A választói összefogást támogató nyilatkozat

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A választói összefogást támogató nyilatkozat petíció automatikusan generált fórumtémája


Vendég

#26

2012-11-08 18:59

Legkisebb lányom 4 éves, ne mondja majd azt, hogy "apa te nem tettél semmit"!
andruba

#27

2012-11-08 19:06

Egy szerveződés tagjainak is más lehet a véleménye, mint a "képviselőnek". A civil életben nincs pártfegyelem, frakciófegyelem, stb. Így ha például az LMP, DK, MSZP csatlakozik, akkor csak ezen szervezetek egyes emberei (akiknek nem fontos az összefogás)nem vállalják a csatlakozást, de remélhetőleg ez a kisebbség, így nőhet a demokratikus tábor. Tehát mindenki együtt!
zizi

#28

2012-11-08 19:15

Az országnak változásra van szüksége. Őszinte politikára, igazságos kormányzásra, nem pedig elnyomásra, és diktatúrára.Elég volt az Orbán rendszeréből! mindenkit lassú halálra ítél,csak sokan nem veszik észre!
győzünk

#29

2012-11-08 19:17

Remélem, hogy az a párt, amelyik nem csatlakozik a mozgalomhoz, vállalja a felelősségét annak, ami 2014 után lesz Magyarországon! Akkor már nem fog senki kétharmadozni, hanem ujjal fognak mutogatni, okolni fogják az ernyő alól kimaradó pártokat! Tehát nem ártana meggondolni, mert óriási a felelősség!

cattani64

#30

2012-11-08 19:17

Legyen MÁS az EGYÜTTMŰKÖDÉS!!!!!:):):)
mamanka

#31

2012-11-08 19:22

Nagyon nagy szükség van az EGÉSZ demokratikus oldal összefogására, mert másként csak szétforgácsolódik az Orbán-kormány leváltását akaró tömeg! És végre előre kellene nézni és nem hátra!!! Mindenkinek tudomásul kellene vennie, hogy csak összefogással lehet elérni a célt!
adam1949

#32 Jutasi Dezső djutasi@gmail.com

2012-11-08 19:23

Nagyon nehéznek tűnik az indulás, az egymásra mutogatás, az egymás "kizárása" már elkezdődött, pedig még szinte nincs is min vitatkozni. Minél gyorsabba ki kellene alakítani és meghirdetni azt a hivatalos közös nevezőt, ami mellé minden olyan szavazó, párt csatlakozni tud, aki rendszer váltást akar már 14-ben. Először ki kell alakítani azokat az alapokat, hogy mit értünk rendszerváltozáson, mi az amit megtartanánk az előző rendszerből. Nem lenne jó megint mindent rombolni, még azt is mai esetleg jó volt, csak azért mert ŐK csinálták. De meg kell állapodni, hogy mi az mit biztos meg kell változtatni. Ha komolyan gondoljuk azt, hogy a jobbközép és a bal közép egyezségre tud jutni, akkor az előző 3 év sikereit (ha van? és biztos van ilyen is) meg kell tartani. Mivel már nyugdíjas vagyok, szívesen vállalok munkát is, csak léphessünk egyről a kettőre.
Wilbour Theodor Howard

#33

2012-11-08 19:25

Újabb 4.-év és nincs többé demokrácia!Ezt akarjátok?Mert én nem!!!
WZoli

#34

2012-11-08 19:25

Nem a vallásunknak és nem is a politikai hovatartozásunknak kell egyformának lennie, hanem a céljainknak. Fogjunk össze mind, különben élhetetlen lesz az országon belül a lét.

Vendég

#35 Hm...

2012-11-08 19:26

Olvasom itt hogy:" ha LMP, akkor nem"... Hja kérem!! Gyűlölködni, ellenségeket keresni, mindenkivel összeveszni, Orbán is tud! Ti nem tanultok semmiből?? Az összefogás pont arról szól, hogy mi a közös bennünk, és nem arról hogy mi választ el! Aki demokráciát akar, annak itt a helye, mert anélkül minden más cél értelmetlen!!
Princeps

#36 Összefogás

2012-11-08 19:27

Az összefogást helyeslem, de feltételek nélkül. A személyes nézeteltéréseket tessék normális módon tisztázni. Egyik fél sem mondhatja azt, hogy ezzel összefogok, azzal nem. Ez a tárgyalási alap és a választói akarat is egyben.
Tamango

#37

2012-11-08 19:29

Váltsuk le együtt ezt a hazug, az országra nézve KÁRTEVŐ kormányt!
Nekik, minden történelmi pillanat, a lopás, a csalás, az ország kiárusítása!
IGAZI TÖRTÉNELMI PILLANAT lesz az, amikor törvényesen, demokratikus keretek között ELZAVARJUK ŐKET és FELELŐSSÉGRE vonjuk mindazokért a bűnökért amiket ellenünk,egyszerű MAGYAR ÁLLAMPOLGÁROK ellen elkövettek!

