A választói összefogást támogató nyilatkozat

Kapcsolatfelvétel a petíció szerzőjével

Ez a(z) A választói összefogást támogató nyilatkozat petíció automatikusan generált fórumtémája

kutyafülü

#151

2012-11-08 23:32

Eleget szenvedtünk már!!Fogjunk össze,hogy utána az erős kéztől szenvedhessen Orbán és csapata.
Vica

#152

2012-11-08 23:36

Meggyőződésem, hogy nagyon sokan fogják/fogjuk aláírni!!!! Csak összefogással tudunk változtatni a jelenlegi, elviselhetetlen életünkön ebben a kis Hazánkban!!!!

kali

#153

2012-11-08 23:47

A vezeték és a keresztnevet felcserélném ergonómiai szempontok miatt..

Vendég

#154

2012-11-08 23:52

Hallottam én is a tévében hogy csökkentette a kormány a támogatást az oxigénhiányos gyerekeknek. EMBEREK,ELJUTOTTUNK A LEGALJÁRA,A SENKIHÁZIAK MIATT. GYEREKEKET VESZÉLYEZTETNEK EBBEN AZ ORSZÁGBAN. ORBÁNÉKNAK BŰNHŐDNIE KELL!!!!!

Vendég

#155 Re: LMP? NEM!

2012-11-08 23:57

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

Én is így érzek az LMP-vel kapcsolatosan.Nem bízom bennük.És nem tesznek semmi olyat, amire felfigyelnék.

 

Kapat

#156

2012-11-08 23:58

Mindenki kell!! LMP, DK,mindenki! Kirekesztés a legnagyobb hiba lenne! Egyetlen cél:megszünjön az országot tönkretevő őrület,belepusztulunk ha nem sikerül elzavarni őket!Higyjétek el, minden párt normális támogatókból áll és összefogást akar!

ivi.1

#157

2012-11-09 00:00

Végre! Köszönet a Szervezöknek!
Majdnem 72 éves vagyok, de a sikerért tevőlegesen is dolgozni akarok!
Aki ezt az összefogást bár milyen indokkal is hátráltatná, annak tudnia kell, hogy a szalonképes jelzővel már nem illethető jelenlegi érát és annak megszemélyesítőit támogatja!
Ezért pedig egyszer számvetést kell tennie! Minimum a saját lelkiismerete és családja fiatalabb tagjai előtt biztosan!
Galamb68

#158

2012-11-09 00:00

Az "összefogás" ne a HARC kezdete, hanem a BIZALOM kezdete legyen végre! AZ ORSZÁGÉRT!!!!
Lujza

#159

2012-11-09 00:00

én nem nagyon várnék 2014-ig - ha mód van rá.
tartok az esetleges irreverzibilis folyamatoktól...
Curious George

