A választói összefogást támogató nyilatkozat

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A választói összefogást támogató nyilatkozat petíció automatikusan generált fórumtémája

dinca

#176 Re: Re:

2012-11-09 02:00

#131: hug.os józsi - Re:

Miért csak (A)Tv-t ? mi van a többivel ami csak úgy zúdítja ránk a hazugságokat!

hug.os józsi

#177 Re: Re: Re:

2012-11-09 02:12

#176: dinca - Re: Re:

az összesre gondoltam, kicsit vicceskdtem az itt járó olvasók világnézetét sejtve.


Vendég

#178 A megoldás?

2012-11-09 02:21

#169: szöszmöszke -

Világos a probléma. A Fidesz úgy alakítja a törvényeket, ahogy akarja. Ha választási győzelem lesz ebből ellenük, már az maga a csoda. Ezek bármire képesek, ezt már bizonyították a kerületek és a választási törvény saját magukra szabásával. Ilyet demokrata nem csinál. Ez diktatúra.

Így a győzelem ellenük is maga a csoda lesz.

Utána az első lépés az kell legyen, hogy népszavazással új Alkotmányt csináljunk, amibe be van építve a demokrácia, és hogy soha többé nem lehet a parlamentben megváltoztatni az Alkotmányt, csak népszavazással.

Ezután törvény elé kell állítani azokat, akik a hatalom kizárólagos megszerzésére tettek kísérletet, és utána lehet újracsinálni a 2/3-os törvényeket.

szuperkacsa

#179

2012-11-09 02:28

Ideje felébredni azoknak is,akiknek a szemébe varázsport szórt Viktorka.Ki kell mosni,mert fertőződhet.
Arakain

#180

2012-11-09 02:40

Ha a demokratikus ellenzéki pártok valóban el akarják távolítani a hatalomból Orbánt, össze kell fogniuk. Az a párt, amelyik nem ezt fogja tenni, hiteltelenné válik a jövőben.
evicke

#181

2012-11-09 04:01

Tudtam, hogy Obama nyer. Yes,we can!
ComposMentis

#182 IDEJE LENNE HOGY ORBÁN KÖZJÁTÉK VÉGRE ÉS VÉGLEG SZÉGYENLETES MÚLTBA ELENYÉSZHESSEN

2012-11-09 04:52

Mire vártok?

MUNKANÉLKÜLI

#183 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 05:33

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

TELJES MÉRTÉKBEN EGYETÉRTEK! TAVASSZAL PRÓBÁLTAM SEGÍTENI ŐKET (LMP) , DE NEM JÖTT ÖSSZE NEKIK! AKKOR JÖJJÖN TALÁN EGY ESÉLYESEBB ! >EGY SZOC. SEGÉLYES MUNKANÉLKÜLI<

Bne

#184

2012-11-09 07:23

Remélem sikerül leváltani ezt kormányt.
HCsilla

#185 Az aláírás kevés!!!

2012-11-09 07:28

Pénzügyi intelligencia oktató vagyok, végzettségem szerint közgazdász, létezésem szerint vállalkozó. Mindegyik minőségemben azt látom, hogy ez, ami ma Magyarországon folyik, kizárólag egy célt szolgál: a hatalmon lévők saját zsebeinek megtömését - akér azon az áron is, hogy az gyerekeink jövőjét élik fel.

Ezzel pedig felébresztették bennem az anyatigrist: nem a haza üdvére, hanem azért, mert én akartam, szültem három gyereket, akiket a magam felelősségéből és tehervállaló képességéből akarok felnevelni. Szilárdan hittem eddig ugyanis abban, hogy ez a magam képességéből, hajlandóságából menni fog. Méga gyerekeimnek is ezt tanítottam, mert úgy gondoltam, nem kell elmenniük több száz, vagy ezer km távolságba azért, hogy normális életet élhessenek. Nos, ez a hitem alapjaiban ingott meg az elmúlt két évben...