Vendég

#38

2012-11-08 19:30

Fontos hangoztatni, hogy ez az összefogás nem jelenti a szervezetek önnállóságának feladását.Sőt akkor sem dől össze a világ, ha ez az egység csak az első lépés megtételére maradhat fenn, vagyis a következő választás megnyerésére és a demokratikus jogrend ill. annak garanciáinak biztosítására korlátozódik. Ha nem sikerül a résztvevőknek a későbbi kormányzásban megegyezni, akkor minden probléma nélkül ki kell írni egy új választást, ahol már külön indulhat az összes párt önállóan.
Zsóka

#39

2012-11-08 19:32

Csatlakoztam
Köszönöm mindenkinek a meghívást!,Szép estét ✿. • ‿ •. ✿ Zsóka
pikk

#40

2012-11-08 19:35

A legrövidebb időn belül el kell takarítani ezt a bandát

Vendég

#41 nocsak!

2012-11-08 19:37

48. név a listán: Vona Gábor... Csak nem!?
Változást!

#42

2012-11-08 19:39

Hajrá!

Vendég

#43 Re:

2012-11-08 19:42

#20: -

Miértis ?

Orbán Viktor még azt a lehetőséget is elvette tőled : aláirja ő maga.

kova

#44

2012-11-08 19:44

Egyetértek az összefogással.
Jagusz83

#45 Fogjunk össze, ne engedjünk a megosztoknak!

2012-11-08 19:44

Amikor elszántam magam, hogy Csatlakozom a mozgalomhoz, akkor az jutott eszembe, hogy változást kell elérnünk.
Ezért sok esetben kiegyezés kell.
Nem párt politikáról szól ez, hanem arról, hogy akarunk változást vagy sem.
Ha akarunk, akkor összefogunk, az utolsó napokban pedig eldöntjük, melyik pártot fogjuk támogatni!

Ez rólunk, a jövőnkről, a sorsunkról szól.
Ha nem lesz összefogás, akkor már csak múltunk lesz, és nagyon nagyon sok halott ember, akikért nem tettünk!
Bogár Ferenc

#46

2012-11-08 19:44

Annak örülnék, ha az Együtt 2014 nem kötne választási szövetséget sem az MSZP-vel, sem a DK-val. Hagy látszódjanak tisztán az ellenzéki erőviszonyok. A győzelem után, ha szükséges természetesen lehetségesnek tartom a koalíciós kormányzást.
Riethmüller

#47

2012-11-08 19:46

Nem lesz több ilyen esély, ezért kéretik nem elszúrni az összefogást sem türelmetlenséggel, sem hiúsággal, sem hatalomvággyal, sem hülyeséggel.
ÖSSZEFOGÁS

#48

2012-11-08 19:46

ÖSSZEFOGÁS 2014-BEN ÉS A SIKER NEM MARAD EL!!!!!!!
ANN

#49

2012-11-08 19:49

ELEGEM VAN EBBŐL A MOCSOK KORMÁNYBÓL ÉS A MOCSOK MÓDSZEREIKBŐL!!!SZÁRADNA RÁJUK MÁR A LELKIISMERETÜK!!!
Reménykedő

#50

2012-11-08 19:52

Én nem szeretem a politikát, de most kivételt teszek. Bajnai Úr egyszer már bizonyított, remélem lesz megint rá alkalma. Történetesen engem nem érdekel, hogy 2014 leendő miniszterei milyen politikai beállítottságúak. Nem érdekel, hogy Fideszes, MSZP-s, LMP-s lesz. Engem egy dolog érdekel, végre ne a politika, hanem a hozzáértés alapján döntsenek. Nekünk most egy olyan kormányra van szükségünk, akik gazdasági szakemberek, olyan emberek akik értenek is ahhoz amit rájuk bíznak. Idáig akárki került hatalomra, sosem nézte ért-e hozzá az illető vagy nem. Egyszerűen a lényeg az volt, hogy mindenhova a saját embereiket tolják be. Szerintem ezt az országot csak úgy lehet újból gatyába rázni és végre előre lépni-nem hátra-, ha valaki egy jó szakember összeszed minden fajta beállítottságú, de csapatmunkára képes szakembert és komolyan tenni akar a jövőért (és nem Csak a Sajátjáért) és véééégre nem csak mutogatnak egymásra. Talán Bajnai Úr lesz ez a vezető, aki végre talán inkább szakember, mint politikus.