul ügyvédként ítélték meg...???


Vendég

#63 Re: Hogy is van ez???

2013-01-09 12:56

#60: Vendég - Hogy is van ez???

Nincs itt senki megsértve!


Vendég

#64 Re: Re: Hogy is van ez???

2013-01-09 13:01

#63: - Re: Hogy is van ez???

De volt Jánoshalmán, amikor a cigány megerőszakolta a német hölgyet.


Vendég

#65 Re: Re: Re: Hogy is van ez???

2013-01-09 13:02

#64: - Re: Re: Hogy is van ez???

Az lehet, hogy tapsolt neki. Nem ismeri a nőket!

nácik szopjanak faszt

#66 Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 13:21

Magyar Klára

#67 Re: Re: Re: Re:

2013-01-09 14:02

#57: - Re: Re: Re:  

 Te felettébb beteg ember!

Ne akard megint kihozni belőlem az állatot, mert írásoddal veled szemben én továbbra is ember voltam, vagyok, leszek. Értelmező szótárt nem tudok csatolni az írásomhoz, de a GOOGLE-ban rálelhetsz.

A vég még messze van nálam, ne örülj.

értetlen

#68 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 14:09

#58: - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen 

 Értetlenek vagytok. Én nem a cigányok mellett vagyok, hanem az agresszivitásotok, ill. Bayer Zsolt agresszivitása ellen. Mutassatok egy olyan mondatot, amelyben egyetértettem a cigányok tettével. Nem találtok, mert én is elítélem, de nem a ti indulatotok a megoldás.

Engem nagy valószínűséggel nem fognak bántani cigányok, mert nem mozgok olyan körökben, ahol konfliktushelyzet alakulhatna ki közöttünk, ettől még nem mondhatom, hogy soha nem történhet meg,de minimálisra igyekszem csökkenteni a lehetőséget.

Továbbra sem értem, saját írásomat visszaolvasva, hogy mi váltotta ki belőled ezt az érthetetlen indulatot.

hihető

#69 Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 14:12

#66: nácik szopjanak faszt - Re: Re: hihetetlen 

 Szóra sem vagy érdemes, nagyon negatív vagy.


Vendég

#70

2013-01-09 14:27

Gratulálok Bayer Úrnak a bátorságáért!
Ez azért nem semmi. Ilyen kendőzetlenül kimondani az igazságot!

Vendég

#71

2013-01-09 14:36

Nem is volt itt baj 2008-ig. Fene bánta, hogy loptak-csaltak. Kitalicskázták a money-t? Jutott nekünk is. Néhány tízezer euróért eladták a fél országot. Nem számított. De most, hogy nincs munka! A bankok ráteszik a lakásainkra a kezüket. Stb.
Így már más a leányzó fekvése. Kellett keresni valami bűnbakot. Nem is volt nehéz. Kineveltek egy olyan cigány nemzedéket,.. Kineveltek? Ez nem is nevelés.


Vendég

#72 Re:

2013-01-09 14:42

#70: -  

 Én a szüleidnek gratulálok!

Téged ilyen szintre nemzeni, nem volt egyszerű tett!


Vendég

#73 Re: ÍGY ZÁRHATJÁK KI BAYERT A FIDESZBŐL!

2013-01-09 14:59

#62: Gyula - ÍGY ZÁRHATJÁK KI BAYERT A FIDESZBŐL! 

 Ezt úgy hívják, hogy "jobboldali" KETTŐS MÉRCE!!! 


Vendég

#74 Re: Re:

2013-01-09 15:40

#72: - Re:

Ne vegyük ilyen komolyan. Nem illk a szülőket itt emlegetni ezen a fórumon.

Ha már elviszi a lakásom a bank, ha nem tudom taníttatni a gyereket, ha agresszív, hangosan szenét hallgató cigány a szomszédom, akitől retteg a gyerek, ha nincs munkám, legalább azt írhassak , amit akarok. (Ha az nem okoz kárt másoknak.)


Vendég

#75 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

2013-01-09 15:44

#68: értetlen - Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: hihetetlen

Az agresszivitást, csak a maga valóságában lehet leírni, különben hazugsággá válik. Nem az írás agresszív, hanem a tett, amit leír. A tett, pedig maga a valóság. Megtörtént, véres volt, gyilkosság volt, nem az első volt és nem is az utolsó. Mind ehhez, hozzáadódnak az apróbb, nem közvetlen halálos, de életeket megnyomorító hétköznapi drámák sokasága.

Lehet, hogy te burokban vagy és ettől védettnek érzed magad. Attól hogy te a homokba dugod a fejed és nem érdekel más halála és nyomorúsága, attól a bűn még létezik. Nem az a bűnös, aki leírja a valóságot, hanem az, aki elköveti a bűnt, vagy azt bármilyen módon támogatja. Akár úgy, hogy az igazságot elferdíti, vagy eltitkolja. Értem, hogy te kerülöd a konfliktust, de az akkor is létezik. És nem az elkerülése a megoldás, hanem a kezelése. De beszélni kell róla, mégpedig nyíltan, köntörfalazás nélkül. Persze ez rád továbbra sem vonatkozik. Az derül ki az írásodból, hogy csak a magad vonatkozásában gondolkozol. Téged nem érhet baj.

De amikor a baj kérdezés nélkül meglincsel az utcán a gyerekeid előtt, amikor a  baj bemászik a spájz ablakodon, amikor a baj beráncigálja a lányodat a bokorba és megerőszakolja, majd kivégzi, amikor a baj a szívedbe tolja a kést a budiban, vagy az utcán, az soha nem fogja kérdezni, hogy kerülöd e a konfliktust, vagy van e körülötted burok.

Továbbá! Az igazság mindenáron való sárba tiprása váltja ki bennem az indulatot.

És én akkor is az igazság pártján állok, ha azt történetesen Bayer Zsolt írta le.