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy a családokat kényszerít arra, hogy elszakadjanak egymástól - pusztán azért, mert nem tudnak itt boldogulni, szemben minden kormányzati PR-lózunggal.

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy tönkreteszi a gyerekeim minden esélyét arra, hogy normális iskolában, normális, felelősségteljes magyar állampolgár váljék belőlük - nem pedig ideológiailag hű alattvaló.

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy elveszi a maradék esélyét is a társadalmi mobilitásnak, amikor egyre többféle módon zárja el fiatalok tömegei előtt a felsőoktatásba jutás lehetőségét, de akár a középfokú oktatásban is a pályaválasztás szabad lehetőségét azzal, hogy szűkíti a gimnáziumi sé szakközépiskolai keretszámokat.

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy gazdasági döntéseivel tönkreteszi az országnak nem csak a jövőjét, de már a jelenét is, ezzel elvéve a lehetőségét is annak, hogy a következő nemzedék itt keresse a személyes boldogulását.

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy beleavatkozik a családok kizárólagos felelősségébe tartozó nevelési kérdésekbe, és alattomos, sunyi módon szivárog be a családok mindennapi életébe az egész napos iskolával, a megfélelmítéssel, az anyagi lehetőségek drasztikus szűkítésével.

Vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy folyamatosan, reggel, délben, este a képünkbe hazudnak, össznépi sikerként és közérdekként eladva egy szűk kör folyamatos gadagodását állami pénzekből.

És végül vádolom a jelenlegi kormányt, a FIDESZ-t és elsősorban az egyszemélyi pukkancsdiktatúráról álmodozó Orbán Viktort, hogy tönkreteszik a gyerekeim jövőjét.

Hát nem! El a kezekkel a gyerekeimtől!

Ezért fogok mindent megtenni a választásokig elkövetkező maradék időben. Ezért fogok nem csak aláírni minden tiltakozást, hanem szervezni is az olyan lehetőségeket, amelyek lehetővé teszik másoknak is azt, hogy

- végre tisztában legyenek azzal, mi történik velük
- ők maguk is hangot tudjanak adni elégedetlenségüknek.

Vagyis azt szeretném, ha az itt aláíró támogatók is hasonlóan tennének. Mert nem elég az aláírás. "Tenni, tenni kell!"
jimilaci

#186

2012-11-09 07:43

Ébredjetek Magyarok , eljött a változtatás ideje ,elég volt a cseléd , rabszolgasorsból,összefogásra van szükség ,hogy megszabaduljunk béklyóinktól !
kisember

#187 Kistarca Bem utca -3

2012-11-09 07:51

Frenky

Már nagyon vártam ezt a választoi összefogást és remélem hogy sikeresek leszünk 2014-ben.Nekem két egyetemet végzett fiam van az egyik ithon probál jövöt épiteni ami nem könnyü a másik évek ota külföldön .most per pillanat Ausztrália partjai felé repül egy 9 honapos projekt megvalositására. Nagyon szomoru dolog hogy nem lehet köztünk ,ithon mert Mi egy jobb jövöt szeretnénk neki és családjának biztositani de ez a koormány mindent tönkretett.Valamilyen modon EL kell zavarni öket és felelöségre kell vonni.
csiligesztenye

#188

2012-11-09 07:57

Nem akarom, hogy a fiam az egyetemet elvégezve csak külföldön tudja a hivatását gyakorolni! Ezért az élhető országért összefogásra van szükség, amiből ha valaki kimarad, hát lemarad. Az LMP akkor töltené be választói akaratát, ha együttműködne és tudomásul venné, hogy nem volt képes annyi embert mozgósítani amennyit az általa leszólt és kifogásolt mozgalmak. Még most sem késő!!!Minden demokratára szükségünk van!!!
Specht József

#189 Re:

2012-11-09 08:11

#40: pikk -

Nem olvastam el minden hozzászólást, de több helyen olvasom ezeket a megfogalmazásokat, hogy "takarodjanak", "takarítsuk el őket", "zavarjuk el"...