#160 George.everrest@googlemail.com

2012-11-09 00:03

Reméljük összejön
Sinaifelsziget

#161 SzinaiJános 1133 Kárpát u. 12 építész, városrendező

2012-11-09 00:03

Ami sok az sok. A HVG megrendelésére készített rendkívüli szerdai Medián közvélemény kutatás hatása az Együtt 2014-ért mozgalom 14%-a magyar belpolitikában a legnagyobb durranás a 2010-es fülkeforradalom óta. Kapkodják is a levegőt a politika mindkét oldalán. A Fidesz villámreagálású médiatorai meglévő csekély értelmű párttagságból azonnal civilbe öltöztek és saját maguk megfelezéssel létrehozták a békemenet gyorsreagálású vichy kommandót, amit, akiket mindig mindenhol be lehet vetni a jobboldalon késsel az ellenzék hátában. Az ellenzéki oldalon kipukkadt az szakállas óriáscsecsemő MSZP, amelyik minden eddigi két éves tevékenysége kimerült a jobboldal nem is olyan halk csendes asszisztálásával –támogatásával?- a Gyurcsány ellenes bunker háborúban. A valóban égetően a körmünkre égett sokszor és régesrégen megígért új baloldali megújulással pedig már ki kellene mondani sehogy sem állnak és senki nem fogja helyettük megcsinálni És az a sokat bizonygatott, hivatkozott, hogy a párt nem omlott össze a valóban súlyos totálissá válható választási vereség után valamint az állandó 1-1,2 milliós nyugdíjas törzsszurkolói tömeg bázis már csak az életkori korlátok miatt is már csak csökkenhet, különösen ha a második sorban a hátsó félen a lövészárokban a bukást átvészelő kármentő régi már teljesen leamortizálódott lepusztult ráncos vezetőgarnitúra pedig nem kért és nem fog kérni a fiatalító kúrából. Ők már kihúzzák azt az egy-két évet, ami még hátra van a jól megszolgált nyugdíjig. Fiatalok? A központi vezetőségen kívül nincsenek a pártban sehol. Új pártbelépő már régen nem várható és nem is várjá, mert veszélyes is lehet?! A magát az elmúlt 22 évvel meghatározó halványzöld őkopárt, mára már kifogyott az flashboomokból. Kormánypárti zöldpolitika és zöld hiányában nincs kinek minek kizöldülni. Új belépők itt sem tolonganak. Igazi élet, igazi izgalmas mozgás csak és kizárólag az újak a vadaknál Milla, 4K, Szolidaritás és az új magyar európai baloldali pártnál a DK-nál van. Ezért nem meglepetés, hogy az amit az Együtt 2014 végigharcolt utcai harcokban egy kemény, harcos, alattomos, gyáva és durva ellenséggel vívott bozótharcokban Dunán innen a Dunán túl még az Óperencián is túl ahol még egy kismalac túrhat, itt ebben az országban alig fél év alatt megvívott és a saját kézi erővel megcsináltak azt és amit most meglepetésnek neveznek. Ez pedig csak az eddigi magyarokból, az 47%-os pártnélküliekből, az MSZP 15-17%-ából és az LMP 10%-ból feleződött össze. De ezek a demokratikus baloldali igaz emberek eddig sehol nem találták helyüket ebben az ősközösségi retrográd patyomkin társadalomban most együtt az Együtt 2014-ben megtalálták egymást és magukat. Ettől a naptól kezdve most már lehet minden demokratának, baloldalinak, liberálisnak,az igazi konzervatívoknak csak úgy egyszerűen barátian minden embernek megfogni egymás kezét az elesettekét gyerekeinkét, unokainkét, apánkét anyánkét nagyszüleinkét, a másként élő,a másként gondolkodók a másként vallók kezét és szépen nyugodtan de határozottan és egyenesen kézen fogva elindulhatunk a jövőnkért. Ami jár nekünk, amiért megtanultunk, amiért megdolgoztunk. Ami a mienk! Szinai János 1133 Kárpát u. 12 építész, városrendező

HJ

#162 holeci.jozsef@freemail.hu

2012-11-09 00:04

Olyan Magyar Köztársaságot szeretnék, ahol a demokratikusan megválasztott vezetők az országot vezetve szolgálják, és az országban élő emberek jólétéért dolgoznak úgy, hogy a nemzetgazdaság hatékony fejlődésének feltételeit megteremtik. Biztosítják jogállam pártsemleges működését, a hatalmi ágak függetlenségének helyreállítását, súlyok és ellensúlyok alkotmányos egyensúlyának helyreállítását. Békés és gyűlöltmentes légkörű országban szívesen akarok Magyar Állampolgárként megelégedetten Magyarországon élni, ahol a tisztesség újra az egyik legfontosabb érték lesz.
Ezért írtam alá a petíciót.

Vendég

#163

2012-11-09 00:17

Remélem nagyon sokan vagyunk és még többen leszünk, akik már nagyon várták az ellenzéki politika, vagy éppen civil szerveződések megjelenését és a lehetőséget arra, hogy támogathassuk Őket. Nem lehet kérdés, hogy ezt az áldatlan, elkeserítő állapotot, amelyet a jelenlegi kormány regnálása idézett elő, minékl előbb meg kell szüntetni. Ennek pedig egy igazi módja van, ha támogatásunkról biztosítjuk az Össefogás 2014 Mozgalom szervezőit,hogy minél előbb előbb koalicióra tudjanak lépni a demokratikus ellenzéki pártokkal. Magam részéről végtelen hálás vagyok Bajnai Gordonnak és két társának is akik létre hozták ezt a szervezetet, mert bizony iszonyatosan sokan vannak a bizonytalanok között, akik nem mentek volna el szavazni és ez sajnos csak és kizárólag a jelen kormány helyzetét könnyitette volna meg. Azt hiszem egyébként, hogy ezzel a Peticióval minden jó érzésű, hazáját szerető magyar ember nyugodtan egyetérthet, ezért aztán nyugodt szívvel alá is írhatja. Magam részéről, ráadásul jól felfogott érdekemben sok sikert kívánok a további szervezkedéshez is.
leves

