Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) Kiállunk Bayer Zsolt mellett cigány-ügyben petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#201 Re: Re:

2013-01-14 11:30

#193: - Re:

"A Jobbikot az MSZP rossz gazdaságpolitikája hozta létre."

Na és a un. fészekrakó program. Néhány szoci közeli ügyvéd ugyan megszedte magát, de nem ért annyit az egész.

 

Semmi sem ok nélkül való.


Vendég

#202 Re: Re: Re: Re: közösség

2013-01-14 12:15

#200: - Re: Re: Re: közösség

Tőlünk indult volna? Talán, meglehet. Több olyan mondás is indult tőlünk, ami mások aberrált szokásait említi intő példaként.
Szóval ebben nincs köztünk vita. A "sötét" jelzőt viszont sértő egy kicsit. Nos te pedig egy két apás f@sz szopó buzeráns vagy és ezt nem sértésnek szántam, hiszen ez nálatok kulturális alapjog. Kiharcoltátok hogy az legyen, viseljétek büszkén!


Vendég

#203

2013-01-14 15:38

BAYER, TAKARODJ!

Vendég

#204 Re: Re: Re: Re: Re: közösség

2013-01-14 15:38


Vendég

#205 Re: Re: Re: Re: Re: Re: közösség

2013-01-14 15:45

#204: - Re: Re: Re: Re: Re: közösség "Takarodj"

Milyen "kedves" "emberek" ezek a szocionisták!


Vendég

#206 Re: Re: Re: Re: Re: Re: közösség

2013-01-14 15:54

#204: - Re: Re: Re: Re: Re: közösség

Többet vártam válaszként. Belátom, talán túl sokat. Érveket, fantáziát. Csak olyan szocisan.
Mondjuk "takarodj - takarodj"- már ez is több lenne mint a semmi.

dalma

#207 Re:

2013-01-14 16:01

#8: magyarok -

Dehogy vonuljon ki,majd ha az olyan eszement gagyikat a megfelelő helyre teszik,aki(k) festékkel,tojással gyülölködő nyilatkozatokkal mérgezik a levegőt pl,akkor megnézzük ki vonuljon és hová is? L.Cenzorka már megkezdte a kivonulást,lehet onnan a többieknek is vonulni! Esetleg táblával a nyakukban: El'qurtuk!

dalma

#208 Re: Re: Re:

2013-01-14 16:19

#25: Magyar Klára - Re: Re:

Nahát csak kijött belőled te kis luvnya,az állat is! Nagyon de nagyon ostoba vagy; nem a cigányokat mint fajt kell likvidálni hanem félre,hüvösre,zárthelyre tenni az olyan állatjait mint a késelős,és fiatal nőt,és öreget agyonverő drogos-italos barmokat. capisi??

Kivánom az újévre neked,(már ha magyar vagy és nem cigus!)hogy kergessenek meg ilyen állatok este,mint engem. Éld át azt a félelmet és szorongást,hogy az életem is kell e, vagy "csak "a táskám és női létem? gyorsabb voltam, hála a sportnak!! Igy legyen! ez veled is.


Vendég

#209 Re: Re: Re: Re:

2013-01-14 16:38

#208: dalma - Re: Re: Re:

Ő nem futna el,mert az már rasszizmus lenne. Megvárná,hogy felzákózzanak. A kultúrájuk része,hogy amit megkívánnak az kell nekik (akár erőszakkal is),tehát jeles jogvédő módjára odaadná nekik a táskáját,készpénzét,telefonját,ékszereit,önmagát,majd az életét is.

Elég polkorrekt voltam???


Vendég

#210 Re: Re: Re:

2013-01-14 17:33

#97: Magyar Klára - Re: Re:

Kedve Klára! Én nem értem. Ha nem tetszik Bayer stílusa, akkor miért olvassa? Olvassa inkább Mengele jegyzeteit!


Vendég

#211 NEVESSÜNK VAGY SÍRJUNK?