Érdemes lenne átgondolni, hogy mit is akarunk!
Érdemes lenne magunknak megfogalmazni, hogy kik is vagyunk!

Semmi másról nem lenne szó, csak arról, hogy leváltjuk, akik jelenleg a hatalmat birtokolják, és a helyükbe lépünk?

Ha nem változtatunk a stílusunkon, és pont ugyanolyan parlagi módon, csupán a másik sértegetésével operálunk, senki ne gondolja, hogy tartós, maradandó eredményeket érhetünk el.

Javaslom, emelkedjünk felül a Fidesz útszéli stílusán, és elegánsan, úriemberként, a HAZÁNK és az itt élő EMBEREK érdekeit szem előtt tartva, EGYÜTT teremtsünk egy jobb világot!
Ez lehetséges!

(Én nem szeretnék egy pár karakterből álló nincknéven megjelenni, sőt, szívesen beszélgetek privátban is bárkivel, ezért teljes nevemet megadom, amit beírv a Facebookon rám találhatsz. Jelölj be!:))

lenin

#190

2012-11-09 08:31

Adják vissza a visszamenőleges hatállyal elvett Rendészeti nyugdíjakat.
Válassz egy nicknevet

#191

2012-11-09 08:32

A Monty Python-t tegyük vissza a tévébe, ott nagyon jók.
Ha ez megvan, akkor lehet szerepelni a homokozóban, hogy ki-kivel nem játszik.

h.j

#192

2012-11-09 08:48

:-) :-) :-)
pepitaofelia

#193 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 08:48

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Én sem bízom az LMP-ben egy cseppet sem, de teljes összefogásra van szükség, másként nem lehet ezeket elzavarni. Ezért mindenkit be kell fogadni a demokratikus ellenzék oldalán. A rokon- és ellenszenveinket majd csak akkor szabad újra elővenni, amikor ezektől megszabadultunk, és helyreállt az alkotmányos rend - ezt mondta Bajnai is!


Vendég

#194

2012-11-09 08:59

"Hajrá magyarok!!" :)
zorro

#195

2012-11-09 09:02

Nagyon nagyon szurkolok ,hogy sikerrel járjunk én a magam részéről mindent meg teszek a cél érdekében !! Az összes ismerősömnek fel hívom a figyelmét a petícióra , muszáj ,hogy történjen már valami végre mert ez már borzalom ami ebben az országban van !!!!!!!!!!! Sikerülni fog meg csináljuk !!! Együtt 2014
Sanyi

#196

2012-11-09 09:04

Végre, talán történik valami...
Pixy

#197

2012-11-09 09:07

Hajrá londoni magyarok!
1face

#198 Re: Re: Re: Re:

2012-11-09 09:12

#177: hug.os józsi - Re: Re: Re:

Te PisisJoe!

Akinek elvei és világnézetei vannak, ezekről határozott elképzelései, azokkal lehet NORMÁLISAN vitatkozni - megbeszélni!

A magadfajta KedvesVezír szerelmese, buta emberrel nem lehet! "Ti" megtanultátok a narancsos imakönyvből azt az egyszerű 4 tőmondatot és felváltott sorrendben ismételgetitek minden fórumon!

Nincs ezzel semmi baj, hisz saját magadat minősíted!

Üdv: István


Vendég

#199 Re: A megoldás?

2012-11-09 09:26

#178: - A megoldás?

Ezzel 100%-ig egyetértek.Szeretném is ,hogy igy legyen.de azért ehhez még lesz Hagyó Tündének is egy-két szava.SAJNOS.Tehát:mindent bele 2014!

holeniktamas

#200

2012-11-09 09:28

Nagyon várom a folytatást.....és hála...