#164

2012-11-09 00:19

#101: hug.os józsi - súlyos

2006 októberében a csűrhék közé lőttek, ha te is ott voltál akkor te is a csűrhe fityesz általl felbérelt suttyókhoz tartozol! Eladósítás? a mostani kormány 2,5 év alatt mindent, mondom MINDENT tönkretett amit már nem lehet számokban leírni vagy értelmezni. A hitelekről meg annyit, hogy senki nem kényszerített senkit, hogy felvegye többek között éngem sem mindenkinek a saját döntése volt. De a legszörnyűbb az egészben számomra az, hogy én még láttam amikor a fidesz az olyan rendszer ellen küzdött amit most újra fel akar építeni, soha nem gondoltam volna, hogy valaki vagy valakik csoportosan ennyire kitudnak fordulni önmagukból. De még mindig reménykedem abban, hogy egyszer kitisztul a tudatod és nem fogsz tovább imádni egy bálványt mert ahogy én látom számodra vagy számotokra o.v. az. A 2014 választásokról megy csak annyit, hogy nem fog érdekelni, hogy mennyire fogják megnehezíteni mindenféle regisztrációval illetve trükökkel, még nem tudom, hogy kire fogok szavazni de azt tudom, hogy elmegyek szavazni bármi áron és biztos, hogy nem a fideszre fogogok ikszelni.

Naski

#165 Naski

2012-11-09 00:26

Rövidesen az LMP torkának kell szorítani a kést: döntsön!
Bár lehet, hogy nem kell. Mert lehet, hogy beépített ügynökein keresztül, majd belülről kezdenek bomlasztani.
Inkább simán ki kell hagyni őket.
Hiszen mi - akik behoztuk őket,- most itt vagyunk. Ők meg két szék között a pad alá esnek.
Győzünk!

#166 Csak egy lehetőség van:Összefogás

2012-11-09 00:28

Mindent meg kell tenni az összefogás sikeréért,ez az igazi felelősség!!!Nem lesz könnyű mert a szavazatok maximálására kell törekedni.Ezért nem szabad aprólékos programrészletekbe belemenni.Olyan közös jelöltek kellenek akik alakosság körében elfogadottak.A jelen hatalom mindent meg fog tenni a lejáratásra hazudnak éjjel nappal.Meg kell találni a lehetőséget a legszélesebb körökig eljutni.Ezt csak helyi bázisokkal lehet.Budapestről irányítani lehet ,de embereket megnyerni helyben kell.Sokan félnek !A csendes többség belül háborog és a lehetőségre vár ,főleg a szavazásra!Ezt kell segíteni!
Erzsi

#167 Végre egy fény az alagút végén!

2012-11-09 00:30

Együtt győzni fogunk, sikerülni fog! HAJRÁ!
Kapat

#168 Re: Végre egy fény az alagút végén!

2012-11-09 00:42

#167: Erzsi - Végre egy fény az alagút végén! 

 Igen, én is remélem! Ha mindenki felül tud emelkedni kicsinyes ellenszenvein, melyek nem lehetnek olyan mélyek és indokolhatók, hogy tönkretegyenek egy összefogást, mely képes elzavarni ezt a bandát és visszaállítani az alaposan megtépázott demokráciát!

szöszmöszke

#169

2012-11-09 00:47

Sajnos,én nem hiszek az ellenzéki kétharmadban,mert ameddig a baloldal legnagyobb taszítóerővel rendelkező képviselője ,(Gyurcsány),vissza nem vonul,addig a jobb,vagy akár a baloldalról is sokan fognak mindentől távol maradni.Kétharmad nélkül viszont nem ér semmit a kormányváltás,mert sima ellenzéki győzelem esetén megismétlődik a 2006-utáni időszak,(Fidesz-vezette utcai harcok,minden reform megvétózása,a kormány lebénítása).Szívesebben részt vennék pl: egy totális választási bojkottban .(MSZP-s vagyok egyébként).Természetesen aláírásommal támogatok minden mozgalmat,pártot(Jobbik kizárva),amelyek megpróbálják eltakarítani a mostani ROMHALMAZT.
Figyelő