2013-01-14 18:30

Bayer képviselő úr,hogy miket nem mond az országgyűlésben? Egy DK-s igazgatóhelyettes...  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-ps-bnItTDg

Magyar Klára

#212 Re: Re: Re: Re:

2013-01-14 19:10

#210: - Re: Re: Re:  

 Kissé durva volt a hasonlat, "kedves" Mengelebarát. Egyébként, ha a fejét értelmezésre is használja, nem csak arra, hogy hogy használjon verbális verekedést, akkor megértette volna, amit írtam. Nincs mit magyaráznom, gondolkozzon.

Magyar Klára

#213 Re: Re: Re: Re:

2013-01-14 19:28

#208: dalma - Re: Re: Re:  

 Kedves Dalma, már ha Dalma vagy egyáltalán, mert ilyen alpári stílust általában tanult  ember nem ereszt ki a szájából, szóval kedves Dalma!

Nem voltam sportoló, tornából felmentett voltam. A 6-os villamoson 3x loptak meg cigányok, nem voltam tőle vidám, de próbáltam úgy védekezni a harmadik eset után, hogy jobban vigyáztam a táskámra, kabát alatt hordtam télen, vagy a hasam előtt tartottam. Életformámból adódóan sötétedés után nem jártam az utcán, ha netán este színházba mentem, taxival mentem haza és megkértem a sofőrt, hogy várja meg, míg becsukom az ajtót belülről. Mind megtette.

Látod,  én semmi rosszat nem írtam, te mégis lekezelően, megpróbáltál földbe döngölni. Nem tudom, miért. Én most szépen válaszoltam neked és továbbra is azt mondom, hogy a gyűlölködés nem visz előre.

Még annyi: megkérdőjelezted, hogy magyar vagyok-e egyáltalán. Nem csak a nevem, magam is magyar vagyok, családunk családfáját a bátyám 1762-ig visszavezette. Ha ez nem történt volna meg, akkor is magyar lennék, hiszen Budapesten, Magyarország fővárosában születtem magyar szülők gyermekeként.

 


Vendég

#214 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-14 23:16

#213: Magyar Klára - Re: Re: Re: Re:  

 Klára, nem olvasol a sorok között? Azt kérdezte, zsidó vagy-e.


Vendég

#215 Re: Re:

2013-01-15 08:00

#190: - Re:

A Jobbikot Orbán Viktor hozta létre. Kérdezzétek meg Vonát.

Ez valószínüleg nem úgy működik, hogy kijelentjük, hogy ez vagy az hozta létre.

A társadalmi igény hozta létre. Az MSZP és  Fidesz rossz politikája.

A miskolci fészekrakó propram és társai.

Lombroso

#216 Re: Re: Re:

2013-01-15 14:20

#215: - Re: Re:

Ideje volna a mea culpának?

Mindennek megvan az ideje. Mondta egy tőlem sokkal okosabb.

??????

#217

2013-01-15 16:58

Mennyiben járul hozzá B.Zs. irománya a cigányság problémáinak megoldásához?

Vendég

#218 Re:

2013-01-15 18:04

#217: ?????? -

Talán annyiban, hogy a te figyelmedet is felhívja a valós problémára. Már ha érted miről van szó.

Magyar Klára

#219 Re: Re:

2013-01-15 20:13

#218: - Re:  

 A baj csak az, hogy nem a valós problémára hívja fel az emberek figyelmét. Az országban amúgy is pattanásig feszült a helyzet, van egy réteg, amelyik bármikor ugrásra kész, ha egy kis balhét kell csinálni. A cikk pont ezt a réteget manipulálja még jobban.

Nem vagyok cigánypárti, elítélem a bűn minden fajtáját, de nem ez a levél a megoldás. Miután ezt kifejtettem, voltam minden, csak nem úrilány ennek a rétegnek.

??????

#220 Re: Re:

2013-01-15 20:41

#218:

Aligha. Az enyémet inkább arra, hogy Magyarországon minden ügyet fel lehet használni a rasszizmus nyílt kiélésére.Legyen az zsidó, cigány, román vagy csak aki éppen nem tetszik. Ha a likvidálási felhívás ilyen értö fülekre talál, akárki akármikor sorra kerülhet. Ürügyet találnak mindig a B.Zs.-hez hasonló "Békemenetesek".


Vendég

#221 Re: Re: Re:

2013-01-15 20:48

#219: Magyar Klára - Re: Re:

Az én véleményem az, hogy a probléma pedig nagyon is valós. Van ez irányú személyes tapasztalatom bőven. És igen tudom, hogy van egy manipulálható réteg. (szerintem több is) Csak abban nem vagyok biztos, hogy mi ketten pont ugyanarra gondolunk. És egyetértünk abban, hogy a bűn minden fajtáját el kell ítélni. Továbbá a fogalmat, miszerint van cigánybűnözés, a teljes valóságában elfogadom, mert tapasztalom. Miközben azt is állítom, hogy a jelenséget egy több évtizedes hibás politikai döntéssorozatnak köszönhetjük. Persze ez utóbbi véleményem az egyre brutálisabban bűnöző cigány réteget nem mentesítheti a tetteik súja alól.
És nem utolsó sorban, a pattanásig feszülő helyzet sem lehet indok arra, hogy a valóságot és igazságot a szőnyeg alá söpörjük.

 

Magyar Klára

#222 Re: Re: Re: Re:

2013-01-15 21:34

#221: - Re: Re: Re:  

 A Jóisten áldjon meg, ki akarja szőnyeg alá söpörni! Nekem nem azzal van bajom, hogy ha valaki kultúráltan, ember módra feltárja a bajokat. Fel kell tárni. Nekem a HOGYAN-nal van bajom, ezt értsétek meg. Bayer levele nem megoldás, az egy politikai szélsőjobbos népcsoport hergelése, annak ellenére, hogy az ő tagkönyve a FIDESZ-nél az 5-ös számot viseli. Pintér Sándor 2010.április 10-én azt mondta, hogy két hét alatt rendet tesz. Szerintem letelt a két hét.

Magyar Klára

#223 Re: Re: Re:

2013-01-15 21:34

#220: ?????? - Re: Re:  

 Végre egy ember, akivel egy véleményen vagyunk.


Vendég

#224 Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-15 23:15

#222: Magyar Klára - Re: Re: Re: Re:

Emberekről ember módjára, állatokról állat módjára lehet írni. Bayer valóban nem old meg semmit. Bayer publicista és nem megoldó ember. Igyekszem az izlés határain belül maradni a Jó Isten áldja meg magát. Bevallom nem könnyű. Ön itt nem fog megváltoztatni semmit, bármit írhat. Hiába lovagol a műszavakon, mint rasszista, vagy akár szemita, feleslegesen teszi. Átolvastam majd az összes beírást, de nem jöttem rá, mi az ami vezérli önt. Úgy tűnik, én és hozzám hasonlóan sokan itt ezen az oldalon, másként ítéljük meg a gyilkosságot mint ön. Egyszó mint száz az állat gyilkos az állat gyilkos marad. Az értetlen, pedig értetlen marad.

mk

#225 Re: Re: Re: Re: Re: Re:

2013-01-15 23:34

#224: - Re: Re: Re: Re: Re:  

 Nem hiszem, hogy tovább is magyarázkodnom kéne. Végig azt mondom, hogy ugyanúgy  elítélen a gyilkosságot, a bűnözést, mint más. Az, hogy egy nyilvános fórumon véleményem van, azt hiszem, nekem is megengedett, még akkor is, ha másképpen fejezem ki magam, mint Ön. Végülis nem kötelező nekem itt járni, le is lépek. Én úgy látom, más iskolába jártam, nálunk még emberséget is tanítottak.