#170

2012-11-09 00:51

Minden reményem a józan emberek összefogásában van.Kívánom, mindannyian tegyék félre egy időre (de lehet végleg is!)a valós, vagy vélt sérelmeket, az esetleges gondolkodásbeli különbségeket, uram bocsá, a büszkeséget is. Most túl nagy a tét ahhoz, hogy ilyesmik miatt elvérezzünk!
unrealnoise

#171 Re: Naski

2012-11-09 00:51

#165: Naski - Naski

Mondjuk ebben is nagy igazság van...

annamária

#172

2012-11-09 01:00

Nagyszerű érzés újra hinni, hogy nem muszáj lakájokká válnunk, egy életre, vagy félve otthon kucorognunk. Már kezdtem szégyellni a magyarságom. Nem vagyok semmilyen szervezet tagja, csak egy jóérzésű, normális életre vágyó állampolgár, és azt hiszem az a sok ember is hasonló ebben, akit "rejtőzködőknek" neveztek eddig. Nem rejtőzködtünk, de jó szívvel nem lehetett senkihez sem csatlakozni, így szépen elhallgattunk és vártunk egy igaz hívó szóra. A kormánypárt a magyar történelem egyik szégyenfoltja, akiknek fellépésétől itt elindult az erkölcsi hanyatlás, a gátlástalanság és arrogancia, ugyanakkor az ellenzéki pártok vezetői sem tettek semmi érdemlegeset, azon kívül, hogy felvették a javadalmazásukat a nagy semmiért. Mindkét oldalt csak a saját zsebe érdekelte. Jókor és jó emberektől, megfelelő módon jött a hívó szó, amire az egyre türelmetlenebbül várakozó un. rejtőzködők is már régen vártak, és most ezt meglepetésként élik meg a politikai elemzők is? Ennyire nem érzik, vagy tudják, hogy miként gondolkodik a magyar ember? Úgy vélem senkit nem kellene kizárni, aki az ország javáért hajlandó valamit tenni, ha csak szavazni megy, már akkor is tett, de azokat a politikusokat és háttérintézményeit nem engedném az összefogás közelébe sem, akik a hatalmat saját anyagi céljai növelésére használták fel, akik megloptak bennünket és visszaéltek a választók bizalmával. Elég régóta szereplői a közéletnek mindannyian, hogy ezt el lehessen dönteni. Élhető, kiszámítható, biztonságos hazát kell újjáépíteni együtt, mert afelől egy csepp kétségem sincs, hogy ez a kormány bármilyen módon is, de ki lesz ebrudalva a helyéről, ahová acsarkodva betolakodott. Végigolvastam a hozzászólásokat, és örömmel láttam, hogy mennyi értelmes és jóakaratú ember nyilatkozott meg, az egy két provokálót is figyelmen kívül hagyva. Magam részéről mindent megteszek, hogy az összefogás sikerüljön, sikerülni fog!

Vendég

#173

2012-11-09 01:06

Hát végig olvasgattam az összes hozzászólást és ahogy látom mindenki hangoztatja az összefogást, de nagyon kevesen gondolják igazán komolyan: "ő és ő ne jöjjön, fújj-fújj , vele nem akarom másik jöhet, te köcsög vagy stb". Ez így nem fog menni. Attól még hogy valaki akár fideszes akár lmps akár bármi: joga lehet arra, hogy az itt leírtakkal egyet értsen és csatlakozzon. Nem kéne bélyeget nyomni valakire. Egyszer már írtam, konkrétan nem érdekel ki milyen pártból csatlakozik csak tudatos gazdasági kormány alapuljon 2014-ben és végre az ész győzzön, ne a puszipajtáskodás.
(az meg, hogy egy-két hangulatrontó megjelenik természetes és okos enged alapon felesleges a lovat adni alájuk. Minél agresszívabban reagáltok ők annál jobban élvezik és heccelik a tömeget. Szerintem a legjobban az fáj nekik, ha kutyába sem vesszük őket, had írogassanak. Előbb-utóbb abbahagyják, ha nem reagál rájuk senki)
mamaroza

#174 Csatlakozz Te is!

2012-11-09 01:17

Csak így menthetjük meg gyerekeink jövőjét!

Vendég

#175 Re: LMP? NEM!

2012-11-09 01:55

#5: Ancsapancsa - LMP? NEM!

egyetertek, lmp menjen a levesbe!

viszont, ettol fuggetlenul, en tamogatni fogom bajnai gordon mozgalmat